Ketvirtadalis Seimo narių – milijonieriai

Per 30 Seimo narių turto vertė kartu su santaupomis viršija milijoną litų, o turtingiausias parlamentaras išlieka Respublikonų partijos lyderis, Mišriai Seimo narių grupei priklausantis Valdemaras Valkiūnas.

Kaip rodo Valstybinės mokesčių inspekcijos „Valstybės žiniose“ pateiktos 2011 metų turto deklaracijos, V.Valkiūnas turi privalomo registruoti turto bei vertybinių popierių už 31 mln. litų, dar nurodė turintis 2,9 mln. piniginių lėšų, už 593 tūkst. suteikė paskolų, už 491 tūkst. litų paėmė.

Socialdemokratas Bronius Bradauskas su žmona Danguole turi registruoto turto, vertybinių popierių už daugiau kaip 21 mln. litų, taip pat per 5 mln. litų piniginių lėšų, dar yra suteikę 850 tūkst. litų paskolą.

Seimo narė konservatorė Rūta Rutkelytė ir jos sutuoktinis parlamentaras liberalas Kęstutis Glaveckas deklaravo turto, vertybinių popierių už 11,5 mln. litų, taip pat nurodė turintys 1,2 mln. litų santaupų.

Mišrios Seimo narių grupės atstovas Andrius Šedžius valdo 8,8 mln. litų vertės turtą, turi 86 tūkst. litų piniginių lėšų, suteikė 297 tūkst. litų paskolų ir yra paėmęs 5,8 mln. litų paskolų.

Kitas Mišrios Seimo narių grupės atstovas Jonas Jagminas su žmona Audrone valdo turto už 5,5 mln. litų, turi per 600 tūkst. litų piniginių lėšų, yra suteikę 6,9 mln. litų ir paėmę 7,5 mln. litų paskolas.

Parlamentarai liberalcentristai Arūnas Valinskas bei Ingrida Valinskienė nurodė turintys turto ir piniginių lėšų už 5,5 mln. litų, o jų paskolos siekia 1,7 mln. litų.

Seimo narė, sąjungos TAIP atstovė Agnė Zuokienė ir jos vyras Vilniaus meras Artūras Zuokas turi turto už 5,2 mln. litų, per 400 tūkst. litų santaupų, yra suteikę daugiau nei milijoną litų paskolų, o paėmę - 1,5 mln. litų.

„Tvarkietis“ Vytautas Galvonas su sutuoktine Laima turi turto, kurio vertė siekia per 3 mln. litų, jų santaupos praėjusių metų pabaigoje viršijo 1,3 mln. litų, taip pat jie yra suteikę paskolų už 2,2 mln. litų ir 1,9 mln. litų pasiskolinę.

Krikščionių partijos frakcijos atstovas Jonas Ramonas su žmona Vilija turi turto ir piniginių lėšų už 4 mln. litų.

Liberalas Arminas Lydeka su žmona Olga turi turto už daugiau kaip 3 mln. litų, taip pat per 400 tūkst. litų piniginių lėšų.

Konservatorius Mantas Adomėnas su žmona Viktorija turi turto už 2,3 mln. litų, taip pat per 70 tūkst. litų santaupų, jie yra paėmę šiek tiek per milijoną litų siekiančią paskolą.

Mišrios Seimo narių grupės narys Konstantas Ramelis su žmona Regina valdo turto už 1,8 mln. litų, turi 1,9 mln. litų piniginių lėšų.

Seimo pirmininkė konservatorė Irena Degutienė su vyru Gediminu valdo turto už 1,2 mln. litų, yra suteikę 390 tūkst. litų paskolą.

„Tvarkietis“ Rimantas Antanas Ručys su žmona Aušra turi turto ir santaupų už 1,9 mln. litų, žemės ūkio ministras ir Seimo narys konservatorius Kazys Starkevičius su žmona Rasa - už 1,77 mln. litų, liberalcentristas Vytautas Bogušis su žmona Virginija - už 1,1 mln. litų, „darbietės“ Virginijos Baltratienės su vyru Regimantu turtas siekia 1,01 mln. litų, „darbiečio“ Mečislovo Zasčiurinsko su žmona Gene - 1,1 mln. litų.

Sąjungos TAIP atstovas Žilvinas Šilgalis su žmona Lina valdo turto ir turi santaupų už 1,9 mln. litų, yra paėmę 495 tūkst. litų paskolą. Liberalas Erikas Tamašauskas su žmona Vida deklaravo 1,5 mln. litų turto ir santaupų, yra paėmę 100 tūkst. litų paskolą. „Darbietė“ Dangutė Mikutienė su vyru Juliumi valdo turto už beveik 1,9 mln. litų, jų paimta paskola siekia per 400 tūkst. litų.

Liberalcentristo Vinco Babiliaus turtas su piniginėmis lėšomis siekia 1,87 mln. litų, „tvarkiečio“ Dailio Alfonso Barakausko su žmona Violeta - per 1,35 mln. litų, Socialdemokratų partijos frakcijos atstovo Stanislovo Giedraičio su žmona Danguole - 1,1 mln. litų, socialdemokratas Bronius Pauža su žmona Marija turi turto ir santaupų už 1,1 mln. litų, socialdemokratė Marija Aušrinė Pavilionienė - už 1,1 mln. litų.

„Tvarkietis“ Kęstas Komskis turi per 1,1 mln. litų turto ir piniginių lėšų, dar yra suteikęs 188 tūkst. litų paskolą, socialdemokratas Juozas Olekas su žmona Aurelija - 1,1 mln. litų, taip pat yra paėmę 67 tūkst. litų paskolą, konservatorius Stasys Šedbaras su žmona Ona - 1,1 mln. litų, yra paėmę 157 tūkst. litų paskolą.

Socialdemokratas Dainius Budrys su žmona Daiva nurodė turintys turto už 1,2 mln. litų, bet taip pat jie yra paėmę 513 tūkst. paskolą, „darbietis“ Vydas Gedvilas su sutuoktine Elena - 1,6 mln. litų turto ir piniginių lėšų, bet yra paėmę 720 tūkst. litų paskolą.

„Darbietis“ Valentinas Bukauskas su žmona Alina deklaravo 1,03 mln. litų turto ir santaupų, bet turi 147 tūkst. litų paskolą, „darbietis“ Kęstutis Daukšys - 1,2 mln. litų turto ir santaupų, yra suteikęs 254 tūkst. litų paskolą, tačiau taip pat yra paėmęs per 700 tūkst. litų paskolą.

Per praėjusius metus smarkiai sumažėjo Mišrios Seimo narių grupės atstovės Astos Baukutės ir jos vyro Kęstučio Rupulevičiaus privalomas deklaruoti turtas. 2010 metų deklaracijoje jie nurodė turėję turto, kurio vertė siekė per 2 mln. litų, tačiau už praėjusius metus jie deklaravo 825 tūkst. litų turto. Santaupų sutuoktiniai metų pabaigoje turėjo 3,4 tūkst. lito.NAUJAUSI KOMENTARAI

susigraudinau

susigraudinau portretas
Kaip tie milijonieriai kurie stengesi kuo daugiau isspausti naudos sau is savo darbuotoju staiga ims ginti dirbanciuju teises.

Bolševikas

Bolševikas portretas
Už Lietuvą be konservatorių, vagių ir oligarchų!

Roberta

Roberta portretas
Tegul tie milijoneriai ir poaukos pinigus duju terminaluj,o ne rinks paskutiniu centu is savo zmoniu.Tada ir pogalvosiu uz ka balsuoti.
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Lapų valytojams gresia baudos
  Lapų valytojams gresia baudos

  Patikrinimą, kaip mieste valomi lapai, surengę kontrolieriai priekaištų negailėjo nei valytojams, nei vežėjams. Vieniems surašyti reikalavimai žaliąsias atliekas tvarkyti pagal taisykles, kitiems skirtos nuobaudos už pažeidimus. ...

  4
 • Klaipėda bandys vėl prisivilioti burlaivius
  Klaipėda bandys vėl prisivilioti burlaivius

  Klaipėda vėl bandys tapti didžiųjų burlaivių regatos „The Tall Ships Races“ uostu. Pabrėžiama, kad šis renginys sulaukia didelio miestiečių susidomėjimo, pritraukia daug svečių, padeda puoselėti mieste jūrinę kultūrą. ...

  1
 • Miesto biudžetas bus pilnesnis
  Miesto biudžetas bus pilnesnis

  Klaipėdos taryba patikslino miesto biudžetą. Jis padidės beveik 1,15 mln. eurų. Patikslintos ir tam tikrų programų priemonės, kurios bus įgyvendintos. ...

  2
 • Vėl pokyčiai: grįžusi šiluma atsineš lietų ir vėją
  Vėl pokyčiai: grįžusi šiluma atsineš lietų ir vėją

  Antroje savaitės pusėje sulauksime šiltesnių pokyčių: temperatūra palaipsniui kils. Šilčiausia bus savaitgalį, tačiau grįžusi šiluma atsineš ir lietų, kils vėjas. ...

  1
 • Lietuva pasitinka 100-metį su stipriausia kariuomene nuo jos atkūrimo
  Lietuva pasitinka 100-metį su stipriausia kariuomene nuo jos atkūrimo

  Minint Lietuvos kariuomenės dieną, krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis sako, kad Lietuva pasitinka 100-metį su stipriausia kariuomene nuo jos atkūrimo. ...

 • Incidentas Rusijos AE: padidėjusi tarša Lietuvai primena apie kitą problemą
  Incidentas Rusijos AE: padidėjusi tarša Lietuvai primena apie kitą problemą

  Versija, kad Rusijoje įvyko branduolinė avarija, atpuola, o Europoje radioaktyvumo padidėjimas labai žemas, todėl jokios įtakos žmonių sveikatai tai tikrai neturės, LRT RADIJUI sako Radiacinės saugos centro direktorius Albinas Mastauskas. „Bet ...

 • Nustatys pabėgėlių kvotą
  Nustatys pabėgėlių kvotą

  Klaipėdos socialinės paramos centras toliau rūpinsis prieglobstį gavusių užsieniečių integracija. Įstaigai prašoma nustatyti tokią pat kvotą, kuri buvo ir praėjusiais metais. ...

  3
 • Važiuokite atsargiai: eismo sąlygas sunkina plikledis
  Važiuokite atsargiai: eismo sąlygas sunkina plikledis

  Telšių, Šiaulių ir Kauno apskrityse ketvirtadienio rytą ant valstybinės reikšmės kelių dangų susiformavo plikledis, šiuose keliuose dirba žiemos priežiūros mechanizmai, pranešė Automobilių kelių direkcija. ...

  1
 • Lietuvoje švenčiama kariuomenės diena
  Lietuvoje švenčiama kariuomenės diena

  Lietuvoje ketvirtadienį vyks renginiai, skirti paminėti Lietuvos kariuomenės dieną ir jos atkūrimo 99-ąsias metines, skelbia Krašto apsaugos ministerija. ...

 • Vilniuje pradedamos naujos areštinės ir komisariato statybos
  Vilniuje pradedamos naujos areštinės ir komisariato statybos

  Birželio 23-osios gatvėje, šalia Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato įkasta statybų pradžią žyminti kapsulė, pranešė viešųjų ryšių agentūra „Integrity PR“. ...

  2
Daugiau straipsnių