A.Čaplikas: R.Palaičio įsakymų atšaukimas tik dar pakurstytų aistras

Premjero Andriaus Kubiliaus siūlymas atšaukti vidaus reikalų ministro įsakymus dėl Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos (FNTT) direktoriaus atleidimo tik dar labiau kursto politines aistras, savo valdančiajai koalicijai priklausančios Liberalų ir centro (LiCS) sąjungos pirmininkas Algis Čaplikas.

„Vakar prezidentės sprendimas, manyčiau, buvo labai politiškai protingas ir teisingas - baigti vaidus koalicijoje ir pradėti dirbti svarbiausiais šaliai klausimais - dujų terminalas, atominės elektrinės statyba bei “Sodros„ reforma. Ar šis (Vyriausybės - BNS) nutarimas išspręs ką nors? Manau, kad ne, jis pakurstys dar kartą politines aistras. Tai dar viena politinė klaida“, - antradienį žurnalistams Seime sakė A.Čaplikas.

Vidaus reikalų ministras liberalcentristas Raimundas Palaitis nekomentuoja Vyriausybės vadovo iniciatyvos. Jis BNS sakė, kad tai ne politinis, o teisinis klausimas, todėl jį komentuoti turi teisininkai.

Premjeras Andrius Kubilius nutarė siūlys Vyriausybei, kad ši teiktų pavedimą Vidaus reikalų ministerijai stabdyti konkursą į FNTT vadovo pareigas. Taip pat bus pateiktas Vyriausybės nutarimo projektas, kuriuo būtų atšauktas įsakymą dėl Vitalijaus Gailiaus atleidimo iš FNTT direktoriaus pareigų.

„Premjeras siūlys Vyriausybei, kad ši teiktų pavedimą VRM sustabdyti konkursą į FNTT vadovo pareigas, ir atšauktų įsakymą dėl FNTT direktoriaus atleidimo, jei to nepadarys pats ministras“, - BNS antradienį sakė premjero atstovė spaudai Jarda Paukštienė.

R.Palaitis FNTT direktorių V.Gailių ir jo pavaduotoją Vytautą Giržadą iš pareigų atleido vasario 15 dieną, gavęs Valstybės saugumo departamento medžiagą. Anksčiau šie pareigūnai tikrinti poligrafu dėl informacijos apie banką „Snoras“ atskleidimo.

Netrukus po pareigūnų atleidimo Vidaus reikalų ministerija paskelbė konkursą į FNTT vadovo pareigas.NAUJAUSI KOMENTARAI

O

O portretas
Ciaplikas -- baisus demagogas . Geda ir klausytis jo keistu (svelniai tariant) isvedziojimu ..............

Naglis Puteikis

Naglis Puteikis portretas
Keliolika metų kontrabandininkai, prichvatizatoriai , gražiausi sklypų grobikai, stiklainių senamiesčiuose statytojai, PVM grobstytojai mokėjo kyšius tašėmis grynų pinigų politikams ir teisėsaugininkams, kad tie apsimestų, kad nieko nemato ir nieko negaudytų. Vagys ir žulikai buvo nepagaunamieji ne todėl, kad labai gudrūs, o todėl kad niekas jų negaudė. Už kyšius. Ir štai atsirado FNTT vadovai Gailius su Giržadu, kurie neišsigando ir pradėjo tikrinti visus. Pradėjo griūti 30 metų dar prie sovietų susisformavusi blato ir kyšių sistema. Štai todėl sujudo tie visi kontrabanderos su slaptaisiais patarėjais ir jų šantažuojamomis, įtakojomomis, spaudžiamomis ir papirkinėjamomis partijomis ir pavieniais politikais. Sujudo, sugalvojo poligrafinę schemą ir atleido FNTT vadovus Gailių ir Giržadą. Dabar skuba bet kokia kaina paskirti vietoj jų arba valdomus, arba bevalius, kaip ir kitose teisėsaugos ir spec.tarnybose vadovus. Kad toliau klestėtų blatas ir kyšiai. Todėl reikalingas taikus sukilimas prieš šią sistemą. Kuo daugiau žmonių susirinks 2012 03 17 d. 14.00 val.mitinge "Už teisingumą" prie Seimo, tuo garsiau visi kartu galėsime pasakyti "Užteks". Paraginkime valdžią apsivalyti! Neleiskime valstybės paversti plėšikų gauja!
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių