R.Alekna: S.Stoma paliko partiją, nes negavo vienmandatės apygardos

Parlamentaras Saulius Stoma pasitraukė iš valdančiosios Tėvynės sąjungos - Lietuvos kirkščionių demokratų (TS-LKD), nes negavo vienmandatės apygardos Kaune, teigia konservatorių partijos vykdomasis sekretorius Raimundas Alekna.

Pirmadienį išplatintame pareiškime R.Alekna teigia nenustebęs dėl S.Stomos sprendimo trauktis iš partijos, į kurią buvo įstojęs praėjusių metu rugsėjį.

Pasak R. Aleknos, „tokio ne vieną partiją pakeitusio politiko poelgio buvo galima tikėtis, nes jam nebuvo patikėta Kauno vienmandatė Dainavos apygarda“.

Parlamentaras S.Stoma pirmadienį paskelbė pasitraukiantis iš valdančiosios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos, ar liks frakcijoje, sako dar nenusprendęs.S.Stoma tvirtina, jog iš partijos traukiasi dėl jos vadovybės požiūro į Garliavos įvykius, o TS-LKD pirmininko premjero Andriaus Kubiliaus laikysena vadina „amoralia prievartą patyrusios Garliavos mergaitės atžvilgiu“.

Praėjusią savaitę Garliavoje dalyvaujant 240 policijos pareigūnų mažametė Drąsiaus Kedžio ir Laimutės Stankūnaitės dukra vykdant teismo sprendimą iš tuometinės globėjos, D.Kedžio sesers Neringos Venckienės perduota motinai.Vaiko perdavimas sulaukė skirtingų vertinimų visuomenėje, Lietuvos didžiuosiuose miestuose vyko nesankcionuotos D.Kedžio šeimos rėmėjų protesto akcijos.

Iš konservatorių partijos pasitraukęs S.Stoma Seimo rinkimuose planuoja kandidatuoti savarankiškai. Parlamentaras patvirtino kandidatūrą kelsiantis vienmandatėje Dainavos apygardoje Kaune.Į šią apygardą

S.Stoma pretendavo dar būdamas TS-LKD nariu, tačiau jo pozicijos susvyravo po skandalo su mergina, viešojon erdvėn patekus slapta darytam įrašui, kuriame jis pokalbio metu su ja svarsto apie savo perspektyvas partijoje.Konservatoriai Dainavos apygardoje kelia Kazmiero Kuzminsko kandidatūrą.

Šioje apygardoje dar kandidatuoja liberalas Erikas Tamašauskas, socialdemokratė Violeta Boreikienė, liberalcentristas Mindaugas Šivickas.


Šiame straipsnyje: Saulius Stoma

NAUJAUSI KOMENTARAI

vyt

vyt portretas
balsuosiu tik uz kazimiera kuzminska

Kaunas

Kaunas portretas
atia pensininkams ir liberastams. Balsuosim tik už Stomą.

Naglis Puteikis

Naglis Puteikis portretas
Kiek žmonių reikia teisingumui įvykdyti: 24, 240 ar 24 tūkstančių? 2011 05 01 dieną 24 JAV „Navy Seals" specialiojo būrio pareigūnai šturmu paėmė vieno didžiausių pasaulio teroristų O.Bin Ladeno namą-tvirtovę. Tuo tarpu Lietuvos jėgos struktūroms teisėjos Venckienės namui šturmuoti 2012 05 17 d. prireikė dešimt kart daugiau pajėgų (kelių kuopų, arba vos ne viso bataliono - 244 žmonių: 4 gaisrininkų su durų pjovimo įranga, 200 policininkų ir 40-ies "eismo saugumo patrulių" su Viešojo saugumo tarnybos spec.ekipiruote, skirta kalinių maištams malšinti įskaitant pompinius šautuvus - tiny.lt/ ssv5g7). Tiesa, 2006 08 06 d. sukišant į policijos automobilio bagažinę rašytoją 45 metų Gintarą Beresnevičių ir tokiu būdu jį sadistiškai nukankinant užteko 2 policininkų - tiny.lt/ndxhny Kaip ir 2011 08 19 d. iki komos sužalojant neva be leidimo vaistažolėmis Kaune prekiavusią 72 metų močiutę Agotą Ramanauskienę (išvilko be jokio teismo sprendimo iš privačių namų, kur ji pabėgusi slėpėsi - tiny.lt/4zzyy4 ). Įdomu, ar tie keturi policininkai- sadistai, kurie nukankino G.Beresnevičių ir kankino A.Ramanauskienę, dalyvavo N.Venckienės namo šturme? Spėju, kad taip, nes mano žiniomis jie tebedirba "pilicininkais" (L.Jakimavičiaus terminas), juk be tokią patirtį turinčių teisėsaugininkų dabartinė LT santvarka sugriūtų per kelias dienas, o pseudoelitas liktų be otkatų ir juos ginančios teisėsaugos. Kuom į tai galime atsakyti? 2400 vaikštynių nuo prezidentūros iki Seimo dalyviais 2012 05 19 dieną. Kai jų bus 24 tūkst., gal tada politikai atras savyje drąsos sustabdyti šį baisų valstybės ginkluotų ir stiprių pareigūnų smurtą prieš bejėgius senukus, vaikus ir moteris? Įdomu, kaip visa ši sadistų gvardija su antstole ir kitais teisėsaugos bei politikos šulais pasielgtų, jei juos išsiųstų į taikos misiją Afganistane ir jei ten pamatytų bent vieną tikrą barzdotą modžachedą su 19 amžiaus šautuvu? Ar kartais neprikrautų į kelnes iš baimės? Nes dabar tik prieš fiziškai silpnesnius ir elitui nepriklausančius yra drąsūs.
VISI KOMENTARAI 35
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių