Premjeras: V.Gailiaus atėjimas į Seimą būtų didelis pliusas

Buvusio Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) vadovo Vitalijaus Gailiaus sprendimas siekti Seimo nario mandato nestebina, o Seimui tokio žmogaus atėjimas būtų didžiulis pliusas, teigia valdančiosios konservatorių partijos vadovas premjeras Andrius Kubilius.

„V.Gailius tikrai yra profesionalus žmogus, jo apsisprendimas dalyvauti politikoje man nekelia kokio nors nusistebėjimo, ir tikrai aukštos kvalifikacijos profesionalo atėjimas į būsimąjį Seimą yra didelis pliusas“, - žurnalistams penktadienį sakė A.Kubilius.

Paklaustas, ar Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai neviliojo V.Gailiaus į savo partijos kandidatų sąrašą, A.Kubilius atsakė: „Mes tikrai neviliojame, žmonės patys ateina ir apsisprendžia, ar jie nori dalyvauti rinkimuose, ar ne“.

Buvęs FNTT vadovas V.Gailius ketina dalyvauti Seimo rinkimuose su valdančiuoju Liberalų sąjūdžiu vienmandatėje Pakruojo-Joniškio apygardoje.V.Gailius, kurio atleidimas vasario mėnesį sukėlė politinę krizę šalyje, yra kilęs iš Joniškio, karjeros pradžioje yra dirbęs Joniškio rajono policijoje.

Per teismą į FNTT vadovo pareigas siekiantis grįžti V.Gailius BNS teigė, kad kandidatuoti į parlamentą jį paskatino žmonių parama, o politikoje jis siektų permainų viešojo saugumo srityje.

Komentuodamas pasirinkimą eiti kartu su Liberalų sąjūdžiu, V.Gailius sakė, kad jam imponuoja „šios politinės jėgos veržlumas, požiūris į valstybės valdymą, teisinius dalykus“.

Nepartinio V.Gailiaus ir kitų Liberalų sąjūdžio kandidatų dalyvavimą Seimo rinkimuose šeštadienį tvirtins Kaune posėdžiausianti Liberalų sąjūdžio taryba.Partijos vadovas Eligijus Masiulis sakė, kad V.Gailius daug nusipelnė Lietuvai dirbdamas teisėsaugoje, o valstybė negali prarasti tokių profesionalų.E.Masiulis penktadienį žurnalistams teigė, jog nors V.Gailius kandidatuos ir Liberalų sąjūdžio sąraše, tačiau, liks nepartiniu.

Anot E.Masiulio, sutapo Liberalų sąjūdžio ir V.Gailiaus požiūriai į daugelį viešojo gyvenimo reiškinių.„Mums imponuoja V.Gailiaus prinicipingumas, ryžtingumas, ir, manau, kad burdami ne tik partinių profesionalų komandą esame pasiryžę imtis atsakomybės už daugelį valstybės valdymo sričių“, - sakė E.Masiulis.

Anot jo, kuri vieta V.Gailiui teks partijos sąraše paaiškės vasaros viduryje, kuomet bus tvirtinamas galutinis partijos kandidatų sąrašas.Seimo rinkimai vyks spalio mėnesį.

Tuometinis vidaus reikalų ministras liberalcentristas Raimundas Palaitis V.Gailių iš FNTT vadovo pareigų atleido vasario 15 dieną. Dėl šio sprendimo konservatorių kritikos sulaukęs R. Palaitis vėliau pats pasitraukė iš pareigų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Rinkėjas

Rinkėjas portretas
Už šitą tikrai balsuočiau.

Už 100 tūkst.

Už 100 tūkst. portretas
Šveicarijoje gyvena 7,6 mln. gyventojų. Rusijoje gyvena 140 mln. Lietuvoje yra 3,0 mln. gyventojų. Šveicarijoje referendumui inicijuoti reikia 50 tūkst. parašų, renkami 100 dienų; konstitucinei iniciatyvai reikia 100 tūkst. parašų, renkami 18 mėnesių. Rusijoje reikia 2 mln. parašų, imant pagal Lietuvos principą reikėtų 14 mln. parašų. Lietuvoje referendumui inicijuoti reikia 300 tūkst. parašų, renkami 3 mėnesius. UŽ DEMOKRATIJĄ LIETUVOJE!

to Rinkėjas

to Rinkėjas portretas
Už tokius per kiekvienus rinkimus balsuoji, na ir kas?
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių