L.Kernagis: kalbant apie S.Šriūbėną „skaičiai yra šokiruojantys“

Seimo Antikorupcijos komisija kelia kausimą dėl aplinkos viceministro liberalcentristo Stanislovo Šriūbėno patikimumo.

Šio pareigūno atžvilgiu Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) jau atlieka tyrimą dėl galimų neatitikimų tarp turimo turto ir deklaruojamų duomenų.

„Komisijos narių pageidavimu vėl siunčiame užklausimus visoms tarnyboms apie šio asmens reputacijos klausimą, priekaištingos ar nepriekaištingos, greičiausiai bus kreiptasi į aplinkos ministrą Gediminą Kazlauską, nes surinkus duomenis labai akivaizdu, kad buvo piktnaudžiavimas tarnybine padėtimi, ir neteisėto praturtėjimo atvejai irgi darosi akivaizdūs“, - trečiadienį po posėdžio žurnalistams sakė komisijos pirmininkas Ligitas Kernagis.

Jis taip pat patvirtino, kad atliekant tyrimą dėl po sostinės Gedimino prospekto rekonstrukcijos dingusių granito ir bazalto trinkelių, susidomėta dar vieno asmens galimai neteisėtu praturtėjimu.„Šiuo metu šitam tyrime yra dar vienas asmuo, bet, atvirai pasakius, mokesčių inspekcija ano tyrimo dar nebaigė, anam asmeniui tokių įtarimų dar tikrai nėra, kaip ponui S.Šriūbėnui“, - sakė L.Kernagis.

Jis pareiškė, jog kalbant apie S.Šriūbėną „skaičiai tikrai yra šokiruojantys“.VMI yra pradėjusi tyrimą dėl tikro aplinkos viceministro S.Šriūbėno turto ir jo oficialios deklaracijos neatitikimo. Dienraštis „Lietuvos rytas“ trečiadienį skelbia, kad bus įvertinta 2007 metais Vyriausiajai rinkimų komisijai S.Šriūbėno pateikta deklaracija.

„Pats S.Šriūbėnas 2011 metų šeimos turto deklaracijoje, be kita ko, nurodė, kad turi daugiau kaip 817 tūkst. litų, iš kurių kone visi laikomi banke. Inspektoriai greičiausiai tirs ir šių pinigų kilmę, taip pat ar oficialios valdininko pajamos galėjo leisti jam sukaupti tiek turto“, - rašo dienraštis.

Publikacijoje taip pat teigiama, kad skandalingąją sostinės Gedimino prospekto rekonstrukciją kuravęs S.Šriūbėnas užsiėmė įtartinais nekilnojamojo turto sandoriais. 2005 metų prokurorai ir Specialiųjų tyrimų tarnyba atliko, bet vėliau nutraukė ikiteisminį tyrimą S.Šriūbėno atžvilgiu.

Pasak dienraščio, 2005 metų lapkričio 30 dieną, S.Šriūbėnas iš bendrovės „Imparatas“ įsigijo sostinės Nemenčinės plente esantį daugiau kaip 100 kvadratinių metrų ploto butą ir dalį žemės sklypo.

Dokumentuose nurodoma, kad už pirkinį sumokėta 350 tūkst. litų, tačiau po dviejų savaičių S.Šriūbėnas ir jo žmona Alma šį butą ir sklypą pardavė kitam fiziniam asmeniui už 720 tūkst. litų.2004 metais dabartinis viceministras iš bendrovės „Dekoras“ nusipirko butą ir garažą Antakalnyje už 154 tūkst. litų. Tą pačią dieną ten pat esantį beveik tokio paties ploto butą, tik be garažo, iš „Dekoro“ pirko ir kiti fiziniai asmenys, jie sumokėjo 502 tūkst. litų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Kernagiui

Kernagiui portretas
Kodėl tėveliai susipyko,gal aš dėl to esu kalta? Nesuprantu kas atsitiko,mamytės nuotaika keista.Iš meilės aš gimiau laiminga,bet kelę perbėgo katė(kurią tomas padovanojo)Palaima šeimoje pradingo,kas pasakys kieno kaltė? Aš myliu ir mamą ir tėtį, kodėl toks likimas žiaurus?Kas mudviem galėtų padėti,juk meilė toks jausmas taurus...Taip noriu jus abu matyti,seniai jau tėtį bemačiau...Verkiu dažnai kai ima lyti,tėveli aplankyk greičiau.Kodėl širdis taip smarkiai plaka,kai tavo nuotrauką matau?mamyte-tėčio geros akys,kuo kaltas mama tėtis tau? Aš myliu ir mamą ir tėtį,kodėl toks likimas žiaurus? Kas mudviem galėtų padėti?Juk meilė toks jausmas tyrus...Skiriu 10 metčio proga dukrytei,kurios nesugeba apginti biurokratai gaudami atlyginimus iš mūsų verslininkų sumokėtų mokesčių.Mūsų asociacija jums atvers akis ir kelią į laisvę...iš pareigų.TĖVAS Jonas.Dėkoju Kauno m.Žaliakalnio PK tyrėjai,vieninteliai nepabūgusiai ŽG direktorės ir jos parankinių spaudimo.Manau VRS departamentas įvertins Jūsų pastangas.Pavardės neminėsiu.Jiems pasakysiu.

Gedas

Gedas portretas
VAGIES VIETA - KALĖJIME, BET ČIA LIETUVA ...........

rj

rj portretas
to-giedriui kaip pirstu i aki
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių