A. Butkevičius ir D. Grybauskaitė - populiariausių politikų viršūnėje

Premjeras Algirdas Butkevičius ir prezidentė Dalia Grybauskaitė išlieka populiariausių politikų viršūnėje, rodo naujausia gyventojų apklausa.

Vasario 7-17 dienomis „Vilmorus“ apklausos duomenimis, prezidentę D.Grybauskaitę palankiai vertino 63 proc. apklaustųjų - tai dviem procentais daugiau nei ankstesnėje apklausoje, šeštadienį skelbia „Lietuvos rytas“.

Reitinguose prezidentė vejasi vis dar geriausiai tarp politikų vertinamą premjerą A.Butkevičių, kurio reitingas per mėnesį beveik nepakito - nuo 64,9 proc. sausiį, iki 64,4 proc. vasarį.

Partijos „Tvarka ir teisingumas“ pirmininką Rolandą Paksą palankiai įvertino 32,2 proc. respondentų - 4 proc.mažiau nei ankstesnėje apklausoje , nepalankiai - 34,4 proc. Darbo partijos vadovas Viktoras Uspaskichas apklausos metu sulaukė palankių vertinimų iš 29 proc. apklaustųjų, nepalankiai apie jį atsiliepė 44,7 proc. respondentų. Ankstesnėje apklausoje šis politikas vertintas palankiau - 32,6 proc. jį vertino palankiai, 39,5 proc. - nepalankiai.

Mažiausiai palankių vertinimų sulaukusiu Lietuvos politiku tapo Lietuvos lenkų rinkimų akcijos vadovas Valdemaras Tomaševkis, kurį palankiai įvertino vos 7,2 proc. apklaustųjų, nepalankiai - 55,5 proc.

Apklausos duomenimis, buvusį premjerą konservatorių lyderį Andrių Kubilių palankiai vertina 17,4 proc. gyventojų, nepakankiai - 61,7 proc.

Reprezentatyvią apklausą dienraščio „Lietuvos rytas“ užsakymu atliko visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centras „Vilmorus“.NAUJAUSI KOMENTARAI

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
22 metus Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių. Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės. Kai ... Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Tai ... Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. (Tai yra 2012 kovo mėnesio tyrimo duomenys) Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje skursta dirbantis jaunimas ir mes su mažiausiomis darbo pajamomis, tokiom sąlygom yra priversti vargti ir mūsų tėvai pensininkai. Partinių gaujų dėka, Lietuva tapo netinkama žmogui gyventi. Neregėto masto emigracija tai byloja. Visos partinės gaujos, prisidėjusios prie Lietuvos naikinimo, turi būti išformuotos.

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
Štai keletas skaičių, kurie akivaizdžiai rodo vis didėjančią priespaudą Lietuvoje. 2009 metais partinės gaujos sukčiai įvedė neapmokestinamojo pajamų dydžio (NPD) skaičiuoklę ir dabar kai pajamos yra 3150 litų ir daugiau, tai NPD = 0 !!! Nuo tada, dabar ... Kai MMA 800 litų, tai darbininkui į rankas teko 85% atlyginimo. Kai MMA 850 litų, tai darbininkui į rankas teko 84% atlyginimo. Kai MMA 1000 litų, tai darbininkui į rankas tenka 82% atlyginimo. Tai reiškia, kad ... Didinant MMA, „nepastebimai” didėja mokesčiai silpniausiesiems Lietuvoje. Anglijoje ... Rugsėjo mėnesį darbininkui į rankas teko 90% nuo mažiausio darbo užmokesčio. Balandžio mėnesį darbininkui į rankas teks 93% nuo mažiausio darbo užmokesčio, padidinus NPD. NPD Anglijoje didinamas kasmet, nuvertėjant pinigams, brangstant prekėms. Anglijoje NPD apie 2830 litų per mėnesį. Balandį NPD bus apie 3300 litų per mėnesį. Nuo šios sumos nėra atskaičiuojamas joks mokestis: -nei valstybinei mokesčių tarnybai; -nei socialiniam draudimui. (Tai yra 2013 sausio mėnesio tyrimo duomenys) Maisto ir daiktų kainos apytiksliai sutampa su lietuviškomis. Lietuvos gyventojai drabužius ir avalynę perka Anglijoje. Labai blogai atrodom ES “bendrijoje”. Partinių gaujų sukčiai naikina Lietuvą iš seimo bunkerio. Negerai. Partinių gaujų dėka, Lietuva tapo netinkama žmogui gyventi. Neregėto masto emigracija tai byloja. Visos partinės gaujos, prisidėjusios prie Lietuvos naikinimo, turi būti išformuotos.

Rimas

Rimas portretas
Geriau nerasinekime komentaru, o veikime, telkimes pries mafijozus,monopolininkus- verslininkus, kurie seniai prarado sazine ir morale! turime kovoti, o neverkslenti. Drasiai junkimes i ivairius demokratinius judejimus ir neduokime ramybes tiems, kurie mus engia ir prievartauja. Idomu suzinoti kas is tikruju valdo Kauna ir Lietuva?...SOLIDARIZIKUOKIMES BENDRAI KOVAI!!!!!!
VISI KOMENTARAI 14
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių