Liberalai kibo į viens kitam į atlapus

"Tu melagis!" – tokia leksika santykius ėmė aiškintis liberalų partijų lyderiai Artūras Melianas ir Eligijus Masiulis. Liberalų ir centro sąjunga (LiCS) bei Liberalų sąjūdis (LS) įsivėlė į tikrą žodžių mūšį.

Išvadino trigubu melagiu

Dalis LiCS narių panoro prisijungti prie E.Masiulio vadovaujamo LS. Bent taip ne per seniausiai gyrėsi pats LS lyderis. Tačiau LiCS vakar ūmai puolė tai neigti. "Apsimelavo", – taip be užuolankų pranešime spaudai kirto byrančios partijos propagandistai.

"Tenka apgailestauti, kad parlamentinės partijos pirmininkas E.Masiulis viešai apsimelavo, pareikšdamas, kad į LS įsiliejo apie 700 buvusių LiCS narių. Masiulis tiksliai žino, kad tai netiesa. Teisybės dėlei reikėtų paminėti, kad LS nariai pereina į LiCS gretas", – rašoma pranešime.

Tačiau, regis, yra priešingai – juk prieš kurį laiką iš LiCS gretų išėjo vienas ryškiausių partijos veidų Raimondas Šukys, o ne per seniausiai apie pasitraukimą pareiškė ir nuo pat partijos pradžios joje buvęs disidentas Vytautas Bogušis.

LiCS nariai, be kita ko, aiškina, kad E.Masiulis melavo ir daugiau. Esą A.Melianas, dabartinis LiCS pirmininkas, rinkimų štabui nevadovavo.

"E.Masiulis dirbo kartu Vyriausybėje ir tiksliai žinojo, kad, likus iki rinkimų daugiau nei pusmečiui, A.Melianas atsistatydino iš rinkimų štabo vadovo pareigų", – aiškinama E.Masiuliui.

"Vieną kartą galima suklysti, bet viename pokalbyje tris kartus pameluoti – jau sistema", – baigia LiCS atstovai.

Savo žodžių neišsižada

"Tenka apgailestauti dėl savo kolegų, kad tokiais pigiais triukais stengiamasi atkreipti žiniasklaidos dėmesį, – taip į LiCS pranešimą sureagavo E.Masiulis. – Aš tikrai pasakiau tai, ką pasakiau, ir dar kartą galiu patvirtinti, kad mano minėti skaičiai, faktai yra tikri. O tai, kad dabar bandoma vaidinti, jog laivas neskęsta, tai jų pačių problema."

"Juokinga", – apie faktą, kad LS nariai traukia pas LiCS pasakė E.Masiulis. Žinoma, kreiptis į teismą dėl šmeižto ar imtis kitokių priemonių dėl LiCS pareiškimo jis nesirengia.

"Tokius pareiškimus karščiausią vasaros dieną daryti neatsakinga", – šmaikštavo liberalas.

Paprasčiausias "pilkis"

LiCS buvo įkurta 2003-iaisiais, susijungus Liberalų sąjungai, Centro sąjungai ir Moderniųjų krikščionių demokratų sąjungai. Jos vadovu tuomet tapo Artūras Zuokas.

Jo vadovavimu nepatenkinta narių dalis atskilo ir įkūrė LS. Vėliau iš sąjungos pasitraukė ir pats A. Zuokas, jis įkūrė visuomeninį judėjimą, o paskui ir partiją "Taip".

LiCS pastarieji rinkimai į Seimą buvo nesėkmingi. Dėl to iš partijos pirmininko posto pasitraukė Algis Čaplikas, o vietoj jo išrinktas A.Melianas.

"Žmogus, kuris vadovavo rinkimų štabui, kuris surietė partiją į ožio ragą, tampa partijos pirmininku, žmogus, kuris sužlugdė partiją", – taip apie dabartinį partijos pirmininką A.Melianą ne per seniausiai atsiliepė V.Bogušis ir pridūrė, kad dabartinis partijos vadovas nėra nei generolas, nei pilkasis kardinolas, o paprasčiausias "pilkis", t. y. pilkas, neišraiškingas, nuobodus politikas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Kur

Kur portretas
liberastai pesasi- ten laimi lenku davatku akcija.

Dainius

Dainius portretas
Grazu

p

p portretas
Kokie idiotai balsavo uz Masiuli? Greiciau isnyktu tie liberalai, jau Klaipeda nustekeno, tikiuosi kituose rinkimuose ju nebeliks.
VISI KOMENTARAI 31
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių