V. Pranckietis kreipėsi į žmones: nesiųskite mums M. Basčio į Seimą

Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis sako, kad būtų nesaugu deklaruoti paramą konservatorei Irenai Hassei Zanavykų apygardoje vykstančiuose Seimo rinkimuose, tačiau kartu kreipiasi į žmones ir ragina antrajame ture nebalsuoti už Konstituciją sulaužiusį Mindaugą Bastį.

„Gerbiami rinkėjai, nesiųskite mums Mindaugo Basčio į Seimą“, – į visuomenę „Žinių radijuje“ kreipėsi Seimo vadovas.

Seimo vadovas tvirtina, kad nenorėtų situacijos, kada Konstituciją sulaužęs M. Bastys duotų priesaiką Seime. Tačiau kartu jis aiškino, kad atstovus į Seimą išrenka žmones, o ne atvirkščiai.

„Jeigu bus tokia žmonių valia, mes turėsime priimti tą žmonių valią, mes neturime kito pasirinkimo ir kitos galimybės“, – aiškino V. Pranckietis. Tačiau Seimo pirmininkas prisipažino, kad jaustųsi labai nepatogiai, jei reikėtų priimti M. Basčio priesaiką.

Jeigu bus tokia žmonių valia, mes turėsime priimti tą žmonių valią, mes neturime kito pasirinkimo ir kitos galimybės.

„Aš nežinau, kaip man reikės priimti tą priesaiką. Aš taip pat nesijausiu labai patogiai. Nesijausčiau labai patogiai, jeigu būtų išrinktas Mindaugas Bastys“, -–sakė „Žinių radijui“ V. Pranckietis.

Tačiau „valstiečiams“ priklausantis Seimo vadovas sakė nematantis galimybių Zanavykų apygardoje vyksiančiame antrajame Seimo rinkimų ture remti M. Basčio oponentę konservatorę I. Haasę.

„Skatinti balsuoti už opozicijos didinimą irgi lyg ir nesaugu“, – pabrėžė V. Pranckietis ir sukritikavo rinkimuose dalyvavusį bendrapartietį Giedrių Surplį už jo viešai deklaruotą paramą I. Hassei.

Poreikis organizuoti rinkimus Zanavykų apygardoje į tuščią vietą parlamente atsirado M. Basčiui atsisakius Seimo nario mandato. Buvęs socialdemokratas sprendimą trauktis priėmė po nesėkmingos apkaltos prieš jį Seime. Prieš tai Konstitucinis Teismas pripažino politiką šiurkščiai pažeidus Konstituciją, nuslėpus ryšius su buvusiu KGB pareigūnu.

VRK praneša, kad konservatorių atstovė sulaukė 34,99 proc. rinkėjų palaikymo, tuo tarpu išvengusį apkaltos ir Seimą savanoriškai palikusį M. Bastį palaikė 20,09 proc. balsavusiųjų Zanavykų apygardoje. NAUJAUSI KOMENTARAI

...

... portretas
Žinom kad "Boba už vairo avarija už kampo"; boba Seime tūkstančius kartų blogiau.

Pirmiausia

Pirmiausia portretas
reikėjo girdėti visą laidą ,,Žinių" radijuje.Blogai,kad pasidavė konservatorių ruporo laidos vedėjo Rido J.Trečiadieniais po 8val.ryto yra ,,nepriklausomo"žurnalisto R.J. vedama laida su Seimo pirmininku.Vedėjas provokavo,kad Seimo pirmininkas pasakytų,jog valstiečiai-žalieji laukia M.Basčio,tai gerb.Pirmininko nervai ir nebeišlaikė.Gaila...Paklausykite kada nors laidos,suprasite, kodėl taip pasakė.Nereikėtų aukšto rango politikams pasiduoti żurnalistų,ypač angażuotų vienos ar kitos partijos gerbėjų provokacijoms.

Kad

Kad portretas
ten seime tokių pusė. Tik nieks neviešina. Tada kuo jie geresni? Neteisinu Basčio,bet aplamai kažkokių luo šių seimas. Nei vieno ten nėra švento,tik moka tyliai susitvarkyt reikalus. Jau nuo visko bloga darosi. Kaip ta Kildišienė šventojo šventoji buvo pakliuvusi į seimą. Kaip Gražulis gali atstovaut tautos interesams,jei krečia šunybes. Čia gali vardint ir vardint. Romaną išeitų parašyt ir skaityt skaityt...
VISI KOMENTARAI 11
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių