G.Degutis A.Butkevičių ir televiziją TV3 duoda į teismą dėl šmeižto

Parlamento vadovės Irenos Degutienės sūnus Gediminas Degutis Lietuvos socialdemokratų partijos lyderį Algirdą Butkevičių ir televiziją TV3 duoda į teismą dėl šmeižto.

Tuo tarpu A.Butkevičius į teismą kreipiasi dėl parlamento vadovės sutuoktinio Gedimino Degučio pasisakymų interviu, kuriame socialdemokratų lyderis apkaltintas šmeižtu, ir sakoma, esą jis „neturi nei moralės, nei sąžinės“.

Televizija TV3 atsakydama į žinią apie ieškinį išplatino pareiškimą, kuriuo sveikina Seimo pirmininkės Irenos Degutienės sūnaus apsisprendimą „pateikti visuomenei visą informaciją apie jo vykdytas operacijas banke “Snoras".

„Kaip G.Degutis sugebėjo iš sustabdžiusio veiklą banko sąskaitos pervesti 652 tūkstančius litų klausėme tiek jo paties, tiek I.Degutienės, tiek banko “Snoras" administratoriaus, tačiau šio visai visuomenei svarbaus atsakymo negavome.

Primename, kad pats G.Degutis 2012 metų sausio 25 dieną pripažino, jog jau sustabdžius banko veiklą jis paprašė banko „Snoras“ administratorių padengti paskolą sąskaitoje turėtais pinigais, kas ir buvo padaryta. Esame įsitikinę, kad ši informacija yra labai svarbi visuomenei, o TV3 ją paskelbdama laikėsi įstatymų ir nepasidavė politinėms įtakoms", - rašoma TV3 pareiškime.

Seimo pirmininkės sūnus G.Degutis pirmadienį išplatino pranešimą, jog prieš savaitę jo advokatai Vilniaus apylinkės 1-ajam teismui pateikė ieškinį. Teismo prašoma pripažinti, kad A.Butkevičius paskleidė tikrovės neatitinkančią informaciją, neva įmonė „Novotersa“ po „Snoro“ bankroto bylos iškėlimo turėtu indėliu, didesniu kaip 600 tūkst. litų, padengė paskolą.

Ieškiniu prašoma įpareigoti A.Butkevičių ir bendrovę „Tele-3“ paskelbtą informaciją paneigti TV3 žinių metu, taip pat prašoma iš A.Butkevičiaus priteisti 40 tūkst. litų neturtinės žalos atlyginimui.

„Ši suma tikrai neatperka visų sunkumų ir nemalonumų, kuriuos teko patirti tiek man asmeniškai, tiek ir mano šeimai, bei kurie iš esmės apsunkino verslo plėtojimą, akivaizdžiai pakenkė įmonės reputacijai. Prašydamas atlyginti neturtinę žalą siekiu atstatyti teisingumą, o prašomą kompensaciją skirsiu labdarai - vaikų namams“, - pranešime cituojamas G.Degutis.

„Teismui pateikėme visus įrodymus, liudijančius, kad iš mūsų įmonės atsiskaitomosios sąskaitos “Snore„ iki šiol nėra pajudėjęs nė vienas centas. Tiesą pasakius, A. Butkevičius žinojo šį faktą ir vis tiek skleidė melagingą informaciją. Labai apmaudu, kad Lietuvoje turime tokių politikų“, - tvirtina verslininkas.

A.Butkevičius sausį Seime kilus ginčams dėl laikinosios tyrimo komisijos sudarymo „Snoro“ bankroto aplinkybėms tirti žurnalistams pranešė, esą kažkas iš valdančiųjų giminaičių „Snore“ atliko neleistiną operaciją - indėlio lėšomis padengė turėtą paskolą. Vėliau žiniasklaidoje pranešta, esą didesniu nei apdraustas indėliu paskolą padengti galėjusi Seimo pirmininkės sūnus G.Degučio įmonė „Novotersa“.

Seimo pirmininkės sūnus savo ruožtu tokius pranešimus neigia, tvirtindamas, jog priešingai, jis netgi padvigubinęs savo sąskaitą banke dieną iki jo veiklos sustabdymo.
G. Degutis BNS patvirtino lapkričio 16 dieną pateikęs „Snorui“ prašymą įmonės depozitinėje sąskaitoje esančiais 652 tūkst. litų bendrovės padengti dalį turimos paskolos. G.Degučio teigimu, lėšos į šią sąskaitą įplaukė lapkričio 14-16 dienomis, o teikdamas prašymą jis apie „Snoro“ problemas esą nieko nežinojo.

Socialdemokratų lyderis A.Butkevičius tuo tarpu sako esantis visiškai ramus dėl savo pasisakymų, o savo ruožtu į teismą „dėl šmeižto ir partijos vardo žeminimo“ duoda parlamento vadovės sutuoktinį G.Degutį dėl jo pasisakymų interviu naujienų portale alfa.lt, kuriame socialdemokratų lyderį jis sakė neturint „nei moralės, nei sąžinės“.

A.Butkevičiaus teigimu, pagal procedūras, buvo kreiptasi į G.Degutį prašant paneigti interviu išsakytus pareiškimus apie jį bei partiją, nesulaukus advokatas parengė dokumentus kreiptis į teismą. „Nežinau, ar advokatas jau įteikė ieškinį, bet, pagal procedūras, kreipėmės dėl paneigimo, ir jo nesulaukius per dešimt dienų, buvo parengti dokumentai kreiptis į teismą, jie arba jau įteikti, arba tai įvyks artimiausiu metu“, - BNS sakė A.Butkevičius.

G.Degutis interviu naujienų portalui sakė, kad A.Butkevičius, jo akimis žiūrint, „yra ne vyras ir ne politikas“. „Socialdemokratų partija, turėdama tokį pirmininką, sužlugs, nes tai yra problema. Didžiulė problema. Šis žmogus neturi nei moralės, nei sąžinės. Bet ir gabumų neturi būti vedliu. Brazauskas buvo, taip, Algirdas Brazauskas, amžiną atilsį, buvo figūra. Dabar pasistatė šitą, kuris galvoja, kad sau ir savo partijai susikurs autoritetą šmeiždamas kitus. Nebus taip“, - interviu kalbėjo parlamento vadovės sutuoktinis.



NAUJAUSI KOMENTARAI

lietuvis

lietuvis portretas
cia i vienus vartus: socialdemokratai pasistate sau partinio kapo paminkla - valdovu rumus. O tai, kad dar ir meluoja issijuose, tai jau daugiau negu zema..

Aferizmas

Aferizmas portretas
Verslininkai, bankininkai, Bjaurūs spekuliantai, Darbininkus išnaudoja, Mulkint nesiliauja.
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių