Premjeras: šiemet svarbiausia – energetika ir stabdyti emigraciją

Pagrindiniai šių metų Vyriausybės veiklos prioritetai bus energetika ir emigracijos stabdymas bei darbo vietų jaunimui kūrimas, teigia premjeras Algirdas Butkevičius.

„Šitame dokumente, kur yra kalbama apie tam tikrus tik šių metų prioritetus, tai energetiką įvardinčiau lygiagrečiai su emigracijos klausimo sprendimu“, - pirmadienį po Vyriausybės pasitarimo žurnalistams sakė A. Butkevičius.

Jis teigė savaitgalį gavęs analizę, kad nesikeičiant emigracijos mastams, 2021 metais darbingo amžiaus žmonių Lietuvoje sumažėtų 23 proc., o pensininkų padaugėtų 6 proc.

„Taip pat yra jaunimo įdarbinimo klausimas ir visi kiti artimiausi strateginiai projektai. Kaip elektros jungtis su Švedija, elektros jungtis su Lenkija, dujotiekio tiesimas iš Lietuvos į Lenkiją. Prioritetų daug“, - kalbėjo premjeras.

Jis teigė, kad tarp prioritetų taip pat yra pasiruošimas pirmininkavimui Europos Sąjungai bei socialinės atskirties mažinimas.

„Šiandien kalbėjome tik apie prioritetus ir dar kartą buvo paragintos ministerijos, kad vien prioritetų priėmimo neužtenka, bet reikalingi veiksmai tų prioritetų įgyvendinimui“, - sakė A. Butkevičius.NAUJAUSI KOMENTARAI

tegul

tegul portretas
emigruoja o talentų atsivešime iš užsienio-tokiais ar pan. žodžiais A.Kubilius pasiteisino dėl emigracijos.O A.Butkevičius kažko sunerimo,tik kažin ką jis ruošiasi pasiūlyt tam jaunimui;gal 1000 lt.uždarbį,o jų tėvams priverstinę sukiužusių daugiabučių renovaciją,kad vėliau tas jaunimas išmokėtų tėvų skolas.Nėra Lietuvos,ir reikia iš jos begti.

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
22 metus Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių. Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės. Kai ... Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Tai ... Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. (Tai yra 2012 kovo mėnesio tyrimo duomenys) Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje skursta dirbantis jaunimas ir mes su mažiausiomis darbo pajamomis, tokiom sąlygom yra priversti vargti ir mūsų tėvai pensininkai. Jei Europos Sąjungoje (ES) yra toleruojama tokia atskirtis, tai ES neturi ateities.

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
Gyventi oriai Lietuvoje trukdo štai šios partinės gaujos, kurios sukūrė Lietuvą netinkamą žmogui gyventi: - LSDP (Lietuvos socialdemokratų partija) ir gaujos vadeiva Algirdas Butkevičius; - TS LKD (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionių demokratai) ir gaujos vadeiva Andrius Kubilius; - Partija Tvarka ir teisingumas su gaujos vadeiva Rolandu Paksu; - Liberalų ir centro sąjunga su gaujos vadeiva Algiu Čapliku; - Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis ir gaujos vadeiva Eligijus Masiulis. Taip pat Lietuvai yra pavojingi gaujos vadeiva Voldemar Tomaševski su Lietuvos lenkų rinkimine akcija, gaujos vadeiva rusas Viktor Uspaskich su darbo partija ir kiti į juos panašūs. Tai yra nusikalstamos partinės gaujos, kurios dirbtinai skurdina bendruomenės žmones, naikina Lietuvą.
VISI KOMENTARAI 11
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių