J.Tymošenko ligoninėje lankiusi D.Grybauskaitė: ji niekuo nesiskundė

Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė buvo patenkinta susitikimu su Ukrainos ekspremjere Julija Tymošenko, kuri šiuo metu gydoma Charkovo centrinėje klinikinėje ligoninėje.

„Jos (J.Tymošenko) būklė gera, jeigu turėsime omenyje, kad ji 22 dienas badavo. Jos nuotaika pozityvi, optimistiška. Ji nieko nesiskundė; priešingai - ji patenkinta, kad daktarai ja rūpinasi rimtai, kad šalia yra geras vokiečių daktaras. Ji sakė, kad pasitiki šia ligonine“, - penktadienį žurnalistams sakė D.Grybauskaitė, išėjusi iš ligoninės.

Lietuvos prezidentė taip pat pažymėjo, kad jos pokalbis su J.Tymošenko gydančiu gydytoju Lutzu Harmsu (Lucu Harmsu) paliko mažiau optimistišką įspūdį.

„Jis patenkintas savo kolegomis, patenkintas ta medicinos pagalba, kuri jai dabar teikiama, bert vis dėlto ligoninė, palata iš esmės yra paversta į kamerą. Žmogus nėra visiškai laisvas, o nuolat stebimas. Todėl yra sudėtingiau palaikyti pasitikėjimą tarp paciento ir gydytojo, greitesnės reabilitacijos galimybę“, - pažymėjo D.Grybauskaitė.

Lietuvos prezidentė taip pat sakė, kad pusė jos pokalbio su J.Tymošenko buvo apie Ukrainos ateitį.

„Ji, pirmiausia, galvoja ne apie save, o apie savo ir jūsų šalies ateitį. Labai svarbu, kad Ukrainos europinės integracijos perspektyva jai yra svarbus veiksnys; ir ji ragina visus - valdžią ir žmones - neužmiršti, kad reformos turi vykti europinės integracijos keliu, ir negalima savęs izoliuoti. Ji nenori būti tuo akmeniu, už kurio užkliuvusi Ukraina gali suklupti; ji ragina ir valdžią ir žmones siekti laisvos europietiškos Ukrainos“, - kalbėjo D.Grybauskaitė.

Pasak Lietuvos prezidentės, ji ketina aptarti Ukrainos integracijos į Europą perspektyvą susitikime su prezidentu Viktoru Janukovyčiumi Kijeve.

„Deja, Jaltos konferencijos boikotas gali virsti rimta Ukrainos ir Europos pasitikėjimo krize. Aš noriu tam užbėgti už akių, kad šis nepasitikėjimo gumulas nevirstų sniego lavina. Mes visi negalime, ir Europa, ir, aš tikiuosi, Ukraina, leisti, kad ši krizė taptų kliūtimi Asociacijos sutarties pasirašymui ir Ukrainos europietiškai ateičiai“, - pareiškė D.Grybauskaitė, atsakydama į „Interfax“ korespondento klausimą.

Pabendravusi su Ukrainos žurnalistais, D.Grybauskaitė išvyko į Charkovo oro uostą, iš kur ji skris į Kijevą susitikti su Ukrainos prezidentu.NAUJAUSI KOMENTARAI

Juze

Juze portretas
Labai nusivyliau musu prezidente, ar jos tokia taktikas, kad jei rupi labiau svetimos bedos negu savos Lietuv os, ypac dabar kai labai reikalingas jos palaikymas ir pasipriesinimas imant sturmu Garliavos mergaite. Ar ir musu prezidente jau valdo pedofilu klanas? Tai tada jau is nieko pagalbos nesitikiu, tik Dievas gali jai padeti, tai vargsei mergaitei, kurios laukia baisi ateitis jeigu ja grazins tai pedofilu sugulovei, velnio iisperai Stankunaitei-Smaukunaitei.

Pensininkė

Pensininkė portretas
Nesitikėjau šito iš mūsų p. Prezidentės, mane ji labai nuvylė. Kodėl toks dėmesys kalinamai Timošenko ir visiškas abejingumas terorizuojamai Garliavos mergaitei?Ar p.Grybauskaitė nieko nemato ir negirdi, ar nenori matyti ir girdėti, mažosios Lietuvos pilietės ašarų ir pagalbos šauksmo ?

I

I portretas
Įstatymas yra įstatymas jo reikia laikytis , vaikai turi augti su tėvais.
VISI KOMENTARAI 18
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių