Partijų gretos gausėja: Lietuvoje daugiausia socialdemokratų

Partijų narių Lietuvoje per metus padaugėjo tūkstančiu.

Teisingumo ministerija (TM) skelbia, jog partijų sąrašuose šiuo metu iš viso yra 108 tūkst. 957 gyventojai, tuo tarpu pernai šis skaičius buvo 107 tūkst. 750.

Partijos kasmet iki kovo 1-osios turi pateikti Teisingumo ministerijai savo narių sąrašus. Jų partija turi turėti ne mažiau kaip tūkstantį.

TM duomenimis, daugiausiai narių turi Lietuvos socialdemokratų partija - 17 tūkst. 972, Darbo partija - 16 tūkst. 329, „Tvarka ir teisingumas“ - 14 tūkst. 401, Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai - 12 tūkst. 383 narius.

Neparlamentinė Krikščionių partija sąrašuose turi 7 tūkst. 820 narių, Liberalų ir centro sąjunga - 3 tūkst. 839 narius, Liberalų sąjūdis - 3 tūkst. 328 narius, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga - 2 tūkst. 810 narių, Lietuvos žaliųjų partija - 2 tūkst. 312 narių, sąjunga „Taip“ - 1 tūkst. 691 narį, Tautininkų sąjunga 1 tūkst. 632 narius, kitų partijų skaičius nesmarkiai viršija tūkstantį.

Didžiosios partijos per metus pagausino savo gretas: socialdemokratų narių padaugėjo per 900, Darbo partijos narių - per du tūkstančius, „tvarkiečių“ - per tūkstantį. Tuo tarpu sumažėjo mažesniųjų partijų narių - Krikščionių partija narių šiemet nurodė apie 400 narių mažiau, LiCS - 900 narių mažiau.

Iš viso Lietuvoje registruotos 45 partijos, keturios iš jų - likviduojamos. Savo narių sąrašų Teisingumo ministerijai iki nustatyto termino nepateikė devynios partijos - Lietuvos humanistų partija, Lietuvos žalioji partija, Tautos pažangos partija, Lietuvos socialinio teisingumo sąjunga, Lietuvos reformų partija, Respublikonų lyga, tautinė partija „Lietuvos kelias“, Smulkaus ir vidutinio verslo partija, partija „Profesinių sąjungų centras“.Komentarai 6 Rašyti komentarą

Arnas

Arnas portretas
Gerai laikosi partija Tvarka ir teisingumas.

RM

RM portretas
Čia skaitosi nuo komunizmo bėgome.

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
22 metus Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių. Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės. Kai ... Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Tai ... Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. (Tai yra 2012 kovo mėnesio tyrimo duomenys) Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje skursta dirbantis jaunimas ir mes su mažiausiomis darbo pajamomis, tokiom sąlygom yra priversti vargti ir mūsų tėvai pensininkai. Partinių gaujų dėka, Lietuva tapo netinkama žmogui gyventi. Neregėto masto emigracija tai byloja. Visos partinės gaujos, prisidėjusios prie Lietuvos naikinimo, turi būti išformuotos.

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
Štai keletas skaičių, kurie akivaizdžiai rodo vis didėjančią priespaudą Lietuvoje. 2009 metais partinės gaujos sukčiai įvedė neapmokestinamojo pajamų dydžio (NPD) skaičiuoklę ir dabar kai pajamos yra 3150 litų ir daugiau, tai NPD = 0 !!! Nuo tada, dabar ... Kai MMA 800 litų, tai darbininkui į rankas teko 85% atlyginimo. Kai MMA 850 litų, tai darbininkui į rankas teko 84% atlyginimo. Kai MMA 1000 litų, tai darbininkui į rankas tenka 82% atlyginimo. Tai reiškia, kad ... Didinant MMA, „nepastebimai” didėja mokesčiai silpniausiesiems Lietuvoje. Anglijoje ... Rugsėjo mėnesį darbininkui į rankas teko 90% nuo mažiausio darbo užmokesčio. Balandžio mėnesį darbininkui į rankas teks 93% nuo mažiausio darbo užmokesčio, padidinus NPD. NPD Anglijoje didinamas kasmet, nuvertėjant pinigams, brangstant prekėms. Anglijoje NPD apie 2830 litų per mėnesį. Balandį NPD bus apie 3300 litų per mėnesį. Nuo šios sumos nėra atskaičiuojamas joks mokestis: -nei valstybinei mokesčių tarnybai; -nei socialiniam draudimui. (Tai yra 2013 sausio mėnesio tyrimo duomenys) Maisto ir daiktų kainos apytiksliai sutampa su lietuviškomis. Lietuvos gyventojai drabužius ir avalynę perka Anglijoje. Labai blogai atrodom ES “bendrijoje”. Partinių gaujų sukčiai naikina Lietuvą iš seimo bunkerio. Negerai. Partinių gaujų dėka, Lietuva tapo netinkama žmogui gyventi. Neregėto masto emigracija tai byloja. Visos partinės gaujos, prisidėjusios prie Lietuvos naikinimo, turi būti išformuotos.
Skaityti visus komentarus
Tavo komentaras

Komentuoti

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių