E.Masiulis: R.Palaitis pareiškimą turėtų premjerui įteikti antradienį

Liberalų sąjūdžio vadovas Eligijus Masiulis teigia, kad liberalcentristų deleguotas vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis atsistatydinimo pareiškimą premjerui turėtų įteikti antradienį.

„Kiek žinau, yra pažadėta, kad rytoj turi šitas pareiškimas būti pateiktas premjerui“, - pirmadienio vakarą žurnalistams sakė E.Masiulis.

Pirmadienį E.Masiulis ir keli jo pavaduotojai partijoje pirmadienio vakarą susitikę su konservatorių vadovybe aptarė padėtį valdančiojoje koalicijoje, nutarus iš pareigų pasitraukti R.Palaičiui.

Susitikime dalyvavo trys konservatorių vadovai (premjeras Andrius Kubilius, Seimo pirmininkė Irena Degutienė ir TS-LKD frakcijos Seime seniūnas Jurgis Razma) bei trys Liberalų sąjūdžio vadovai (EMasiulis, švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius ir parlamentaras Algis Kašėta).

„Kadangi R.Palaitis pareiškė, kad atsistatydina, tiesiog susirinkome su vienais iš koalicijos partnerių - konservatoriais - aptarti susidariusią situaciją. (...) Kadangi Liberalų sąjūdžio atstovai nebuvo kviesti į Prezidentūrą, o dalyvavo tiktai konservatorių ir liberalcentristų atstovai, norėjome išgirsti iš premjero, kas buvo kalbama. Mes tą išgirdome ir dabar lauksime, kada R.Palaitis iš tikrųjų atneš atsistatydinimo pareiškimą“, - po susitikimo sakė E.Masiulis.

Paklaustas, kodėl susitikime Vyriausybėje nedalyvavo koalicijos partneriai liberalcentristai, E.Masiulis sakė, kad „tai nebuvo kažkoks oficialus susirinkimas, tai buvo tiesiog dviejų koalicijos partnerių pasitarimas“.

„Sulaukus R.Palaičio pareiškimo iš tikrųjų manau, kad turės rinktis visi trys koalicijos partneriai ir aptarti, kokiomis sąlygomis įmanoma yra šitai koalicijai tęsti darbus“, - pridūrė jis.

E.Masiulio aiškinimu, susitikime nebuvo aptarinėjami Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos pertvarka ar buvusių jos vadovų galimybės grįžti į pareigas.

Jis pakartojo, kad nepaisant to, kaip toliau dirbs Vyriausybė, Liberalų sąjūdis tikisi bendro darbo su kultūros ministru Arūnu Gelūnu.

„Tikrai matome prasmę ir matome iš tikrųjų daug bendros sinergijos dirbant kartu su A.Gelūnu, kaip su profesionaliu kultūros politiku ir manome, kad jokios politinės audros arba siauri partiniai interesai neturėtų kliudyti“, - pabrėžė jis.NAUJAUSI KOMENTARAI

o tu masiuli

o tu masiuli  portretas
savo pareiskimo i rinkimus gali visai nepateikti kartu su savo chebryte! kol kas pakentesim.

b

b portretas
isdurs ir tave kocervatoriai kaip ir Kaune isdure nesidziaug Eligijau.Nebent laikinai orgazma apturesi.

karas

karas portretas
"Pati svarbiausia priežastis - korupcinės grupuotės, kuri dalyvavo šalinant ir šmeižiant Vytautą Pociūną, baimė, kad buvę gerai informuoti kriminalistai, turėdami tokį galingą instrumentą kaip FNTT, pagaliau surinks visus reikiamus jų nusikalstamos veiklos įkalčius. Ši grupuotė iš karto priešinosi V.Gailiaus, laimėjusio konkursą, paskyrimui FNTT vadu, o dar labiau sunerimo, kai praėjusį rugsėjį nesėkme baigėsi atkaklūs bandymai neleisti V.Gailiui savo pavaduotoju pasiimti V.Giržadą. Pastarasis kaip tik ir buvo sukaupęs visą operatyvinę informaciją apie teisėsaugos, valdymo ir nuomonės formavimo institucijas apraizgiusią grupuotę. Jis su savo žmonėmis tai vykdė ir tebedirbdamas elitiniame Kriminalinės policijos biure, atnaujinus V.Pociūno nužudymo bylą. Dabar ši operatyvinė informacija pamažu ėmė rodytis viešumoje. Tai kelia į tamsius reikalus labiausiai įsipainiojusių grupuotės narių paniką, verčia juos mobilizuoti visas pajėgas, neapdairiai atsiskleisti ir mesti į mūšio lauką paskutinius kozirius. Praėjusį rudenį nuspręsta per tariamą Drąsiaus Kedžio draugą visiškai sužlugdyti Kriminalinės policijos biurą, o po to smogti FNTT. Kažkokiu paslaptingu būdu radus priėjimą prie prezidentės, kriminalinė grupuotė galutinai įsiviešpatautų Lietuvoje. Tad dabar klausimas principinis: kas ką? Algis Čaplikas teisus. Tai - tikras karas. Tačiau šis karas visai ne politinis. Tai precedento dar neturėjęs bandymas priversti aukščiausią valstybės politiką tarnauti kriminalinių nusikaltėlių labui ir dėl jų saugumo paaukoti bet ką."
VISI KOMENTARAI 8
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių