EP komitetų delegacijos atvyks aptarti pirmininkavimo prioritetų

Kelių Europos Parlamento (EP) komitetų delegacijos atvyks į Lietuvą aptarti pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai prioritetų.

Apsilankyti Vilniuje ir išsamiau aptarti Lietuvos pirmininkavimo prioritetus nusprendė septyni EP komitetai.

Pagal EP biuro patvirtintą planą, balandžio pradžioje į Vilnių atvyks Moterų teisių ir lyčių lygybės komiteto delegacija. EP nariai domėsis lyčių lygybės klausimais, lankysis Europos lyčių lygybės institute - vienintelėje Lietuvoje įsteigtoje Europos Sąjungos (ES) agentūroje - informuoja Seimo Ryšių su visuomene skyrius.

Balandžio pabaigoje Lietuvoje lankysis Vidaus rinkos ir vartotojų apsaugos komiteto delegacija. EP nariai susitiks su Seimo ir Vyriausybės nariais, verslininkais, vartotojų organizacijomis.

Taip pat balandžio pabaigoje Vilniuje viešės Pramonės, mokslinių tyrimų ir energetikos komiteto delegacija. Numatyti susitikimai su Seimo nariais, visuomeninių organizacijų, verslo, akademinės visuomenės atstovais. Svečiai domėsis energetinio saugumo ir energetikos tinklų jungčių klausimais, siekiant energetikos infrastruktūros konsolidavimo ir bendros Europos Sąjungos energetikos politikos. Taip pat numatoma aptarti Rytų partnerystės šalių dalyvavimą energetikos projektuose, reformuojant energetikos ūkį ir įgyvendinant bendrus susitarimus su ES. Esant galimybei, delegacija taip pat planuoja apsilankyti Ignalinos atominėje elektrinėje ir pasidomėti elektrinės uždarymo eiga.

Gegužės pradžioje į Lietuvą atvyks Užimtumo ir socialinių reikalų komiteto delegacija, kuri planuoja pagrindinį dėmesį skirti nedarbo, ypač - jaunimo, problemai. Gegužę arba birželį Lietuvoje dar viešės Tarptautinės prekybos komiteto atstovai. Jie domėsis Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai prioritetais prekybos srityje, taip pat bendrosios prekybos politikos teisėkūra.

Jau prasidėjus Lietuvos pirmininkavimui ES Tarybai liepos mėnesį Lietuvoje lankysis Teisės reikalų komiteto delegacija. EP nariai susitiks su Lietuvos politikais, teisininkais, pilietinės visuomenės organizacijų atstovais ir gilinsis į teisės aktualijas, naujas teisėkūros iniciatyvas dėl abipusio civilinių dokumentų pripažinimo, reglamento dėl eismo įvykių pasienyje.

Lietuvoje taip pat apsilankys Biudžeto komiteto delegacija, planuojanti susitikti su Seimo ir Vyriausybės nariais bei aptarti metinę biudžeto tvirtinimo procedūrą. Vizito data dar neskelbiama.

Iš viso EP yra 20 nuolatinių komitetų ir 2 pakomitečiai.NAUJAUSI KOMENTARAI

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
22 metus Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių. Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės. Kai ... Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Tai ... Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. (Tai yra 2012 kovo mėnesio tyrimo duomenys) Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje skursta dirbantis jaunimas ir mes su mažiausiomis darbo pajamomis, tokiom sąlygom yra priversti vargti ir mūsų tėvai pensininkai. Jei Europos Sąjungoje (ES) yra toleruojama tokia atskirtis, tai ES neturi ateities.

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
Štai keletas skaičių, kurie akivaizdžiai rodo vis didėjančią priespaudą Lietuvoje. 2009 metais partinės gaujos sukčiai įvedė neapmokestinamojo pajamų dydžio (NPD) skaičiuoklę ir dabar kai pajamos yra 3150 litų ir daugiau, tai NPD = 0 !!! Nuo tada, dabar ... Kai MMA 800 litų, tai darbininkui į rankas teko 85% atlyginimo. Kai MMA 850 litų, tai darbininkui į rankas teko 84% atlyginimo. Kai MMA 1000 litų, tai darbininkui į rankas tenka 82% atlyginimo. Tai reiškia, kad ... Didinant MMA, „nepastebimai” didėja mokesčiai silpniausiesiems Lietuvoje. Anglijoje ... Rugsėjo mėnesį darbininkui į rankas teko 90% nuo mažiausio darbo užmokesčio. Balandžio mėnesį darbininkui į rankas teks 93% nuo mažiausio darbo užmokesčio, padidinus NPD. NPD Anglijoje didinamas kasmet, nuvertėjant pinigams, brangstant prekėms. Anglijoje šiuo metu NPD apie 2830 litų per mėnesį. Balandį NPD bus apie 3300 litų per mėnesį. Nuo šios sumos nėra atskaičiuojamas joks mokestis: -nei valstybinei mokesčių tarnybai; -nei socialiniam draudimui. Maisto ir daiktų kainos apytiksliai sutampa su lietuviškomis. Lietuvos gyventojai drabužius ir avalynę perka Anglijoje. Labai blogai atrodom ES “bendrijoje”.
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių