L.Kernagis: mane nustebino, kad prezidentė išklausė tik vieną pusę

Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas Ligitas Kernagis sako esantis nustebęs, kad prezidentė Dalia Grybauskaitė sprendimą netenkinti premjero Andriaus Kubiliaus teikimo atleisti vidaus reikalų ministrą Raimundą Palaitį priėmė, jo žodžiais, „išklausiusi tik vieną pusę“.

„Mane nustebino, kad prezidentė išklausė tik vieną pusę - Liberalų ir centro sąjungos pirmininką Algį Čapliką ir patį ministrą, o neišklausė nei Antikorupcijos komisijos atstovų, nei pačių atleistų pareigūnų. Keista, kai toks kategoriškas sprendimas priimamas išklausius tik vieną pusę“, - sakė L.Kernagis.

Jis taip pat sakė neabejojantis, jog išvadas, kuriomis siūloma atstatydinti R.Palaitį, priėmę Antikorupcijos komisijos nariai pasirašys po interpeliacija ministrui. Pats L.Kernagis sako iniciatyvos rengti interpeliaciją nesiimantis, nes yra tikras, jog tekstas bus parengtas jam iki grįžtant į Vilnių. „Interpeliacijos tekstas, ko gero, gims anksčiau, nei aš grįšiu į Vilnių“, - teigė Kaune besilankantis AK vadovas.

Prezidentė D.Grybauskaitė pirmadienį pareiškė, jog netenkins premjero teikimo atleisti liberalcentristų deleguotą vidaus reikalų ministrą R.Palaitį, tvirtindama, jog nedalyvaus „koalicijos partnerių priešrinkiminiuose apsistumdymuose“.

Vyriausybės vadovas teikimą atleisti vidaus reikalų ministrą prezidentei perdavė praėjusį antradienį, teigdamas, kad šis suklydo atleisdamas Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) vadovus.

Teikti R.Palaičio atleidimą premjerui siūlė Seimo Antikorupcijos komisija. Atlikusi tyrimą dėl FNTT vadovų atleidimo aplinkybių komisija priėmė išvadas, kad ministras pareigūnus atleido be pagrindo. Be to, jis esą galėjo turėtų asmeninių-partinių motyvų, kad pareigūnai nebedirbtų. R.Palaitis tokius kaltinimus atmeta.

R.Palaitis FNTT direktorių Vitalijų Gailių ir jo pavaduotoją Vytautą Giržadą iš pareigų atleido vasario 15 dieną, gavęs Valstybės saugumo departamento medžiagą. Anksčiau šie pareigūnai tikrinti poligrafu dėl informacijos apie banką „Snoras“ atskleidimo.NAUJAUSI KOMENTARAI

Varkalys

Varkalys portretas
TSRS sugriovė Gorbačiovo pradėtas viešumas, kai buvo praskleistas "valstybinių paslapčių" šydas ir paaiškėjo, jog monstras stovi ant molinių kojų ir yra visai ne koks socialistinio rojaus milžinas, septynmyliais žingsniais žengiantis į komunizmą, o turtų ir prabangos ištroškusių, jokių moralinių vertybių neturinčių menkystų - vagių, sukčių, aferistų, kombinatorių - valstybė, kurios valdžios viršūnėse buvo susodinti palaižūnai, kvailiai, arba tos pačios menkystos... Dalis tokių pat menkystų prasibrovė ir į dabartinės Lietuvos valdžią... Nagais ir dantimis jie laikosi įsikibę savo šiltų postų, savo juodus darbus dangsto begale "valstybės paslapčių" ir pasiruošę bet kokia kaina pergraužti gerklę bet kam, kas pasikėsins į jų prisigrobtus turtus ar užimamą padėtį. Garbingi FNTT karininkai išdrįso mesti iššūkį Lietuvos melžėjams, oligarchams ir verslo kombinatorių gvardijai - pasikapstė po "garbingų verslininkų" daržus ir pradėjo rauti piktžoles. Atsako ilgai laukti neteko. "Poligrafinės teisės" apologetai smogė iš peties - karininkai nedelsiant buvo paskelbti NETEKUSIAIS TEISĖS DIRBTI SU PASLAPTIMIS ir išmesti į gatvę. Nepaisant to, kad vos ne šventuoju paskelbto POLIGRAFO parodymai niekur pasaulyje nėra laikomi patikimais, ir tik neišmanėliai nesupranta, jog tie parodymai daugiausiai priklauso ne nuo bejausmės dėžės, o nuo už jos sėdinčio ir klausimus formuluojančio OPERATORIAUS. Jo valioje tuos klausimus suformuluoti ir susukti taip, kad ir didžiausias nusikaltėlis gali būti pripažintas angelu, o visiškai nekaltas - didžiausiu melagiu ir nusikaltėliu.

taip

taip portretas
matyt ji zino kazka ko nezinote jus.O jei veltis i turgaus pokalbius nesinori.Ne tas lygis.

Man geda del prezidentes spren

Man geda del prezidentes spren portretas
Ji yra "Trojos arklys" Lietuvai. Žiauriai pergyvenu, kad ji turi mano balsą, įtariau, kad dar žagsėsim nuo jos, bet pasidaviau masinei psichozei, nesitikėjau kad vos išrinkta ji stengsis tik kelti sumaištį lemiamais momentais ir visaip kenks Lietuvai. Viskas pildosi, jos keisti sprendimai kelia nuostabą ir užsienio partneriams. O kur tie realūs darbai, stebuklingi receptai gelbėjantys Lietuvos ekonomiką iš krizės - jų nėra, vieni pliurpalai. Matosi tik perdėtas rūpestis savo reitingais (Putino metodais demonstruoti tvirtą ranką)ir sąmyšį keliantys sprendimai tiek vietinės reikšmės, tiek užsienio politikos klausimais. Žiūrim ką turim? Ką Lietuvai atnešė prezidentės reitingai? Lietuva išnyko iš Europos politinio žemėlapio, neteko paskutinių valstybių draugų, po visų reformų teisėsaugos sistemoje - jovalas, vyriausybės darbas išbalansuotas, prošvaisčių , kad bent viena sritis keistųsi į gerą - jokių. Ko dar sulauksime iki naujų prezidento rinkimų? Ar jums neatrodo keistas Europos ir kt. šalių akivaizdus jos ignoravimas ir mandagus nenoras kol kas turėti reikalų su Lietuva, o juk tokia garsi mums tada iš Briuselio atrodė. Viskas iliuzija buvo, rytų projektas pavyko. Sureikšminom jos nuopelnus, žiniasklaida padėjo, patikėjom "gelbėtojos įvaizdžiu"... Dieve, duok išminties Lietuvai - pagaliau praregėti. Žmonės būkime vieningi, valstybė tai ne prezidentūra ar kitos valdžios struktūros, Valstybė tai mes patys, mūsų augančios kartos, mūsų garbinga praeitis, mūsų šventa žemė, krauju ir ašarom permirkus. Neleiskim Trojos arkliui sunaikinti Lietuvos valstybės, neleiskim nuodyti mūsų vaikų sąmonės, neleiskim manipuliuoti mūsų protais.
VISI KOMENTARAI 14
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių