Kaimynai: Rusijos argumentai dėl ginklavimosi Karaliaučiuje nepagrįsti

Lietuvos ir Lenkijos parlamentų Užsienio reikalų komitetų (URK) vadovai trečiadienį Vilniuje paskelbė bendrą pareiškimą, kuriuo atmetė Rusijos argumentus dėl karinių pajėgų stiprinimo Karaliaučiaus srityje kaip atsaką į NATO kuriamą priešraketinę gynybos sistemą.

„Argumentas yra visiškai nepagrįstas ir neatitinka NATO ir Rusijos partnerystės dvasios“, - teigiama pareiškime, kurį pasirašė Lietuvos Seimo URK pirmininkas Emanuelis Zingeris ir Lenkijos Seimo URK pirmininkas Grzegorzas Schetyna.

„Lenkijos Seimo ir Lietuvos Seimo Užsienio reikalų komitetai pabrėžia, jog Europos sąjunga, NATO ir jų valstybės narės Rusijos Federacijai nekelia jokios grėsmės ir nelaiko Rusijos Federacijos priešu“, - rašoma pareiškime.

Taip pat pareiškime teigiama, jog Karaliaučiaus sritis įgyvendinant Rusijos modernizacijos siekius galėtų tapti Rusijos, ES ir NATO pavyzdiniu bendradarbiavimo regionu, o „nepakankamas skaidrumas ir pasitikėjimas karinėje srityje gali trukdyti kurti tikros partnerystės santykius tarp ES bei NATO ir Rusijos Federacijos“.

„Mes turėjome kartu su Lenkija pareikšti mūsų šiokius tokius nuogąstavimus dėl neproporcingai augančio karinio potencialo srityje, kuri yra tarp Lenkijos ir Lietuvos, dviejų NATO valstybių, tai yra Kaliningrade arba buvusiame Karaliaučiuje. Matydami mūsų tarnybų pranešimus apie naujai augantį karinį potencialą, mes išreiškiame savo nuogąstavimą, bet taip pat pareiškiame, kad bandome rasti pasitikėjimo stiprinimo kanalus su Rusijos Federacija“, - Seime spaudos konferencijoje, kurioje buvo paskelbtas pareiškimas, sakė E.Zingeris.

Pasak E.Zingerio, pareiškimo tekstas - ne konfrontacinis, „bet siūlantis Rusijai suvokti, kad NATO nėra nukreipta prieš Rusiją ir nelaiko Rusijos NATO priešu“.

„Todėl mes laukiame iš Rusijos adekvataus supratimo, ir kad Rusija nustotų neproporcingai auginti karines pajėgas Kalinigrado srityje ir kitose vietose, kurios yra arti NATO sienų“, - kalbėjo Lietuvos Seimo URK vadovas.

Rusijos karinė ir politinė vadovybė yra pareiškusi, kad NATO neatsižvelgus į jos poziciją dėl priešraketinės gynybos sistemos Europoje, tarp Lietuvos ir Lenkijos įsiterpusioje Karaliaučiaus srityje bus dislokuotos naujausios žemė-oras ir žemė-žemė tipo raketinės sistemos, tokios kaip S-400 ir „Iskander“. Rusijos žiniasklaida yra paskelbusi, kad naujausios zenitinės sistemos S-400 į šį eksklavą buvo atgabentos balandį.NAUJAUSI KOMENTARAI

gebelsas

gebelsas portretas
cha cha cha

ZZ

ZZ portretas
Rusija padarė didžiulę klaidą, nevetuodama BANDITIŠKOS 10-ies JT narių rezoliucijos pries Libiją. Nenustebsiu, jeigu už tai kada nors pati susilauks “demokratiškų” JAV bei NATO bombų ir raketų krušos… Milžiniška JAV ginklų pramonė gamina didžiulius įvairiausių ginklų kiekius. Vieną dieną ateina laikas, kad būtina atlaisvinti sandėlius ir panaudoti tą produkciją, kartu dar pakeliant smunkančią ekonomiką. Tada ir prasideda JAV tankų ir bombų "demokratijos" eksportas į Vietnamą, Kambodžą, Nikaragua... Afganistaną, Iraką, Libiją... Kokie 665 000 lavonu Irake (pagal "Lancet") ir dar keliskart daugiau suluošintų invalidų - smulkmena. To reikalauja DEMOKRATIJA ir PATS VIEŠPATS (JAVĖ), IZRAELIO DIEVAS. Jų ŠVENTOJI KNYGA – BIBLIJA, - kurią “padiktavo” PATS VIEŠPATS (JAHVĖ), IZRAELIO DIEVAS, moko nekęsti ir negailestingai naikinti kitatikius ir kitaip gyvenančius (tik tų ištraukų dvasininkai per pamokslus neskaito). Kariavo ir kariaus krikščionys, nes jų, krikščionių, VIEŠPATS šito nori: žudynių, prievartavimų, plėšimo, grobimo ir viso kito išsigimimo, vykstant karui. Mk 13, 7-8***Išgirdę apie karus ir karų gandus, nenusigąskite. Reikia, kad tai įvyktų, bet dar ne galas.Tauta pakils prieš tautą ir karalystė prieš karalystę. Vietomis bus žemės drebėjimų, bus badmečių. Tokia bus kentėjimų pradžia.***. Tik IŠSIGIMĖLIS gali pranašauti karą, badmetį, kentėjimą. Tik IŠSIGIMĖLIS gali aiškiai savo pranašavimu parodyti, kad žmonių gyvenimo valdovas yra jis, JĖZUS KRISTUS ir jo tėvas VIEŠPATS (JAHVĖ), IZRAELIO DIEVAS, siunčiantis karus ir visą išsigimimą, kurį krikščionys laiko kentėjimu. Tai – ne DIEVAS, o greičiau ŠĖTONAS. Krikščionys yra ŠĖTONUI tarnaujantys vergai. ŠĖTONO vardas yra JĖZUS KRISTUS, VIEŠPATS (JAHVĖ) - IZRAELIO DIEVAS, ŠVENTOJI DVASIA - trejetas vedantis krikščionis išsigimimo keliu. AMEN…

kristups

kristups portretas
Kai esi banditas ir prisigrobes kitų valstybių žemęs turi jas saugoti kad kitas nepagrobtų.Tokia yra dabartinę noumonė KGB`s valdžioj.
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių