Pranciškonas E. Darulis: reikalaudami mirties bausmės tampame agresoriais

o as

o as portretas
o as manau kad islaikydami zmogzudzius iki gyvos galvos mes visi esame nuteisti iki gyvos galvos ,nes mes juos islaikome mokame uz ju gyvenima iki gyvos galvos

...

... portretas
kažin ką kalbėtu Brolis, jei bažnyčiai tektu atsakomybė perauklėti ir išlaikyti žmogžudžius, o ne mums mokesčių mokėtojams..

Katalikas

Katalikas portretas
Valdžios žmonės turi gerai pamąstyti: ar mūsų valstybė yra pajėgi apsaugoti visuomenę nuo tokių nusikaltimų, vien tik izoliuodama nusikaltėlį? Ar mūsų kalėjimai yra bausmės atlikimo bei pasitaisymo vieta ar tai nusikaltėlių mokykla?

Katalikas

Katalikas portretas
Melstis gerai, bet to nepakanka. Reikia laikytis senos vienuoliškos taisyklės - ora et labora (melskis ir dirbk). Katalikų Bažnyčia štai ką sako: "Nusikaltėliui, kurio tapatybė ir atsakomybė yra nustatytos su visišku tikrumu, tradicinis Bažnyčios mokymas leidžia taikyti mirties bausmę, jeigu ji yra vienintelis būdas apginti žmonių gyvybę nuo neteisaus užpuoliko".

meilė

meilė portretas
daugelis nebetiki DIEVU,mišiose tik tradisiškai,gatveje,kaip man geriau,gyvena nesanantuokini gyvenima,ar smerkia bažnycia,ne ji dar prieme,atlaike misias,,,o kad žmones nori mirties bausmes -norma,nes netikint nera gailestingumo širdyje

Aras Valiulis

Aras Valiulis portretas
manau,geda, broli E.Daruli tau.Kaip ir bet kuriam kitam,neigianciam mirties bausmes(o kodel ,,bausmes,,?)Gal atleidimo (nuo galimu ateities nusizengimu)budui?Be to,broli,viesiniesi,nors baznycia to neskatina.Gal pagalvok,jei taip tavo motina kas(nebutinai cigonas)...atleistum,melstumeis???Tada-tu esi gyvenimo nuoplaisa,nusikaltelis ir,nepyk,arba,pyk melsdamasis...kvaila ir pikta.Uzuojauta Ievos artimiesiems.Geda ,,broliui,,

Marija

Marija portretas
Jus teisus broli ,nuzudydamas jausies nejaukiai ,bet ar esi saugus kai tokie individai vaiksto musu gatvese,o gal sekanti karta tu broli pakliusi jiems po ranka.Atsakyk man prasau ar tada tau pades malda ,o gal jus suspesit juos perkalbeti? Taip mirtis jiems per lengva bausme,bet leta mirtis kad suspetu itiketi dieva, taip,kad sauktusi viespaties taip kaip turbut saukesi ju aukos ir kad kiti tai matytu ir zinotu kas laukia ju jeigu pabandys taip pasielgti.Jug suteiktos gyvybes niekas neturi teises atimti.Manau kad pasodinimas ant kuolo jiems labai tiktu.Sakysite ziauru-taip,bet ar jie pasielge kitaip? atsakyk man broli.

/broliuk/

/broliuk/ portretas
tai ka siulai? juk ir jav ypatingais atvejais toks asmuo /uzmigdomas/ kad nekeltu rupesciu visuomenei tai gal sededamas iki gyvos galvos bandys melstis?... vargu naiviai galvoti ir jam sedint dar butu nurasomos islaidos kurios iki jo nedaeitu ir zmogelis kankintusi... taip kad /broliuk/ mano pasiulymas humaniskesnis

Anonimas

Anonimas portretas
Gerai, jei ne mirties nuosprendis, tai bent jau REALIAI sunkiųjų darbų dirbti, lai dirba darbus, kurie yra pavojingi žmogaus sveikatai, tyrimus ant jų atlikti. Tegu bent jau taip atiduoda duoklę visuomenei, o ne mūsų sąskaita bimbalą muša. Kad dar šiame gyvenime pajustų pragarą. Kad suprastų ką padarė, ir kąd tai dar ne pabaiga. Nors... kaip ten jūs kūnigėliai sakote... - Dievas atleis.... Na, aš ne Dievas, neatleisiu. NIEKADA. O žūdyti.... aš pati nežūdysiu, nekeršisiu, gal ir nenorėčiau, kad tai kitas žmogus už mane padarytų ( kaip budelis, kurie atlikdavo mirties bausmes) Bet tegu galą gauna bedirbdamas visuomenei.

virgis

virgis portretas
taip, taip...laukime kol kas..kai sužalos, liksi neįgalus ar nužudysi...tada pasikeis ir tamstos nuomonė....Reikėtų suvokti, kad brūtali žmogžūdysėtai ne liga...o sąmoningas apgalvotas veiksmas..

Anonimas

Anonimas portretas
Parazitus reikia naikinti. Taip, aš pikta. Kažkos jau pasižymėjęs visuomenėje žiaurumu, agresija, nusikaltimais. Sumautas vyras, sumautas tėvas, niekam tikęs kaimynas. Niekur nedirbantis, gvenantis iš pašalpų ir išmokų..... šiaip, saulėtą sekmadienio popietę ėjo pro šalį mano tėvų namų. Vat nežino pats kas jam girtam užėjo. Va ėmė ir žiauriai peiliu subadė žmogų jo paties verandoje.Daugybiniai peilio dūriai..... Nebeturiu tėvelio. Nežinau kaip mano mamytė toliau be jo gyvens. Žmonės jau garbingo amžiaus, ne visi išmoksta vieni gyventi.... Anūkai buvo senelio uodegytės, aš su juo kasdien bendraudavau, ryšys stiprus tarp mūsų buvo...... O šitą svolačių dabar į kalėjimą ir maitink jį? Kodėl aš, kaip mokesčių mokėtoja turiu mokėti už tai, kad jis valgo, sportuoja, lanko kalėjimo biblioteką. Po to dar valstybę į teismą padavinėja, nes medučio įsinori. Kiti mokslus baiginėja mūsų sąskaita. JEI JIE TEN DIRBTŲ, PATYS SAVE IŠLAIKYTŲ, ŽMONĖMS PADARYTĄ ŽALĄ MOKĖTŲ... O DABAR? KĄ IŠ JŲ DABAR?

Vika

Vika portretas
Tikėjimas nyksta su tokiu požiūriu...Už nekaltai nužudytą -tik mirties bausmė,o ne fantazija,kaip šio žmogaus,kuris nuotraukoje patenkintas šypsosi,papiktindamas visuomenę ...

GEDAS

GEDAS portretas
Nepainiokit gerb DARULI keliu dalyku uz zudikus irgi meldziasi ju artimieji ir baznycia. Jis pasmerkia nekaltus zmones mirciai,Kas dave ta teise .Baznycios rastuose rasoma jei jis ZMOGZUDYS ateme kito gyvybe jis nusipelne lygiai tos pacios bausmes.Nuzude motina teva vaikus tai zudikas.Bausme viena mirtis ir jam.Kiek soluosintu zmoniu gyvenimu .AR dar mazai tokiai saliai .BUTINAI reik grazint MIRTIES bausme kadangi sio pasaulio salyse ji EGZISTUOJA ,Ten taip pat meldaziasi zmones ir kunigai.,,,

religija ir Dievas

religija ir Dievas portretas
yra LABAI SKIRTINGA!!!

...

... portretas
TIK viduje nešvarūs gali piktintis 'mirties bausme' išsigimėliams, jie ir taip jau seniai ne žmonės, kam tie bandymai su tokiais susitapatint?

Baba.

Baba. portretas
Gryzta dar didesni isgamos.Dienos metu apstojo moteri,,Maximoje,,nescia su vaiku.jei butu mirties bausme tai daugelis pagalvotu ar verta? O dabar atsisede i kalejima septynis sykius teistas nuzudes TV pagalbos Vilte teisiasi .Jam blogai iskrypeliui kalejime.Ar cia teisybe tokie istatymai? Esu promociute ir nusivylusi tokiu humaniskumu.

GENEROLAS EIZENHAUERIS

GENEROLAS EIZENHAUERIS portretas
VIENUOLIS YRA VISIŠKAI TEISUS,MES NETURIME TEISĖS ATIMTI KITAM GYVYBĖS,NET ŽMOGŽUDŽIUI-DIEVAS SUKŪRĖ ŽMOGŲ,MES ESAME TIK JO KŪRINIAI ŽEMĖJE;VISUOMENĖJE VISADA ATSIRAS ATMATŲ,KURIUOS REIKIĖS IZOLIUOTI,AUKLĖTI.LIŪDNA,BET MŪSŲ ŽMONIŲ TEISĖS NEBEGALINĖS.

na.na bambino

na.na bambino portretas
gerbemasis ,nuzude zmogu-mergina! musu zmones mamos reikalauja griesciausios bausmes nusikalteliams,,kurie budami nekarta teisti --nepadare isvadu! teisingai raso komentuojantis :kryzuociu-kataliku klanas atvyko I Europa su kalavijais ir ant lauzuo degino !!tik KITAIP MASTANCIUS o dabar jus zmogzudziams maldas siulote skaityti ne lemenkite kvailu kalbu zmogzudys turi buti nubaustas mirtimi gedinkites pasakas pamokslauti suzverejusiems zudikams. auksciausia bausme!!!zverims zudikams [na, ojeigu ---tik iki gyvos galvos--tuomet bukite pirmas pasisventes kalejime aukleti" "NABAGELIUS"" adjo bambino! gedos neturi iliuzionostas

...

... portretas
Kam kalbėt, o jums - TIK tylėt: KAS 'raganas' degino, KAS čia pas mus su ugnimi ir kalaviju veržės, KAS mūsų protėvius naikino, o paskui išeiti pamiršo? Ir šiaip, apie ką jūs čia, nes propaguojat kad esą siela nemirtinga, o nuodėmingo kūno nėra ko gailėt. Taip kad : mes žmonių nežudom, taip 'jie' elgias, o paskui mes TIK ginamės nuo būtybių nieko žmogiško nebeturinčių... beje, mirties bausmė PAGAL įstatymą nėra žudymas, tai - PAGAL Konstituciją.

Mmm...

Mmm... portretas
Nebeprisimenu koks senovės išminčius pasakė, bet pasakė teisingai: "Jei už bloga geru mokėsi, kuo gi už gera atlyginsi?"

Teisingumas

Teisingumas portretas
Tikra tiesa...mirties bausme nepades susigrazinti nukankintos merginos..

Atsakingai pateiškiu

Atsakingai pateiškiu portretas
Negalėčiau atimti gyvybės šuniui, katei ar kitam nekaltam gyvulėliui - ranka nepakiltų. Bet jei reikėtų įvykdyti mirties bausmę padarui, kuris dėl asmeninės naudos atėmė gyvybę kitam žmogui, drąsiai imčiau pistoletą ir tapčiau budeliu!

Tik mirties bausme

Tik mirties bausme portretas
O SKATINTI ZMOGDYSTES TAI KRIKSCIONISKA ???? Juk kai vienas ar keli zmogzudziai lieka nenubausti, tai sekanciamciam banditeliui ko bijoti ????

mirties bausmė būtina išgamoms..........

mirties bausmė būtina išgamoms.......... portretas
Nereikia pasakas sekti........nužudei......atsakyk tuo pačiu.....puikiai suvokia ką daro...

makarovas

makarovas portretas
Dabar tie niekšeliai sutrikę, išsigandę. Po poros metų jie garsiai reikalaus razinų ir cinamonų, žalos už neišdezinfekuotą ir neiškvėpintą parašą atlyginimo. Kažkodėl nesinori mokėti mokesčius, kad jie razinas ėstų...

Pilietis

Pilietis portretas
O tie kurie žudo nekaltus žmones,kaip juos pavadinti...Akis už akį turi būti,kitaip tvarkos nebus.

Nu

Nu portretas
gėda skaityt, broli? Bausmė turi perauklėt nusikaltėlį? Kurgi jau ne! Parodykit nors vieną recidivystą, kurį perauklėjo kalėjimas? Jeigu jau ne mirties bausmė, tai nors 10 kartų iki gyvos galvos! Ką tai reiškia? Jei pasikeičia įstatymas, nusikaltėliui dar lieka 9 kartai iki gyvos galvos. Ir taip sulig kiekvienu įstatymu. Arba ,, Juodasis delfinas". Paskaitykite apie Rusijoje esantį kalėjimą. Toks kalėjimas tolygus lėtai mirčiai, ko ir nusipelnė šitie buožgalviai.

nėra

nėra portretas
vertos bausmės , nėra ir baimės .............. broliuk

angelas

angelas portretas
šitas pranciškonas dar negavo į plikę, kai gaus kitaip kalbės. Tik už mirties bausmę.

Esu kas esu

Esu kas esu portretas
Žmogžudžiams reikalinga mirties bausmė. Siela nežūsta, amžina, o parazitas turi būti sunaikintas. Kokiű baisiű dvikojű žmogžudžiű padarű priviso žemėj ir jie bando užvaldyt ją. Brazilas nužudė žmoną ir sušėrė šunims...Kiek dingusiű žmoniű Lietuvoj ir pasauly... Nusikaltimai brutalūs...baugina jaunus ir senus. Mirties bausmė būtina! Ko belaukti...

Bet

Bet portretas
kažkodėl tie agresoriai geriausiai gyvena,kaip JAV, Japonija. O mes kadangi irgi labai ,,gerai" gyvename esame humaniški, todėl ir menkystos žudo mūsų lietuvaites- seses, uždaužydami kastuvais. Taigi tolygu kirviui. O mes būkime nuolankūs durneliai. Baigėsi tie laikai, kada buvo galima kvailint žmones. Visiems skaudu, ypač šiame brutaliame, ciniškame,visiškai protu nesuvokiamu nusikaltimu, daromu su pasimėgavimu. Tokia miela, graži mergaitė buvo. Turėtų būt vyrams priešingai, kaip švelnumo, grožio, jautrumo simbolis. Atsiprašau,ten VYRŲ nebuvo!

Man baisu.Rasau savo nuomone.

Man baisu.Rasau savo nuomone. portretas
Negirdejau,kad zudikas integruotusi i visuomene.Tai gal mazai ir kapelionai dirba jeigu pasedeje pora metu gryze i laisve tampa didesniais nusikalteliais.Nejaugi doras zmogus turi sitokiu paslemeku kankinami dar ju gaileti.Neskaiciau ne vienos istorines knygos kur butu baznycia gailejus zudiku,o ir ...Tikiu i Dieva ar Visatos prota ,bet ,kad sitiek jau paslameku darosi baisu.Baisu del vaiku ,vaikaiciu ,provaikaiciu.Baisu del vis Lietuvos vaiku.

Pilietė

Pilietė portretas
Kada valstybėje įsivyrauja brutalūs žudymai, prievartavimai, kankinimai jau ir Dievas nepadės. Reikia imtis kardinalių priemonių. Tik mirties bausmė ir aišku sąmoningas jaunimo auklėjimas bei švietimas gali sustabdyti tokią padėtį. Senų nusikaltėlių bei recidyvistų joks auklėjimas jau nepaveiks.O mirties bausmė bus realus būdas juos pristabdyti žudyti, nes patys bijos būti nužudomi.

Rrrr...

Rrrr... portretas
Reiskia jie tegul zudo....o mes uz juos melskimes....Slykstu skaityt...Tik uz mirties bausme....Kokia teisia jie turi atimt zmogui (jaunai paneliai) gyvybe.Kaip yra sakoma akis uz aky dantis uz danty...Gal bisky kiti pamastytu pries pakeldami savo supuvusias rankas....

teisingumas

teisingumas portretas
O gal tik norime lygsvaros

Anonimas

Anonimas portretas
Slykstus tipas eik ka nors dirbti.

Chm

Chm portretas
Nu nesuprantu, kodėl prie eterio prileidžia tik verksniukus, kurie ir taip aišku ką pasakys. Jei negarantuojama kad pasakys- tai nurodoma ką sakyt. Verksniuk Pranciškoni, ar tik šiandien iš Mėnulio iškritai, kad svaigsti apie kažkokius perauklėjimus, integravimus, izoliavimus tam tikram laikui- po kurio,(?metų), jie grįš su Šventojo auromis, ir ims skleisti Gerąją naujieną. Na atseit Lietuvoje būtina gyventi tik pagal 10 Dievo Įsakymų, ir kažkaip pasijuto jie kaip tik tokie. Užtikrinu, apeičiau nuogas visą Kauno apskritį, jei bent vienas grįžtų šventuoju

Klaipediete

Klaipediete portretas
Gerbiamasis mes tampame agresoriais , kad norime atsikratyti meslo kuris dergia ir dvokia, o jie zudydami pagal jus tampa ,,angelais'', tada jau geriauas busiu tuom ...agresoriumi negu jusu ,,sventuoju'', ziauru kai Dievo tarnai kisasi ten kur jiems nevertetu, eik geriau pasimelsk....

Mama

Mama portretas
Lengva kalbėti,kai neturi šeimos!

nepranciskonas

nepranciskonas portretas
Pradėjau ir nepabaigiau skaityti. Visa spauda nupirkta valdžios ir gieda tą pačią dūdelę.Man ıdomu, kaip visi šitie humanistai, dvasininkai ir tt... jei jų artimąjį ciniškai nužudytų koks išsigimėlis?Tokie nėra žmonės.žmonių pavidale žvėrys, kurie yra nepataisomi, todėl tik jų mirtis arba izoliacija iki mirties apsaugos visuomenę nuo daugiau žudynių.O izoliuot tokius ok, bet su sąlyga, kad atidirbtų už savo išlaikymą kalėjime.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių