Prašoma audituoti įstaigą, kuri išduoda V.Vonžutaitei ligos pažymas

Darbo partijos bylą nagrinėjantis Vilniaus apygardos teismas (VAT) penktadienį nusprendė kreiptis į Sveikatos apsaugos ministrą, kad jis pagal kompetenciją organizuotų Vilniuje veikiančios privačios medicinos įstaigos auditą.

Ši medicinos įstaiga išduoda pažymas apie kaltinamosios Vitalijos Vonžutaitės susirgimus.

Šios pažymos pateikiamos teismui kaip pateisinimas dėl nedalyvavimo teismo posėdyje.

Teismas prašo patikrinti V.Vonžutaitei išduodamų pažymų pagrįstumą.VAT atstovas spaudai Gintautas Stalnionis BNS sakė, kad penktadienį teismas DP juodosios buhalterijos byloje turėjo apklausti 20 liudytojų, į posėdį atvyko tik devyni, tačiau ir jų teismui apklausti nepavyko, nes į posėdį dėl ligos neatvyko kaltinamoji V.Vonžutaitė.

Jo gynėjas teismui pateikė pažymą, kad jo klientė serga ir posėdyje negalės dalyvauti iki gegužės 7 dienos, tai yra iki pirmadienio.

Ta pati Vilniuje veikianti medicinos įstaiga kaunietei V.Vonžutaitei kovo mėnesį buvo išdavusi pažymą, kad moteris posėdyje negali dalyvauti dėl ligos. Jau tada teisėjai atkreipė dėmesį, kad pažymoje nenurodytas ligos kodas, trūko kitų reikalingų duomenų.

Teismas prie DP bylos grįš kitą penktadienį. Kitas kaltinamasis Vytautas Gapšys prašė leisti nedalyvauti tos dienos posėdyje, nes nori vykti į komandiruotę Armėnijoje. Teismas šio prašymo nepatenkino.

Šiemet pajudėjus bylos procesui, pavyko apklausti keliasdešimt bylos liudytojų iš daugiau nei 300.

Neseniai sukako lygiai ketveri metai, kai DP byla yra teisme. Baudžiamojoje byloje kaltinimai pateikti DP lyderiui europarlamentarui V.Uspaskichui, Seimo nariui V.Gapšiui ir buvusioms partijos darbuotojoms V.Vonžutaitei bei Marinai Liutkevičienei.

Kaltinimai taip pat pateikti juridiniam asmeniui - Darbo partijai.Anksčiau skelbta, kad buvusi partijos kasininkė N.Steponavičiūtė  liudydama kitoje byloje dėl melagingų parodymų davimo patvirtino, kad partijoje egzistavo neoficiali buhalterija, esą vokeliuose mokami atlyginimai.Į bylą įtraukus valstybės gynėjus ir atmetus nepagrįstus nušalinimus teismui pavyko išjudinti bylą iš mirties taško.

Prokuroras yra skelbęs, kad 2004-2006 metais partijos dokumentuose nefiksuota apie 25 mln. litų pajamų ir apie 23 mln. išlaidų, susijusių su turtu, įsipareigojimais ar struktūros pasikeitimais.

Teismai yra areštavę DP 6 mln. 353 tūkst. valstybės dotacijų. Dotacijos areštuotos tam atvejui, jeigu būtų priteisti civiliniai ieškiniai ir juos reikėtų išieškoti.Ieškinį šioje byloje yra pareiškusi Valstybinė mokesčių inspekcija, kuriai nebuvo sumokėti daugiau kaip 3 mln. 9 tūkst. litų privalomų mokesčių ir įmokų, bei Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Vilniaus skyrius dėl valstybei padarytos žalos nesumokant privalomų valstybinio socialinio draudimo įmokų - daugiau kaip 855 tūkst. litų.NAUJAUSI KOMENTARAI

keistuoliai

keistuoliai portretas
taigi Viktorui padeda KGB todel teismas nieko nepadarys, nereikia vargintis

nenurodytas

nenurodytas portretas
ligos kodas, reiškia pažyma netikra. Juk gydytojų parašai tai yra. Kokia problema teisėsaugai išsiaiškinti. Būtina audituot. Ir ne tik šią gydymo įstaigą. Pasirinktinai iš eilės visas. Medikai tikrai daro labai daug klaidų ar iš neišmanymo, ar iš tingumo. Pačiam ligoniui reikia būti labai budriam. Susidūriau ir esu labai nusivylus, net nežinau, kur kreiptis

sergam

sergam portretas
kokia liga ten serga jeigu privati gali isduoti.......... galbut nedapisit.......s:))))
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių