Daugiausiai reprezentacijai skirtų lėšų išleido V. Gedvilas

Seimo pirmininkas Vydas Gedvilas bei pavaduotojai per sausio mėnesį iš reprezentacijai skirtų fondų panaudojo apie 3,3 tūkst. litų.

Seimo pirmininkas Vydas Gedvilas iš mėnesiui numatytų 2171 litų (vienas vidutinis mėnesinis darbo užmokestis, VMDU) panaudojo 1784 litus. Kaip rodo Seimo kanceliarijos skelbiama ataskaita, šios lėšos buvo skirtos oficialių asmenų, delegacijų, svečių priėmimui - suvenyrams, matinimo išlaidoms ir t.t.

Seimo pirmininko pirmasis pavaduotojas Vytautas Gapšys iš numatytos 1085 litų sumos (0,5 VMDU) išleido 1021 litų, šie pinigai buvo skirti delegacijų bei svečių priėmimui.

Seimo vicepirmininkė Irena Degutienė iš reprezentacijai numatytos 1085 litų sumos išleido 227 litus, didžioji dalis šios sumos buvo išlaidos renginiams (gėlės, puokštės ir t.t.). Seimo vicepirmininkas Gediminas Kirkilas išleido 297 litus, šios lėšos teko priimti delegacijoms, svečiams, vicepirmininkas Algirdas Sysas šioms reikmėms išleido 135 litus. Jaroslavas Narkevičius per mėnesį reprezentacijai išleido 437 litus, šios lėšos per pusę teko svečių priėmimui ir renginiams.

Seimo pirmininko pavaduotojas Kęstas Komskis iš viso nurodo neturėjęs reprezentacinių išlaidų, kaip ir Petras Auštrevičius, kuris į parlamento pirmininko pavaduotojo pareigas buvo išrinktas sausio antroje pusėje.

Seimo statutas numato, kad Seimo pirmininkui reprezentacinėms išlaidoms per mėnesį skiriama 1 VMDU dydžio suma (šiuo metu ji siekia 2171 litus), Seimo pirmininko pavaduotojui - 0,5 VMDU (1085 litų).

Parlamento vadovų išlaidų reprezentacijai ataskaita pradėta skelbti nuo trečiadienio, Seimo kanclerio Jono Mileriaus nurodymu, pritarus Seimo valdybai.

Toks sprendimas priimtas po to, kai dienraštis „Lietuvos žinios“ paskelbė negavęs iš kanceliarijos duomenų, kaip reprezentacijai skirtas mokesčių mokėtojų lėšas naudoja parlamento pirmininkas ir jo pavaduotojai. Seimo kancleris šį atvejį BNS sakė buvus nesusipratimu, ir nuo šiol išlaidas reprezentacijai būsiant viešai prieinamas visiems.

Nuspręsta išlaidų smulkiai nekonkretizuoti, o kaip ir parlamentinei veiklai skiriamų lėšų atveju, nurodyti, kuriai išlaidų grupei jos priskiriamos.NAUJAUSI KOMENTARAI

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
22 metus Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių. Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės. Kai ... Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Tai ... Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. (Tai yra 2012 kovo mėnesio tyrimo duomenys) Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje skursta dirbantis jaunimas ir mes su mažiausiomis darbo pajamomis, tokiom sąlygom yra priversti vargti ir mūsų tėvai pensininkai. Partinių gaujų dėka, Lietuva tapo netinkama žmogui gyventi. Neregėto masto emigracija tai byloja. Visos partinės gaujos, prisidėjusios prie Lietuvos naikinimo, turi būti išformuotos.

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
Štai keletas skaičių, kurie akivaizdžiai rodo vis didėjančią priespaudą Lietuvoje. 2009 metais partinės gaujos sukčiai įvedė neapmokestinamojo pajamų dydžio (NPD) skaičiuoklę ir dabar kai pajamos yra 3150 litų ir daugiau, tai NPD = 0 !!! Nuo tada, dabar ... Kai MMA 800 litų, tai darbininkui į rankas teko 85% atlyginimo. Kai MMA 850 litų, tai darbininkui į rankas teko 84% atlyginimo. Kai MMA 1000 litų, tai darbininkui į rankas tenka 82% atlyginimo. Tai reiškia, kad ... Didinant MMA, „nepastebimai” didėja mokesčiai silpniausiesiems Lietuvoje. Anglijoje ... Rugsėjo mėnesį darbininkui į rankas teko 90% nuo mažiausio darbo užmokesčio. Balandžio mėnesį darbininkui į rankas teks 93% nuo mažiausio darbo užmokesčio, padidinus NPD. NPD Anglijoje didinamas kasmet, nuvertėjant pinigams, brangstant prekėms. Anglijoje NPD apie 2830 litų per mėnesį. Balandį NPD bus apie 3300 litų per mėnesį. Nuo šios sumos nėra atskaičiuojamas joks mokestis: -nei valstybinei mokesčių tarnybai; -nei socialiniam draudimui. (Tai yra 2013 sausio mėnesio tyrimo duomenys) Maisto ir daiktų kainos apytiksliai sutampa su lietuviškomis. Lietuvos gyventojai drabužius ir avalynę perka Anglijoje. Labai blogai atrodom ES “bendrijoje”. Partinių gaujų sukčiai naikina Lietuvą iš seimo bunkerio. Negerai. Partinių gaujų dėka, Lietuva tapo netinkama žmogui gyventi. Neregėto masto emigracija tai byloja. Visos partinės gaujos, prisidėjusios prie Lietuvos naikinimo, turi būti išformuotos.

taip

taip portretas
Labai jie daug prageria valstybės pinigų šie veltėdžiai...
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių