Lietuvos kultūrizmo legenda praturtėjo dar viena – Bartasevičienės pavarde

Šiandien ji nebijo pasakyti, kad gyvena su rožiniais akiniais ir jai tai labai patinka. "Noriu būti laiminga ir esu laiminga", – atviravo geležine moterimi, Lietuvos kultūrizmo legenda tituluojama klaipėdietė Natalija Murnikovienė, vos prieš savaitę praturtėjusi dar viena – Bartasevičienės pavarde.

Pirmiausia – moteris

Balta nuotakos suknelė, fotosesija antruosiuose Natalijos namuose – sporto klube, vestuvių pokylis artimiausių žmonių būryje. Būtent tokios šventės be didelių iškilmių ir pompastikos pageidavo jaunieji.

Viena, ko dar nespėjo ką tik žiedus sumainę sutuoktiniai – pasmaguriauti medaus mėnesio malonumais. Tačiau Natalija juokavo, kad nuostabi kelionė su linksmybėmis, žydra jūra, pina colada kokteiliais ir "viskas įskaičiuota" jau pamažu planuojama.

Ne tik svaigių pergalių, bet ir nemažai audrų asmeniniame gyvenime patyrusi 44-erių moteris juokavo, jog ši santuoka jau tikrai bus paskutinė, tačiau patiktino, kad trečiąkart bristi į "tą pačią upę" nesibaimino.

"Dešimt metų sakiau, kad daugiau netekėsiu, bet vieną dieną sutikau Liną. Apskritai gyvenime vadovaujuosi posakiu, kad geriau padaryti kažką ir gailėtis, negu nepadaryti ir po to gailėtis visą gyvenimą. Nebe tas amžius, kad galėtum bijoti", – šypsojosi pašnekovė.

Anot Natalijos, nors daugeliui gal ir atrodo stipri, pirmiausia ji – moteris, kuriai taip pat norisi surasti tą, vienintelį, už kurio galėtų jaustis lyg už mūro.
"Esu vienas tų vyrų, kurie Natalijai gali pasakyti – aš stipresnis, atsipalaiduok", – šypsojosi pokalbio metu nė minutei žmonos rankos nepaleidęs Linas.

Lemtingas pirmasis bučinys

Sutuoktiniai neneigė, jog panaši veikla, aistra sportui juodu ne tik suvedė, bet ir leidžia puoselėti tvirtą ryšį. Nors Linas tikino, jog jo pasiekimai kultūrizmo srityje gerokai kuklesni už žmonos.

"Suprantame vienas kitą iš pusės žodžio. Šis pasaulis turi savų niuansų, daug subtilybių – maitinimosi, režimo, darbo, juk turime ir tiesioginį kontaktą su kitais žmonėmis, pavyzdžiui, aš – su gražiomis moterimis, ji – su gražiais vyrais. Jei to supratimo nėra, gali būti didelių problemų", – juokavo pašnekovas.

"Vienas apie kitą žinojome pakankamai seniai, bet nebuvome matęsi "gyvai". Jis Kaune ugdė trenerius, dirbo dėstytoju, tad jam teko apie mane skaityti paskaitas. Pakankamai ilgai, gal pusantrų metų susirašinėjome, o kai susitikome, faktiškai daugiau ir neišsiskyrėme – po pirmo bučinio viskas buvo aišku", – atviravo pašnekovė.

Nors vienas pirmųjų judviejų susitikimų įvyko prieš daugelį metų, tačiau kiekvieno atmintyje paliko skirtingus pėdsakus. Tiksliau, kaip prisipažino Natalija, ji šio fakto tuomet visiškai neužfiksavo. Tačiau Linas iki šiol prisimena savo pažintį su tuo metu kultūrizmo Olimpe spindėjusia žvaigžde.

"Vienas pirmųjų mūsų susitikimų įvyko varžybose Šiauliuose, man tada buvo 19 metų. Ji su tuomečiu savo vyru užėjo į grimo kambarį. Tiesiog susipažinome, pasišnekėjome. Tada tikrai nemaniau, kad kažkada turėsime ką nors bendra", – šyptelėjo Linas.

Ir grakšti, ir seksuali

Pasak pašnekovo, ir tuomet, ir jau gerokai vėliau, kai susitikus Nataliją trenkė jausmų žaibas, joje jis matė ne vien daug pasiekusią sportininkę.

"Turėdama tiek raumenų, Natalija neprarado plastikos, grakštumo. Gal todėl, kad anksčiau buvo gimnastė. Jos pozavimas – seksualus, gražus", – susižavėjimo neslėpė vyras.
Dėl mylimos moters į Klaipėdą persikėlęs Linas tikino, jog auka to nepavadintų.

"Jaučiuosi čia kaip kurorte, nes viskas juda visiškai kitu ritmu. Kaune turėjau keturis darbus, būdavau įpratęs keltis penktą, pusę šešių, o Klaipėdoje liko tik dvi veiklos. Tai leidžia daugiau laiko skirti sau, savo tobulėjimui", – pasakojo viename uostamiesčio sporto klube treneriu bei maisto papildų parduotuvėje konsultantu dirbantis vyras.

Natalija neneigė, jog pažintis su Linu įnešė naujų vėjų ne tik į jos pačios, bet ir į dviejų atžalų gyvenimą. Moteris pasidžiaugė, jog mylimasis pritapo šeimoje ir surado bendrą kalbą su paauglystės tarpsnį išgyvenančiais jos sūnumis.

Apie sprendimą pasilikti ir buvusio vyro pavardę pora kalba atvirai – tai yra savotiškas Natalijos pasiekimų "brendas", kuris ir šiandien sportininkei padeda uždirbti pinigus.

Sportininkė juokavo, kad nors šiandien ji ir gali džiaugtis stabiliu uždarbiu, tačiau jaučiasi tarsi uždaryta auksiniame narvelyje.

"Mane "nupirko" viena kompanija ir neturiu teisės treniruoti kitų, o tik šios kompanijos žmones. Bet aš atvežiau į Klaipėdą Liną, moterys, prašom kreiptis", – kvatojo pašnekovė.

Knyga – vis dar planuose

Pasak Natalijos sutuoktinio, jis nesiekia keisti mylimosios įpročių, nusistovėjusio gyvenimo ritmo. "Veikiau pildosi jos svajonės", – šyptelėjo vyras.

"Linas labai romantiškas. Kartą žiemą paruošė karšto vyno, paėmė dvi kėdes ir nuvažiavome pasėdėti prie jūros", – šiltas akimirkas prisiminė pašnekovė.

Natalija kvatojo, kad tuokiantis vienintelė Lino iškelta sąlyga buvo ta, kad ji su juo turės mokytis šokti. "Kaune lankiau pramoginius šokius. Ši sporto šaka kausto, tad to reikia, kad neprarastum lankstumo, gracijos, plastikos", – paprastai paaiškino pašnekovas.

Moteris juokavo, jog per vestuves pademonstravo pirmuosius kuklius rezultatus – su sutuoktiniu sušoko Vienos valsą.

"Linas ramus, o aš energinga. Jis daugiau išprusęs, o aš turiu kitokių savybių. Mes esame labai geras duetas ir planuojame kartu nuveikti daug darbų. Pagaliau atsirado žmogus, kuris padės surašyti mano mintis ir galėsime išleisti knygą, kuri, tikiuosi, taps Biblija visoms moterims. Manau, nuo kitų metų imsimės darbo", – šyptelėjo pašnekovė.

Natalija patikino niekada nesigailėjusi, jog pasirinko tokį profesinį kelią, nors teko lieti prakaitą ir alinančiose treniruotėse, ir laikytis itin griežtų dietų. "Pasekmės tokios, kad jei dabar nesportuoju, man bloga", – juokėsi moteris.

"Anksčiau kultūrizmas buvo žymiai populiaresnis, nes tai labai sunkus darbas. Dabar "ant bangos" – fitnesas. Sportuoti darosi madinga, ir tai labai džiugina, nes pirmiausia tai susiję su sveikata. Turėti gerą užpakaliuką, tvirtus pečius, džiaugtis puikiomis formomis nori ir vis daugiau vyrų. Vadinasi, moterys pradėjo to reikalauti. Vien storos piniginės nebeužtenka", – pridūrė pašnekovė.NAUJAUSI KOMENTARAI

X

X portretas
Natalja, Linas - svejkinam.

Fanas

Fanas portretas
a tai va kur as ta vyra maciau.....sekmes jums asmeniniame gyvenime..

tustybies muge

tustybies muge portretas
gyvenimo prasme - jos nera!.Stai visko pradzia ir pabaiga.
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių