Lietuvai pirmininkavimą ES sunkins rinkimai Vokietijoje

Premjeras Algirdas Butkevičius teigia, kad Lietuvai antrąjį šių metų pusmetį pirmininkaujant Europos Sąjungai (ES) sprendimų priėmimą sunkins tokie dalykai kaip rudenį Vokietijoje vyksiantys Bundestago rinkimai, besibaigianti Europos Parlamento (EP) kadencija.

„Mūsų tikslas yra pristatyti penkis mūsų patvirtintus prioritetus. Manau, tai bus nepaprastas ir nelengvas darbas, žinant dar tam tikras išorines priežastis, dėl ko kai kurie Tarybos posėdžiai gal nevyks taip sklandžiai - aš turiu minty rinkimus Vokietijoje, nes tie, kurie jau yra dirbę ministrais, puikiai supranta, kad daugelis klausimų prieš Tarybos posėdžius derinami pirmiausia su stambiųjų valstybių ministrais“, - ketvirtadienį žurnalistams teigė A.Butkevičius.

„Aišku, kita dar yra priežastis, kad 2014 metais vyks rinkimai į Europos Parlamentą - dažnai irgi žinom, kokios būna nuotaikos baigiantis politikų kadencijai ir artėjant kitiems rinkimams. Bet tikslas yra tai, kad visus tuos dalykus primiausia reikia žinot, reikia valdyt ir reikia supranti, kad tai yra didžiulė atsakomybė įgyvendinant tuos užsibrėžtus tikslus“, - taip pat sakė jis.

Premjeras taip pat pabrėžė, kad pirmininkavimas ES bus „didžiulis iššūkis, išbandymas“ ir išreiškė viltį, kad Lietuva lūkesčius pateisins.

„Lietuvos laukia labai ambicingas laikotarpis“, - teigė jis.

Lietuvos pirmininkavimo ES prioritetai, pasak A.Butkevičiaus, yra „energetinis stabilumas, finansinis stabilumas ir ekonomikos vystymasis, Europos Sąjungos išorės sienų stiprinimas, (...) Europos Sąjungos Baltijos jūros strategija“.

Ministrų kabinetas ketvirtadienį aptarė Lietuvos pasirengimą pirmininkauti ES. Vyriausybės pasitarime aktualius darbotvarkės klausimus pristatė ambasadoriai Lietuvos nuolatinis atstovas ES Raimundas Karoblis ir jo pavaduotojas Arūnas Vinčiūnas.

Lietuva ES Tarybai pirmininkaus šių metų antrąjį pusmetį. Lietuvoje vyks apie 180 pirmininkavimo renginių, tarp jų - 16 ministrų lygio susitikimų. Didžiausias renginys numatomas lapkričio 28-29 dienomis, kai Vilniuje turėtų susitikti ES narių ir Rytų partnerystės šalių vadovai.

Pirmininkaujanti šalis įpareigota vadovauti darbo grupėms, kuriose visų valstybių narių atstovai aptaria ES klausimus.NAUJAUSI KOMENTARAI

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
22 metus Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių. Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės. Kai ... Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Tai ... Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. (Tai yra 2012 kovo mėnesio tyrimo duomenys) Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje skursta dirbantis jaunimas ir mes su mažiausiomis darbo pajamomis, tokiom sąlygom yra priversti vargti ir mūsų tėvai pensininkai. Jei Europos Sąjungoje (ES) yra toleruojama tokia atskirtis, tai ES neturi ateities.

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
Gyventi oriai Lietuvoje trukdo štai šios partinės gaujos, kurios sukūrė Lietuvą netinkamą žmogui gyventi: - LSDP (Lietuvos socialdemokratų partija) ir gaujos vadeiva Algirdas Butkevičius; - TS LKD (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionių demokratai) ir gaujos vadeiva Andrius Kubilius; - Partija Tvarka ir teisingumas su gaujos vadeiva Rolandu Paksu; - Liberalų ir centro sąjunga su gaujos vadeiva Algiu Čapliku; - Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis ir gaujos vadeiva Eligijus Masiulis. Taip pat Lietuvai yra pavojingi gaujos vadeiva Voldemar Tomaševski su Lietuvos lenkų rinkimine akcija, gaujos vadeiva rusas Viktor Uspaskich su darbo partija ir kiti į juos panašūs. Tai yra nusikalstamos partinės gaujos, kurios dirbtinai skurdina bendruomenės žmones, naikina Lietuvą.

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
Štai keletas skaičių, kurie akivaizdžiai rodo vis didėjančią priespaudą Lietuvoje. 2009 metais partinės gaujos sukčiai įvedė neapmokestinamojo pajamų dydžio (NPD) skaičiuoklę ir dabar kai pajamos yra 3150 litų ir daugiau, tai NPD = 0 !!! Nuo tada, dabar ... Kai MMA 800 litų, tai darbininkui į rankas teko 85% atlyginimo. Kai MMA 850 litų, tai darbininkui į rankas tenko 84% atlyginimo. Kai MMA 1000 litų, tai darbininkui į rankas tenka 82% atlyginimo. Tai reiškia, kad ... Didinant MMA, „nepastebimai” didėja mokesčiai silpniausiesiems Lietuvoje. Anglijoje ... Rugsėjo mėnesį darbininkui į rankas teko 90% nuo mažiausio darbo užmokesčio. Balandžio mėnesį darbininkui į rankas teks 93% nuo mažiausio darbo užmokesčio, padidinus NPD. Anglijoje šiuo metu NPD apie 2830 litų per mėnesį. Balandį NPD bus apie 3300 litų per mėnesį. Nuo šios sumos nėra atskaičiuojamas joks mokestis: -nei valstybinei mokesčių tarnybai; -nei socialiniam draudimui. Maisto ir daiktų kainos apytiksliai sutampa su lietuviškomis.
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių