Prašo aiškintis, ar publikacija su J.Oleku nėra paslėpta reklama

Konservatorių atstovė Vyriausioje rinkimų komisijoje (VRK) prašo aiškintis, ar publikacija su socialdemokratu Juozu Oleku nėra paslėpta reklama. Konservatoriams tokių įtarimų sukėlė „Valstiečių laikraščio“ publikacija pavadinimu „Medžiotojai gali tapti Tėvynės gynėjais“, kurioje pasakoja apie J.Oleko pomėgį medžioti. Straipsnis iliustruotas socialdemokrato nuotrauka.

„Atsižvelgiant į tai, kad J.Olekas yra Lietuvos socialdemokratų partijos iškeltas kandidatas Seimo rinkimuose Suvalkijos rinkimų apygardoje, manytina, kad toks pristatomasis straipsnis apie J.Oleko pomėgį medžioti politinės kampanijos laikotarpiu gali būti laikomas politine reklama“, - rašoma konservatorių atstovės VRK Robertos Firavičiūtės rašte komisijai.

Ji pastebi, jog minėtas straipsnis nebuvo pažymėtas kaip politinė reklama, todėl daro išvadą, jog jo publikavimas gali būti laikomas paslėpta politinė reklama. Lietuvos socialdemokratų partijos informacijos centro vadovas Gediminas Kirkilas tokį konservatorių žingsnį vadina „smulkiu kerštavimu“.

„Nematau ten jokių paslėptos reklamos požymių, o konservatoriai tokiu kreipimusi tiesiog smulkiai kerštauja, nes anksčiau buvo mūsų kreipimasis dėl ministro pirmininko“, - BNS situacija komentavo G.Kirkilas.

LSDP anksčiau Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų pirmininką Andrių Kubilių apkaltino rinkimų kampanijos metu piktnaudžiaujant tarnybine padėtimi.

Socialdemokratams užkliuvo tradicinis premjero žygis dviračiais, šiemet plačiai aprašytas ir parodytas žiniasklaidoje.

„Premjero žygio smulkmenas, netgi gumbus ir mėlynes smulkiai aprašo ir parodo žiniasklaida, netgi nacionalinis transliuotojas, o tai nėra teisinga kitų rinkiminės kampanijos dalyvių atžvilgiu, nes visi puikiai žino, kiek kainuoja sekundė televizijos eterio ar reklaminio ploto kvadratinis centimetras respublikinėje žiniasklaidoje“, - tuomet piktinosi socialdemokratai.Seimo rinkimai vyks spalio 14 dieną.NAUJAUSI KOMENTARAI

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje  portretas
Atkūrus nepriklausomybę Lietuvoje, suburtos partinės gaujos savo valdinguose veiksmuose (bemaž dvidešimt du metus) niekad negalvojo apie silpniausiąjį žmogų valstybėje. Silpniausiojo žmogaus orumas buvo sutraiškytas. Politinės – partinės gaujos plėšikavo. Ko pasekoje turim (dirbtinio) skurdo alinamą ir nykstančią (išsivaikščiojančią) Lietuvos bendruomenę. Štai ... Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas, užsidirbęs minimalų valandinį atlygį, gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas, užsidirbęs minimalų valandinį atlygį, nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje yra priversti gyventi mūsų vaikai (nekvalifikuoti darbininkai) mūsų tėvai pensininkai ir mes (mažiausias pajamas užsidirbantys). Kad gyventi oriai Lietuvoje ... Rudenį, rinkimuose į seimą reikia atsikratyti visų partinių gaujų, kurios sukūrė Lietuvą netinkamą žmogui gyventi.

VBS.inf 1.am

VBS.inf 1.am portretas
Radai su kuo lyginti.Ar žinai,kad Anglija,jau 19 amž.buvo kolonijinė valstybė.Užkariavo Škotiją,Kanadą,Australiją, N. Zelandiją, Birmą,Indiją ir tt, ir jas kolonizavo.Kas tai yra pasiskaityk istorijos vadovėliuose ir tada gal paaiškės pačiam,kodėl ten padirbus valandą galima tiek užpirkti.

p

p portretas
As skaitau kad tik kvailys gali uz toki balsuoti. Jis man kaip tas nevisprotis nusikaltelis is filmo sunkus vaikas su savo peteliske.
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių