A. Butkevičius kritikuoja buvusią valdžią ir žada „pozityvų tęstinumą“

Daugiausiai parlamentarų Seime turinčios socialdemokratų partijos lyderis ir Vyriausybės vadovas Algirdas Butkevičius peikia ankstesnės valdžios darbus, tačiau kartu žada „pozityvų darbų tęstinumą“.

Tai šeštadienį Vilniuje per partijos suvažiavimą pareiškė A.Butkevičius.

„Nors mūsų Vyriausybė yra nusistačiusi kitus veiklos prioritetus nei ankstesnė, siekiame objektyviai pažvelgti į esamą situaciją, konstruktyviai įvertinti nuveiktus darbus ir išlaikyti pozityvų tęstinumą tų darbų, kurie svarbūs Lietuvos ateičiai“, - kalbėjo socialdemokratų vadovas.

Anot jo, tęsiant pradėtus darbus bus siekiama laikytis racionalaus biudžeto taupymo politikos, didelį dėmesį skirti strateginiams energetikos projektams.

A.Butkevičiaus manymu, konservatoriams būnant valdžioje energetikos sritis buvo „paversta politikos tarnaite“.

„Energetikos klausimus sprendė diplomatai, IT specialistai, kilovatvalandes skaičiavo partijų politinės tarybos ir poetai, o apie tiekimo patikimumo užtikrinimą diskutavo prekybininkai ir pianistai. Visi kas tik nori – išskyrus energetikus. To pasekmė – per keturis metus niekur nepasistūmėta, sugriauta buvusi energetikos bazė, prarastas laikas ir supriešinta visuomenė“, - kalbėjo A.Butkevičius.

„Net ir struktūriškai visa Lietuvos energetikos sistema buvo paversta vieno politinio Visagino projekto įkaite“, - pridūrė socialdemokratų partijos vedlys.

Kartu jis pastebėjo, jog jo vadovaujamas ministrų kabinetas sustabdė ankstesnės Vyriausybės saulės elektrinių plėtrą. Pasak A.Butkevičius, tai kasmet būtų pareikalavę daugiau kaip 500 mln. litų subsidijų, kurios elektros energiją pabrangintų iki 5 centų už kilovatvalandę.

Anot premjero, dar šiemet visose savivaldybėse prasidės daugiabučių renovacija pagal naująjį modelį. Pasak jo, per pirmąjį etapą numatoma renovuoti daugiau kaip 800 daugiabučių namų.

A.Butkevičius dar kartą pažymėjo, jog jo vadovaujama Vyriausybė pirmiausia sieks užtikrinti ekonomikos augimą, didinti užimtumą, mažinti skurdo ir socialinę atskirtį.NAUJAUSI KOMENTARAI

Pikasas

Pikasas portretas
Taiklus rašinio pavadinimas. Toks A.Butkevičiaus pigus bei aršus puolimas su populistiniais pasvaičiojimais skirtas labiau savo aplinkai. Pamaloninimui ir pasidrąsinimui, kad vėl būtų išrinktas raudonos komandos pirmininku... Vienintelis dalykas, kurį "nuveikė" nauja valdžia - minimalaus atlyginio dirbtinis pakėlimas. Beje, jis palietė tik maždaug 100 tūkst darbuotojų iš 300 tūkst. Tai valstybės finansuojamos sritys. Privatus sektorius griebėsi manevrų, kad visai smulkus ir vidutinis verslas nesužlugtų. Visą kitą išspręs 27-a, ar kokia tai sudaryta komisija. Svarbiausių energetinių projektų stabdymas bei kitos problemos - geras atsakymas kam tarnauja ši socdeminė su "borokiniu" kvapu valdžia...

pilietis

pilietis portretas
pagrindinis pozityvas matyt bus valdovu rumu statyba ir kaip visada vat jie ta ir ana dare blogai ir taip jau bilia kiek metu

Cha

Cha portretas
O tas "pozityvus tęstinumas" tikriausiai reiškia: didinsim ir įvedinėsim naujus mokesčius tiems, kas dirba arba dar ką nors turi (butą, namuką, arba nedieveduok sodo sklypelį), ir mažinsim bei naikinsim mokesčius "pelningai dirbančioms įmonėms", kurių sąrašo priešaky monopolijos ir bankai. "...energetikos sritis buvo „paversta politikos tarnaite“..." Nors sprok iš juoko! Visos partijos pačios tarnauja energetikams ir bankams, o ne atvirkščiai.
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių