Dėl trijų Seimo nario mandatų kovą varžysis 37 politikai

Dėl Seimo nario mandato trijose vienmandatėse apygardose kovą iš viso varžysis 37 politikai.

Daugiausiai - 14 - kandidatų registruota Ukmergės apygardoje, 12 - Zarasų-Visagino apygardoje, 11 - Biržų-Kupiškio apygardoje.

34 kandidatus kelia 17 partijų, trys kandidatai surinko ne mažiau kaip tūkstantį jų kandidatavimą remiančių apygardos rinkėjų parašų ir išsikėlė savarankiškai.

Vyriausioji rinkimų komisija trečiadienį baigė registruoti kandidatus, vėliau dar bus patikrinta, ar kandidatai nenuslėpė teistumo, bendradarbiavimo su KGB.

Darbo partija Ukmergėje kelia Rolando Janicko kandidatūrą, Biržų-Kupiškio apygardoje - Rito Vaigino kandidatūrą.

„Drąsos kelio“ partija Biržų-Kupiškio apygardoje kelia Sigitą Martinavičių, Zarasų-Visagino apygardoje - Aureliją Gurskienę, Ukmergės apygardoje - Julių Girdvainį.

Liberalų ir centro sąjunga Biržų-Kupiškio apygardoje kelia Algirdą Kiznį, Zarasų-Visagino - Sergejų Kotovą, Ukmergės apygardoje - Artūrą Melianą.

Partija „Tvarka ir teisingumas“ Biržų-Kupiškio apygardoje kelia Vytauto Galvono kandidatūrą, Zarasų-Visagino apygardoje - Algimanto Dumbravos kandidatūrą, Ukmergės apygardoje - Alfonso Dailio Barakausko kandidatūrą.

Lietuvos liaudies partija Zarasų-Visagino apygardoje iškėlė Rimanto Kumpio kandidatūrą.

Liberalų sąjūdis Biržų-Kupiškio apygardoje kelia Kęstutį Slavinską, Zarasų-Visagino apygardoje - Aušrą Lamanauskienę, Ukmergės apygardoje - Daivą Krikštaponienę.

Lietuvos socialdemokratų partija Biržų-Kupiškio apygardoje kelia Aleksandrą Zeltinį, Zarasų-Visagino - Nikolajų Gusevą, Ukmergės apygardoje - Kazį Grybauską.

Valstiečių ir žaliųjų sąjunga Biržų-Kupiškio apygardoje kelia Nijolės Šatienės kandidatūrą, Zarasų-Visagino apygardoje - Gintario Petrėno kandidatūrą, Ukmergės apygardoje - Danutės Užkurėlytės kandidatūrą.

Sąjunga „TAIP“ Biržų-Kupiškio apygardoje kelia Žydrūną Savicką, Zarasų-Visagino apygardoje - Rolandą Urniežių, Ukmergės apygardoje - Ligitą Kernagį.

Socialistinis liaudies frontas Zarasų-Visagino apygardoje kelia Genricho Sarbajaus kandidatūrą.

Tautinė partija „Lietuvos kelias“ Biržų-Kupiškio apygardoje kelia Dangirą Mikšį, Tautininkų sąjunga Ukmergės apygardoje - Gintarą Songailą.

Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai Biržų-Kupiškio apygardoje kelia Dalių Bitaitį, Zarasų-Visagino apygardoje - Juozą Stanėną, Ukmergės apygardoje - Janiną Galiauskienę.

Taip pat VRK kandidatais jau anksčiau buvo įregistravusi Demokratinės darbo ir vienybės partijos pirmininkę, prezidento Algirdo Mykolo Brazausko našlę Kristiną Brazauskienę, Respublikonų partijos vadovą, buvusį Seimo narį Valdemarą Valkiūną, Kovotojų už Lietuvą sąjungos pirmininką Vytautą Šustauską ir Emigrantų partijos lyderį Juozą Murauską.

Savarankiškai Ukmergės apygardoje išsikėlė Julius Kazėnas bei Mindaugas Kluonis, Zarasų-Visagino apygardoje - Rimvydas Podolskis. Prokurorai jau kreipėsi į VRK dėl pastarojo teisinės neliečiamybės panaikinimo, bet komisija šio klausimo negali spręsti, kol kandidatai oficialiai nepaskelbti „Valstybės žiniose“. R.Podolskis įtariamas balsų pirkimo organizavimu per rinkimus spalį.

Kovo 3 dieną vyks Seimo rinkimai vienmandatėse Ukmergės, Zarasų-Visagino bei Biržų-Kupiškio apygardose. Pastarosiose dviejose apygardose rinkimų rezultatai panaikinti dėl nustatytų šiurkščių pažeidimų, o Ukmergėje naujas Seimo narys bus renkamas vietoj mirusio Juliaus Veselkos.NAUJAUSI KOMENTARAI

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
22 metus Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių. Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės. Kai ... Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Tai ... Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. (Tai yra 2012 kovo mėnesio tyrimo duomenys) Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje skursta dirbantis jaunimas ir mes su mažiausiomis darbo pajamomis, tokiom sąlygom yra priversti vargti ir mūsų tėvai pensininkai.

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
Gyventi oriai Lietuvoje trukdo štai šios partinės gaujos, kurios sukūrė Lietuvą netinkamą žmogui gyventi: - LSDP (Lietuvos socialdemokratų partija) ir gaujos vadeiva Algirdas Butkevičius; - TS LKD (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionių demokratai) ir gaujos vadeiva Andrius Kubilius; - Partija Tvarka ir teisingumas su gaujos vadeiva Rolandu Paksu; - Liberalų ir centro sąjunga su gaujos vadeiva Algiu Čapliku; - Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis ir gaujos vadeiva Eligijus Masiulis. Taip pat Lietuvai yra pavojingi gaujos vadeiva Voldemar Tomaševski su Lietuvos lenkų rinkimine akcija, gaujos vadeiva rusas Viktor Uspaskich su darbo partija ir kiti į juos panašūs. Tai yra nusikalstamos partinės gaujos, kurios dirbtinai skurdina bendruomenės žmones, naikina Lietuvą.

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
Štai keletas skaičių, kurie akivaizdžiai rodo vis didėjančią priespaudą Lietuvoje. 2009 metais partinės gaujos sukčiai įvedė neapmokestinamojo pajamų dydžio (NPD) skaičiuoklę ir dabar kai pajamos yra 3150 litų ir daugiau, tai NPD = 0 !!! Nuo tada, dabar ... Kai MMA 800 litų, tai darbininkui į rankas teko 85% atlyginimo. Kai MMA 850 litų, tai darbininkui į rankas teko 84% atlyginimo. Kai MMA 1000 litų, tai darbininkui į rankas tenka 82% atlyginimo. Tai reiškia, kad ... Didinant MMA, „nepastebimai” didėja mokesčiai silpniausiesiems Lietuvoje. Anglijoje ... Rugsėjo mėnesį darbininkui į rankas teko 90% nuo mažiausio darbo užmokesčio. Balandžio mėnesį darbininkui į rankas teks 93% nuo mažiausio darbo užmokesčio, padidinus NPD. NPD Anglijoje didinamas kasmet, nuvertėjant pinigams, brangstant prekėms. Anglijoje šiuo metu NPD apie 2830 litų per mėnesį. Balandį NPD bus apie 3300 litų per mėnesį. Nuo šios sumos nėra atskaičiuojamas joks mokestis: -nei valstybinei mokesčių tarnybai; -nei socialiniam draudimui. Maisto ir daiktų kainos apytiksliai sutampa su lietuviškomis. Lietuvos gyventojai drabužius ir avalynę perka Anglijoje. Labai blogai atrodom ES “bendrijoje”.
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių