Seime renkami parašai dėl akademinės etikos kontrolieriaus atleidimo

arvydas damijonaitis

arvydas damijonaitis portretas
Rusijos tautos bankrotas, tragedija – žydų kilmės Josifo Stalino asmenybės kultas. Šuniškas Šarikovo personažas rašytojo Bulgakovo romane „Šuns širdis“ – rusų staliniečio fanatiko portretas. Neproporcingai didelis žydų procentas represinėse NKVD, KGB ir Kremliuje – kodėl ši probleminė tema yra tabu? Po perversmo Rusijoje 1917 metais,valdžią Kremliuje užgrobė žydai. Perversmo teoretikai,žydai,įvertino rusijos liaudį kaip „silpniausią grandį“pasaulyje. Leninas – žydo Blank vaikaitis. Ant Stalino motinos antkapio – žydu apeigų taurė KIDDUŠ. Dviejų šimtų tūkstančių Rusijos stačiatikių dvasininkų žudynės – Kremliaus komisarų (80 proc.žydai) nusikaltimas.Po karo nusikaltimo HOLODOMOR 1932-1933 m.,kai Ukrainoje buvo numarinta badu apie 11 milijonų ukrainiečių, „raudonieji“ Kremliaus sionacistai turi būti nuteisti be senaties termino,kaip ukrainiečių tautos genocido organizatoriai ir vykdytojai. Pagarbiai Arvydas Damijonaitis

Armonaite tu armonaite

Armonaite tu armonaite portretas
Lietuviu tautos likimas ne maziau tragiskas nei zydu. Geriausi faktiskai sunaikinti. Kiaules akis reikia tureti kalbeti kaip kalbat. Teisybe visada akis bado.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Ponai minkštakiaušiai, ką norit pasakyti? Lenkai priėmę įstatymą draudžiantį dergti jų valstybę – kvailiai? Kas pas mus išdrįs tą padaryti?

Vincas iš Bezdonių kaimo

Vincas iš Bezdonių kaimo portretas
Pranskiečio, pademonstravusio politinį trumparegiškumą šiuo klausimu, tarp kandidatų į prezidentus nematau. Va taip.

klausimas

klausimas portretas
Kazkas netvarkoj su galva... nejaugi tik tam, kad itikti skustagalviams ir panasiems?

Irena

Irena portretas
Ponia Armonaite, tokių, kurie nori tiesos saugotis nereikia, reikia saugotis prisitaikėlių, jie pavojingi

manau kad

manau kad portretas
Aušrinė Armonaitė - naujos kartos konjunkturininke. reikia tokiu saugotis.

geda

geda portretas
kai zydai rekia kad juos saude lietuviai tai normalu o kai vienas pasako kad reikia kalbet kad zydai treme tai katastrofa sulinde jankiams ir zydams i sedynes ir tiek

praleido proga patyleti,

praleido proga patyleti, portretas
ką blogo padare p. Sadauskas?, na taip valdininkas, bet žmogus nori įrodyti, kad net už pinigus nerasi tarp žydų žudikų, ne taip kaip a lia vanagaite mentaliteto rašliavos, kai už pinigus bet ką prirašys, kad tik įtiktu supjudytu ir pan. o čia iš kart antisemitas, tikrai ne ir ko bijoti na nebent vagies kepure dega, pats muša pats rėkia ir taip toliau, nes labai tikėtina versija, kad sekantis sakinys p. Sadausko turėjo būti , net už pinigus nieko nerado, o čia kai visi rėkti pradėjo , tai ir neišgirdot

...

... portretas
Ach, viskas taip, BET: ar galim paneigt kad už tokį darbą kažkas gaus tuos 1000€, bet - Kukliansky už tą opusą Sadauskui pažadėjo dvigubai... plius - bus žinoma kas 'kurstomąją veiklą' prieš žydus vykdo.

Bravo Sadauskui už parodytą pilietinę drąsą

Bravo Sadauskui už parodytą pilietinę drąsą portretas
Jei tai širdies balsas, o ne Kremliaus provokacija, siekiant apjuodinti Lietuvą ir sukelti neapykantą tarp čia gyvenančių tautų?

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com portretas
Viktoras Pranckietis yra konstitucinis NUSIKALTĖLIS. Jam tiesa yra nepriimtina. Jis, kaip ir kiti Seimo nariai, yra sulaužę priesaiką ir tą yra padarę sąmoningai ir piktybiškai. Lietuva yra okupuota.

Anonimas

Anonimas portretas
negali būti vienos tiesos, jei įvardijo lietuvius kolaboravusiais su naciais, turi būti įvardinti žydai koloboravią su komunistais tremiant lietuvius į sibirą ir ne tik tremiant

Dargyvas

Dargyvas portretas
Seniai noriu apdovanoti žydų tautybės piliečius (į), karo metais išgelbėjusius lietuvius. Padėkit - nerandu...

ALGIS

ALGIS portretas
kaip lenda yla iš maišo , žydai lietuvius dergti gali , o lietuviai apie žydus tiesos kalbėti negalli ,GĖDA SEIMO PIRMININKUI IT PREMJERUI , O GAL JIE TOS TAUTYBĖS

Rasa

Rasa portretas
Palaikau V. Sadauską, būtina visose situacijose tiesa, ji daugumai neparanki, bet kokia ji bebūtų reikalinga, o seimūnai bet kokia kaina stengiasi saugoti savo kėdutes.

Julija

Julija portretas
Palaikau gerb. V. Sadauską. Būtina paviešinti ir šios tautos" didvyrius". Kai kas jau pasmerkė V. Sadauska, liepia jam atsistatydinti, tik neaišku už ką. Kas čia, grįžta inkvizicijos laikai??? Šaunu, kad žmogus turi savo tvirtą nuomonę. Nesu nusistačiusi prieš žydų tautą, bet gal VIENĄ KARTĄ baikime jai pataikauti...

....tuoj

....tuoj portretas
....pamatysime, kas yra kas, kas sėdi seime, ir kam atstovauja. Žmonės, būkite budrūs, prie rinkdami seimo veltėdžius. Pasirūpintų savo tautos reikalais, žmonių gerove, bet ne, užsiima tuo, kas visiškai nepriguli, kaip kiaulės apie tuščią lovį, kuo alkanesni, tuo giliau knisa.Aš apie poną Pranskietį buvau geresnės nuomonės, bet pasirodo, klydau, visiškai žmogelis nuo valdžios nukvako.

VARDAN TOS

VARDAN TOS portretas
O KODEL TAIP SUJUDO ,SUNERIMO DEL ISTORINIU FAKTU PAIESKOS ..KITOS TAUTOS KALTOS DEL GENOCIDO ..TIK GINK DIEVE NE ZYDU TAUTA .visa beda ,jog akademines etikos kontrolierius pasiule pinigu ..AS UZ ISTORINE TEISYBE IR ZODZIO LAISVE..

Švenčiam 100 m

Švenčiam 100 m portretas
Išeitų,kad 100mečio proga panaikinama žodžio laisvė.Ką žmioguys pasakė ne taip?

Iš dienos evangelijos komentaro:

Iš dienos evangelijos komentaro: portretas
Tad Paulius kartu su Kristumi trokšta kurti žemėje Dievo karalystę, kviesti žmones, kad jie visur būtų vieningi su Dievo valia. Pats būdamas žydas, jis išgyvena dėl žydų tautos, kuri paveldėjo visas malones ir Dievo pažadus, tačiau pasilieka užsispyrusi, išpuikusi, savimyla.

nustebino

nustebino portretas
.. savo.komjaunuolišku entuziazmu ir patosu moteris iš liberalų, o kad taip tiek viso to ji parodytų traukdama apsidirbusią partiją iš gėdos, dabar - dar labiau į ją stumia...

Vitalija

Vitalija portretas
Čia joks antisemitizmas, o ieškojimas tiesos. Mes norime tiesos!!! Lietuvių tautą gali vadinti "šydšaudžiais" , o kodėl žydai sukūrę nacionalsocialistinę partiją vadovaujamą žydo BORMANO, organizavusią antrąjį pasaulinį karą ir naikinusią įvairias tautas nėra įvertinami. Šaunuolis Vigilijus Sadauskas, dėkojame jam už drąsą. Seimui linkiu laikytis mūsų Konstitucijos ir ne drausti laisvo žodžio. Kodėl mes lietuviai tokie padlaižiai ?

Rega

Rega portretas
Noriu žinoti tiesą,todėl palaikau V.Sadausko iniciatyvą atskleisti ją.

R...

R... portretas
Tiesiog kažkokia nesąmonė.Vanagaitė gali skleisti net neįsigilinus,kur tiesa,kur kokio Zurofo melas ir šmeižtas [kad ir apie Ramanauską-Vanagą] ,ir gali lietuvius vadinti žydšaudžių tauta,o lietuviai negali pateikti įrodymų apie ne mažesnius nusikaltėlius lietuvių tautai-žydus.Juk kaltinama ne visa žydų tauta,o stengiamasi atskleisti tiesą.Jeigu apie lietuvius yra Vanagaitės ,,Mūsiškiai'',tai kodėl žydai bijo išsiaiškinti SAVO tautos ,,mūsiškius''.Tai kodėl tiek Seimas,tiek žydai taip labai nenori sužinoti tiesos?

VYTAUYAS TREMTINIO SUNUS.

VYTAUYAS TREMTINIO SUNUS. portretas
TEISINGAI SADAUSKAI PALAIKOME TAVE

Albuks

Albuks portretas
Ko čia valdžiažmogiai taip liguistai sureagavo. Ko čia taip nori suvalgyti žmogų. Ir pranskietis taip čirškauja. Kėdutės silpnai stovi? Laikykis p. Sadauskai. Buldozeris važiuoja.

kaunietis

kaunietis portretas
Šaunuoliai lenkai, jie turi ir gina savo nuomonę savo šaly , o mūsų seimo pirmininkas pasakė ne savo nuomonę, nes bijo. "Patriarcho" gauja pradėtų staugt, jei tik būtų pritarta V.Sadausko nuomonei, kaip ir visur kitur , nes Lietuvą valdo žydai.

durnelis

durnelis portretas
durnelis! tik pasieke kazka, kaip stuktelejo smegeninej.

Anonimas

Anonimas portretas
Zydai NE SVENTOJI KARVE. ZYDAI TAIP PAT MASISKAI ZUDE kitos tautybes zmones tuo paciu ir lietuvius.Kaip pavyzdys Vengrijos zydas Sorosas buves SSininkas labai prisidejes zudant zydus konclageriuose. Dabar negerbiamas zydas - SSininkas milijardierius (kazin kiek reikejo islupti auksiniu dantu?) Sionistu renkami parasai PRIES TEISYBE kelia NEAPYKANTA ZYDAMS.

Vilija

Vilija portretas
Sadauskas elgiasi DERAMAI.

eglele

eglele portretas
Inkvizicijos laikai

vytautas

vytautas portretas
Mes Lietuvos žmonės turime apginti Sadauską nuo bailios valdžios, kuri neturi istorinės atminties. Gėda Pranskiečiui, kad nesidomėjo pokario Lietuvos istorija. Argi ne valdžia turi siekti istorinės tiesos ir ginti žmones,kurie reikalauja bent padorumo istoriniuose faktuose? Nejaugi tik Lenkija gali tai padaryti? o Kur LIETUVA? Negi ją galima vadinti tik žydšaudžių tauta ? Manau , kad kita kadenciją jis bus tik pensininkas..

Laima

Laima portretas
Palikit ramybeje Vigiliju ,jis sako teisybe. Taip zydai nukentejo ,bet kente ir lietuviai nuo ju.Kodel tai negalima tiesiai sviesiai ivardinti.Juk ir zydai ne vienam lietuviui,taip pat rasytojai kiso pinigus ,kad smerktu lietuvius partizanus.

Romualdas Zubinas 41- jų tremtinys.

Romualdas Zubinas 41- jų tremtinys. portretas
Kai 1939-jų metų pradžioje Hitleriui atvykus į Klaipėdą, Lietuvos pasienio tarnyba pasipriešino hitlerininkams. Už tai mano Tėveliui buvo liepta - laike 24 val. su šeima išvykti iš Klaipėdos! (Man tuo metu buvo metukai!). 1940 m. birželio 14 d. rusų tankai užėmė Šiaulius! Tuo metu tėvelis dirbo :Šiaulių kriminalinėje policijoje! Jo padėjėju buvo žydas. Tėveliui buvo liepta per 24 val. išvykti iš Šiaulių! Žydas (matomai - komunistas) liko dirbti Tėvelio vietoje! Vėliau - Sibiras, kalėjimas, lageris ir t.t. Žydo likimas nežinomas.

lyberaste Armonaite manyciau

lyberaste Armonaite manyciau portretas
per daug uzsimojo ....von ja is seimo ...lyberastai susirinkit savo ,,,patrijotes,,,,

o uz ka jy baust ir atleist .....

o uz ka jy baust ir atleist ..... portretas
manau jis visiska tiesa ir teisybe issake.... cia reiketu baust tuos parasu rinkimo iniciatorius.... bent jau paviesint ju pavardes , zinosim koki padlos ten veisiai tam seime..

antanas

antanas portretas
Vigilijus Sadauskas teisus. Seimo pirmininkas privalėtų pirmiau tvarką įvesti Seime, kad į jį nepatektų gerai žinomas provokatorius žydas E.Zuroffas. Pav. R.Vanagaitė, ne tik Lietuvoje, bet keliauja po pasaulį, palaikoma ir kurstoma žydo E.Zuroffo, šmeižia Lietuvą, šmeižia mūsų tautos didvyrį A.Ramanauską Vanagą. R.Vanagaitei iki šiol nepritaikytos jokios sankcijos, leidykla net knygas greit grąžins. Buvo okupacinis laikotarpis, buvo okupuota Lenkija ir Lietuva. Holokaustas vyko ne tik Lietuvoje, bet ir Lenkijoje. Lenkija apie holokaustą pasisako visu griežtumu, laikydama nė prieko. Iki okupacijos žydai Lietuvoje nebuvo persekiojami ir žudomi. Manau, kad tam tikra dalis žydų pirmieji parodė su kuo jie. Dalis žydų Lietuvoje aktyviai kolaboravo su sovietiniais okupantais, prasidėjus karui, bėgdami nuo vokiečių Rainiuose buvo įvykdytos pirmosios lietuvių žiauriausios žudynės 1941 m. birželį, tarp budelių bovo kolaborantų žydų. O kur dar Kaniūkų žudynės, budelis Aradas...

Anonimas

Anonimas portretas
lietuvis kokia ,, šventenybė" - žydas. O BUVO ir ne ,,šventų". Gaila, kad nukentėję jau amžinybėje. Ir ko ten vepezoja Lietuvos,,elitas".

lietuve

lietuve portretas
AR ISGIRSITE SEIME SEDINTYS MUSU NUOMONES ??? Ar dar yra seime Lietuvos nors koks istatymas kuris kalbeti ir skleisti tai kas paslepta !!!!! Saunuoliai visi rasantys ir padedantys savo teises nors biski ginti! Gal ir mus rasancius greit patrauks atsakomyben ?

lietuve

lietuve portretas
LABA DIENA. Nelabai suprantu kodel visi Sadauska kaltina...gal negrazu moketi piningus,bet jis is savo kisenes mokes. KODEL ZYDAI BIJO VIESINTI NUSIKALTELIUS SAVO TAUTOS? Kas gali paaiskinti tai mums? Gal ponia pirmininke paaiskins ?

Policijos veteranai

Policijos veteranai portretas
LR Ypatingajame archyve galima direktoriui Leveriui skleisti rusu sovietu okupantu sukurpta mela ir kenkti vadinant nkavedistais ir kagebistais Lietuvius...

KONSTITUCIJA

KONSTITUCIJA portretas
Taigi, pasiskaitykim: "Žmogus turi teisę turėti savo įsitikinimus ir juos laisvai reikšti" (K.25str.1p.), o taip pat: "Žmogui neturi būti kliudoma ieškoti, gauti ir skleisti informaciją bei idėjas" (K.25str.2p.). Taip pat žinom kad "Kultūra, mokslas ir tyrinėjimai bei dėstymas yra laisvi" (K.42str.1p.) - čia juk kalbama TIK apie mokslinius tyrinėjimus, taip kad - čia NĖRA jokio kiršinimo, kalbama TIK apie mokslinius faktus. Taip kad seimūnai, pasirašę tokią sovietinius laikus primenančią 'pisulką', realiai prieštarauja Konstitucijai, ir todėl yra verti konstitucinės apkaltos.

Tcytne

Tcytne portretas
Išgirdus apie kaltinimą V.Sadauskui,perskaičiau straipsnį apie Rainių tragediją ,kur aktyviausi veikėjai Raslanas, Dušanskis...Kodėl gi turi būti tabu apie žydų tautybes žmones,dalyvavusius žudynėse? Gerbiamas V. Sadauskai nepasiduok,nes Jūs nepažeidėte jokių įstatymų!

To sielos ubagams

To sielos ubagams portretas
Zydai, rusai, lenkai, lietuviai .. jus bl.. bent suvokiat kad didzioji dalis gyveno ir buvo LT pilieciai.. kodel bl.. vokieciai dabar arabus vadina lygiateisiais pilieciais.. dgrdai kaimieciai jus.. butu dabar koks perversmas jus bukieji paimtumet savo kuvaldas ir eitumet vel vieni kitu dauzyti.. tada istoriniam kontekste butu dblai dauze dblus butu ir nebutu ka kakltinti tik patiems save ka dabar ir darote nes patys esate silpni, ubagai, pikti ir nelaimingi todel musate net savo vaikus ar zmonas..

Vilnius

Vilnius portretas
Manau, kad gerb. V.Sadauskas tik norėjo, kad ilgainiui būtų padėtas taškas lietuvių ir žydų santykiams, baigtųsi tie nelemti tarpusavio kaltinimai. Ir jis visiškai neprivalo atsistatydinti iš akademinės etikos komisijos.

senytė

senytė portretas
Tikriausiai žydai tiki, kad jie balti, pūkuoti ir niekada nenusidėję, o tiktai labai nukentėję,Tegu prabyla tardyti saugume partizanai ir jų giminės.Tegu prisimena, kaip iš Raudono kryžiaus ligoninės 1946 m. vilko sužeistus, po operacijų ,partizanus ir kas vilko.Tegu bus prisimenama, kad pirmais sovietiniais metais daugelio fabrikų direktoriai buvo saugumiečiai žydai ar rusai ("Pirmūnas"Vilijampolėje -direkt.Bychovskis, buvęs tardytojas).Tegu žmonės prisimena ir garsiai pasako tas pavardes, kurias prisimena.Gal kam atrodo, kad žydai nėra nusikaltę niekam?O kalti visi kiti, nes jų sumokėta kaina yra tokia didelė?

NA NA

NA NA portretas
žydai bijo tiesos ,_______prisidengę, išprievartauta tiesos , cholokausto vėliava ,jie trina tikrąją istoriją apie save ir jų vadinamą misija ,kad jie tai išrinktieji ,bet tuos išrinktuosius, kiek rašo knygose , visos pasaulio tautos varė iš savo kraštų ,nes jie nešė ,komunizmo virusą ,tai karai ,pilietinė brolžūdystė ,,vien Rusijoje, nužudžius rusų carą , sukėlus žydams revoliuciją buvo išnaikinti milijonai rusų ,ukrainiečių ,nukentėjo ir kitos tautos ,žydai įkūrė "apartheido rėžimą "tai buvo pasakyta viešai ,žydas Suslovas pasakė " bus Lietuva ,bet be Lietuvių ",žydų bendruomenės kuklianski pirmininkės tėvas dirbo prie sovietų represinėje struktūroje kgb,,,gal ne be reikalo landsberginių gaujos dėka yra užslaptinta dar 75 mkgbistų archyvai ,,,,sėkmės ,kokia rusija tokia ir lietuva ,nes mus valdo komunizmo propaguotojai ,,ištrinta praeitis ,nėra iš ko ir mokytis ,,,

Zenonas Priekuliškis

Zenonas Priekuliškis portretas
Gerb. Pranskiečiui derėtų pasidomėti ar prezidentė D.Grybauskaitė - nėra grėsmė nacionaliniam Lietuvos saugumui?

Zenonas Priekuliškis

Zenonas Priekuliškis portretas
Teko studijuoti, kas yra antisemitizmas. Čia nėra netgi antisemitizmo požymių ar užuomazgų.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Karo metu nusikaltimuose dalyvaudavo įvairių tautybių žmonės. Tai kodėl vienus (pvz., lietuvius) galima kaltinti ir reikalauti nuolatinių atsiprašinėjimų, o kitus, (pvz., žydus) mėginama traktuoti kaip "šventas karves")? Ar galima vadinti antisemitizmu žydų nusikaltimų viešinimą? Juk tai nėra visos tautos atsakomybės klausimas, taip pat, kaip neturėtų būti ir totalus lietuvių tautos smerkimas dėl kai kurių asmenų dalyvavimo holokauste. Beje, Lietuvoje holokaustas vykdytas vokiečių okupacijos sąlygomis, tuo tarpu kai kurių žydų piktybiška antilietuviška veikla buvo susijusi su kito okupanto įtakomis. Taigi... Nekorektiška raginti trauktis etikos kontrolieriui! Jis dirba savo darbą ir ačiū jam už pilietinę drąsą. Tuo tarpu neprisimenu, kad Izraelyje būtų buvęs teisiamas nors vienas žinomas Lietuvoje šiurpiuose nusikaltimuose dalyvavęs žydas. Seimo pirmininkas praleido progą patylėti. Gaila...

nesitrauk

nesitrauk portretas
apgink save

niekinga valdžia

niekinga valdžia portretas
Tai susidorojimas su žmogumi, kuris pasakė tiesą. Daugybė žmonių tai žinojo, bet bijo. Kaip matome, baimei pagrindo yra.

Genys

Genys portretas
Pasiūlymas - o kodėl gi nepatikrinus Pranckiečio mokslinius darbus, gal propesorius ir nėra toks didelis specialistas?

vida

vida portretas
Tedul lietuviai pasimoko is lenku. Laikas paviesinti apie zydus-komunistus kurie kenke Lietuvai anksciau ir dabar.

as

as portretas
Ar tik vienai tautai zodzio laisve LAISVESNE???

Taigi

Taigi portretas
Juk mums žinomos pavardės Slavinas, Todesas, Raslanas, Bychovskis, tai kodėl neatsiminti ir kitų atsimenamų asmenų ir neįvertinti jų veiklos?Kodėl apie lietuvius galima, o apie žydus - tabu. Kodėl objektyviai apie viską negalima?Mano nuomone Sadauskas nieko neįžeidė. Tiesiog laikas ir tuos atvejus atsiminti viešai.

V.Partaukas KL JDJ

V.Partaukas KL JDJ portretas
Šis žmogus niekada žodžių"nevyniojo į vatą"-kad daugiau tokių tarnautojų turėtume.Gaila,kad net Valstybės vadovai imasi antidemokratiškų veiksmų-užgniaužia minties ir žodžio laisvę.Negi reikėtų bausti piliečius,kurie tą patį pasakytų lietuvių,rusų,čigonų,ukrainiečių ar kitos tautybės asmenų atžvilgiu?Nusikaltėlius būtina išaiškinti,paviešinti ir nubausti-jeigu tokių dar yra.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių