Prezidentūra spaudžia konservatorius dėl R.Palaičio?

Šalies vadovei Daliai Grybauskaitei prieš apsisprendžiant dėl Liberalų ir centro sąjungos (LiCS) deleguoto vidaus reikalų ministro likimo kai kurie konservatoriai sulaukė kvietimo apsilankyti Prezidentūroje.

Dienraštis „Lietuvos rytas“ teigia, esą susitikimuose Prezidentūroje konservatoriai buvo įkalbinėjami pakeisti kritišką požiūrį į ministrą R.Palaitį.

Valdančiosios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūnas Jurgis Razma savo ruožtu frakcijos nariams išsiuntinėjo elektroninį laišką, kuriame prašo jų, gavus bet kokį kvietimą iš Prezidentūros, informuoti apie tai frakcijos vadovybę.

„Be reikalo tokių laiškų, žinoma, nerašyčiau. Man yra žinomas mažiausiai vienas toks atvejis. Tad manydamas, jog šitokių bandymų gali būti ir daugiau, paprašiau kolegų, kad jie prieš tai kreiptųsi į frakcijos vadovybę, kuri apie šiuos politinius klausimus turi daugiau informacijos“, - dienraštyje cituojamas J.Razma.

Valdančiosios TS-LKD pirmininkas premjeras Andrius Kubilius praėjusį antradienį perdavė prezidentei teikimą atleisti vidaus reikalų ministrą, teigdamas, kad šis suklydo atleisdamas Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) vadovus.

R.Palaitis FNTT direktorių Vitalijų Gailių ir jo pavaduotoją Vytautą Giržadą iš pareigų atleido vasario 15 dieną, gavęs Valstybės saugumo departamento medžiagą. Anksčiau šie pareigūnai tikrinti poligrafu dėl informacijos apie banką „Snoras“ atskleidimo.

Konservatorių koalicijos partnerė LiCS laikosi pozicijos, jog atleisdamas FNTT vadovus ministras R.Palaitis elgėsi pagal įstatymus ir nesutinka keisti ministro. Šalies vadovė dėl R.Palaičio sako apsispręsianti susitikusi su LiCS pirmininku Algiu Čapliku bei pačiu ministru.NAUJAUSI KOMENTARAI

Naglis Puteikis

Naglis Puteikis portretas
Reikia visuomenės pagalbos: Generalinė prokuratūra raštu pagrasino Seimo Antikorupcijos komisijai, kad jei ji išpildys savo pažadą visuomenei, t.y. paviešins turimą medžiagą, tokiu atveju „gali būti padaryta žala ikiteisminio tyrimo sėkmei“, todėl Antikorupcijos komisija viešinti galėtų tik po to, kai gaus Generalinė prokuratūros nuomonę „kad nebūtų pakenkta ikiteisminiam tyrimui“ - tiny.lt/w6dgch . Jei Seimo Antikorupcijos komisija paklustų šiam Generalinės prokuratūra reikalavimui ir suteiktų jai prašomą komisijos medžiagą, tai labai tikėtina, kad toliau sektų prokuroro sprendimas prijungti prie ikiteisminio tyrimo medžiagos visas AK stenogramas, bei dokumentus, o tada tokią medžiagą skelbti galima būtų tik ikiteisminiam tyrimui vadovaujančio prokuroro sutikimu. Kadangi LT prokurorai ikiteisminius tyrimus atlieka tol, kol visi užmiršta tą bylą, tai reikštų visišką įslaptinimą. Todėl Seimui reikia visuomenės pagalbos: susirinkime visi Vilniuje prie Seimo, Nepriklausomybės aikštėje 2012 03 17 d. 14.00 į mitingą-pilietinę akciją "Už Lietuvą, už teisingumą".

rinkejas

rinkejas portretas
kokia teise turi prezidentura daryti spaudima,jei prisidirbo tas banditu stogas tai ir turi atsakyti uz savo veiksmus

gailiu i lukiskes

gailiu i lukiskes portretas
Akivaizdu kad konservatoriam svyla padai, jei bus kiti FNTT vadovai jie gali nebedengt konservatoriu nusikalstamos veiklos.. bei iskelt i viesuma jau padarytas aferas.. degutiene ses uz grotu
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių