Konservatorių ir LiCS vadovai susitikimo nekomentuoja (papildyta)

Valdančiosios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) bei Liberalų ir centro sąjungos lyderiai penktadienį susitikę Seimo pirmininkės Irenos Degutienės kabinete aptarė padėtį, tačiau pokalbio nekomentuoja.

„Pasikeitėme nuomonėmis, nieko nekomentuojame“, - žurnalistams sakė iš susitikimo išėjęs LiCS pirmininkas Algis Čaplikas.

Taip pat susitikime dalyvavo partijos vicepirmininkai Arūnas Valinskas, Artūras Melianas, Seimo pirmininkė I.Degutienė, premjeras Andrius Kubilius bei TS-LKD frakcijos seniūnas Jurgis Razma.

Pastarasis po susitikimo taip pat pareiškė negalįs sakyti, apie ką kalbėta, nes toks susitarimas. Jis tik patvirtino, kad artimiausiomis dienomis gali būti daugiau panašių susitikimų.

„Susitikimų, aišku, bus. Kada? Kai jie bus sutarti ir bus sutarta, ar jie skelbiami, ar ne atitinkamai, ir bus skelbta arba neskelbta. Kaip esame anksčiau sakę, mes norime turėti aiškumą iki pirmadienio, tas nėra pakeista. Kiek ir kokių susitikimų prireiks tam aiškumui pasiekti, taip ir elgsimės“, - sakė konservatorius.

Dviejų valdančiųjų partijų lyderiai susitiko po to, kai buvo paskelbtas konkurso į Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos direktoriaus pareigas laimėtojas. Valdantieji konservatoriai reikalavo konkursą sustabdyti. Vidaus reikalų ministras liberalcentristas Raimundas Palaitis šio reikalavimo nepaisė.

Penktadienį įvykusį konkursą TS-LKD pirmininkas premjeras A.Kubilius pavadino apgailėtinu ir neteisingu sprendimu.

„Toks veiksmas tik dar labiau gilina ir taip jau atsivėrusią bedugnę tarp koalicijos partnerių“, - BNS penktadienį situaciją įvertino valdančiosios Liberalų sąjūdžio pirmininkas susisiekimo ministras Eligijus Masiulis.

Penktadienį vykusį konkursą į Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) direktoriaus pareigas laimėjo Kęstutis Jucevičius.

Ministrų kabinetas trečiadienį per pasitarimą rekomendavo Vidaus reikalų ministerijai (VRM) stabdyti minėtą konkursą, nes ketinama pertvarkyti pačią instituciją. Premjero A.Kubiliaus teigimu, Ministrų kabinetas dėl tokio nutarimo sutarė vienbalsiai. Trečiadienį R.Palaitis po Vyriausybės pasitarimo teigė, kad sutarus dėl FNTT pertvarkos „yra racionalu stabdyti konkursą“, tačiau ketvirtadienį ministrą delegavusi Liberalų ir centro sąjungos (LiCS) vadovybė pareiškė, jog tai gali padaryti tik teismas.NAUJAUSI KOMENTARAI

P.Morkūnas

P.Morkūnas portretas
Konfliktas naudingas politinėms partijoms. kad jos nepamirštų, jog koalicinę vyriausybę sudariusios partijos atsako kiekviena už savo valdymo sritį ir nevalia kištis į kitų sritis. Konservatoriai ,,pasigėrė" nuo laimėjimų ir tai pamiršo..o gal čia buvo vienintelė galimybė išgelbėti Degučių ŠEIMOS veidą po nuotykių SNORE? Gal dabar konservai išsiblaivės? Jie gali libcentristus pašalinti iš vyriausybės tik patys atsistatydintami...o tada socdemai jų ,,popierius" pakabins kaimo aikštėje.... --------------------------------------------------------------------------------

abu

abu portretas
abu durnina lietuveles likusius gyventojus imituodami tarpusavio susipykima, kurio visiskai nebuvo. Ir tas vadovu atleidimas ir reikiamo priemimas. Kas gali uz juos dar balsuoti.

pilietis.

pilietis. portretas
Palaitis dirba savo darba siuo metu jis atsako uz ta sriti ir kuruoja ja priimdamas tuos sprendimus kurie jam atrodo teisingi ir nepazeidze istatymu..Ir gerai kad turi galva ant peciu o ne kopusta.Bet kazkodel tikdabar prireike naikinti FNTT tarnyba.Sie mirazai nera aiskus.
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių