Kodėl įvairūs šamanai užvaldo ir politikus?

Muarte-trintukas10@gmail.com

Muarte-trintukas10@gmail.com portretas
As uz dar prostitutes su sifiliu ar dauno ligomis taip pat jiems reiktu isigyt bet geriausiai kaip ten Sakoma?-sena gera ragana-visada sena gera,ragana-naturalaim debilui,fiziskai ir dvasiskai pra pra,ne ne prakeikt o pramankstinti,prajudinti senus tynginio kaulus ir padaryt ta dideli dideli,nuodais dvokianti ne ne pimpala o liezuvi kursai gali apkartint sventu kailius na bet sako yra karma na tada patikesiu kad yra,pvz jei sekancia savaite gauciau premija eurais,pats uzsakyciau kokia geros kokybes merga isaukleta ir dar protinga su pvm zinoma. As nejauneju! :DDDDDD

vilnietis

vilnietis portretas
Kai paskaitai komentarus, tai R. Pakso "gydytojos" pagalba reikalinga daugeliui, jei mokate skaityti, nueikite į biblioteką pasiimkite knygą ir paskaitykite, nesėdėkite prie TV ir internete nerašinėkite daugiau nei kvailų komentarų, kad R, Paksas kovojo su gaujomis, su kokiomis ir, kada tai buvo, gal susapnavote. Neliekite ašarų dėl M. Puidoko, R. Pakso, R, Karbauskio ir kt. jie to neverti. Jie visi "dirba" sau ir jus, vargšeliai, prisimena tik atėjus rinkimams.

Daugiau negu aišku

Daugiau negu aišku portretas
... Todėl, kad valstybę valdo "valstiečiai" - genetiškai modifikuoti komunistai. Čia "Orionas" ne prie ko...

Saulius

Saulius portretas
"Redakcija rekomenduoja" ... apgailėtinas atidirbinėjimo savo ponui pavyzdys. Jau daugiau kaip savaitė ši "aktualija" stovi su penkiolikos metų senumo nuotrauka, ši isterija parodo, kad dar vis bijo R.Pakso, kuris išdrįso pasipriešinti gaujai...

Jurijus

Jurijus portretas
KOkie durni ir akli žmones- tokius Paksus su aiškiarege lološvili ir tualetiniu popierium renka į Prezidentus>Ir dabar dar yra tikinčių ir norinčių balsuoti už Paksą.

caca

caca portretas
Kai istorija tiek kartų perrašyta. Krikščioniškame liūne ieškoti pagonybės ištakų - nerealu. Nereikia net svaigti.

as

as portretas
Kokia intymi foto

Gediminas

Gediminas portretas
Kaunas mėgsta šamanus burtininkus.Štai Matijošaitis šimtus tūkstančių eurų iš kauniečių miesto biudžeto skiria piarinimyisi -propogandai kad užzombinti tuos pačius kauniečius ir ne tik kauniečius-tam Kauno merijoje yra net specialus skyrius iš 6 žmonių.Vat jie rašinėja staripsnius ,rašo palankius komentarus,laikina taip reklamuodami Matijošaitį.Arba užsakinėja UABuos stendus "Kaunas Tvarkosi".Lyg žmonės būtų durni ir nematytų ar tvarkosi ar nesitvarko.Jeiu lopas Kupčinskas būtų šitiek šimtų tūskstančių skyręs piarinimui ir žmonelių užzombinimui ir jį vel būtų išrinkę meru.

visokie samanai ,astrologai ,ir kiti okultistai

visokie samanai ,astrologai ,ir kiti okultistai portretas
uzvaldo tik silpnavalius zemo intelekto zmones kuriais gali manipuliuoti.

Uuonute

Uuonute portretas
O pasakykit merginos,moterys ar nesat buvusios pas bureju,pasakykit kas per tikejimas yra pagonybe,ko ji bloga.

Chimtreilas

Chimtreilas portretas
Daug acto reikia prigarinti,kad tokius išrinkti prezidentais ar seiman.

kauniete-suvalkiete

kauniete-suvalkiete portretas
nera ... religiniu bendruomeniu!!---nera neapykantos ,nera tamsos[galvose!],nera karo; o kad religines bendruomenes nesidaugintu ,kaip tarakonai ;jos turi buti isviesintos ,atskirtos ir uzdraustos;;;Zmogus! turi eiti evoliucijos keliu;mokslo keliu;;;o ne tamsybes ir erezijas skleisti ;o jei toks[susitepes] su sergancia psichika I seima atkeliauja ;ji butina izoliuoti ,kad jo liguistas uzkratas nesiskleistu sumasto Kikenantis R,Karbauskis ar kt,keliauti I krivius te jis keliauja su savo seima I;pagonybe ,pas shamanus ar dar toliau taciau seimas nuo tokiu privalo apsivalyti, nes lietuviskai tai vadinasi -blogio sekla,

Harė Krišna

Harė Krišna portretas
Liūdna, bet ir buvęs seimo narys į savo laidas reguliariai kviečiasi neaiškų šamaną. O šiaip tai Kęstutis tikrai doras žmogus, tuo įsitikinau asmeniškai

Nuomone

Nuomone portretas
Visus, norincius patekti i seima, reiketu atiduoti patikrinti psichika labai geriems specialistams. gal tada kas pasikeistu?

Aukse,

Aukse, portretas
tas ir yra,kad straipsnis ne apie gerbiamus politikus,o apie šaarlatanus,pasiduodančius šarlatanizmui ir juos pačius,mulknančius savo rinkėjus nesąmonėm.Moteriške,prieš rašydama komentarą,sugebėk bent perskaityti straipsnį,po kuriuo paistai nesąmones.

Aukse

Aukse portretas
Prieš puldami gerbiamus politikus. Isviesinkite Grybauskaite, Landsbergio, Lino Linkeviciaus "mokslinius darbus"! Arba, nors "nemirtingas" tezės, apie Taribini ūkį.

Medūnas

Medūnas portretas
Slidokai Kauno dienos žurnalistai dirba, t.y. užsiima valdančiosios partijos narių patyčiomis... Politikų gyvenimo filosofija ir sritys kuriomis jie domisi - tai jų asmeninis reikalas. Jei kažkiek "šviesos" atneš į Seimą, tai tikrai nieko blogo. Juk tokius pačius Lietuvos šviesuolius kaip Vydūną, Čiurlionį, A.Baranauską, A.Vienuolį niekas iki šiol nedrįso pavaišinti patyčiomis dėl jų dvasingumo, net kairioji spauda... O ką pati Kauno diena platina ir propaguoja: horoskopininkus, Palmyras, Kleopatras, vyskupus, popiežius ir kitus dangiškuosius reikalus ? Jei politikų vidinis pasaulis šviesesnis ir turtingesnis - tai jau blogai? Pažiūrėkit kiek Lietuvoje politikų, psichologų, pedagogų iki šiol liko ištikimi komunistiniam materializmui. Jie toliau dešros, kūno ir pinigo nieko nemato, todėl ir kritikuoja tuos kurių nesupranta. Visais laikais valdovai ir šventikai (brachmanai) būdavo vieno aukščiausio luomo. Mano manymu kaip tik turėtume parodyti pagarbą plačiau matantiems ir mąstantiems!

apsimetė DURNELIU,

apsimetė DURNELIU, portretas
PAKSO psichinė laikysena nesikeičia, -- jis sugebėjo su šamane GRUZINE-- apgauti TAUTĄ ir tapti prezidentu--džiaugiuosi ,kad tai TRUKO neilgai, Tai , labai pigus, savanaudiškas MAKLERIS-- jo VAIDYBINĖ LAIKYSENA skirta neišprususiems rinkėjams, konkrečiai tiems ,kurie tiki VARĖNOS KUPOLO "stebųklais"-- lai jie tiki, bet prezidentas turi būti VISŲ, o ne vienos pakraipos , o svarbiausia, visiškai ATSISIENOJĘS nuo įvairių šamanų.

Uždrausti

Uždrausti portretas
Reikia visokius E, BE, mėsos mirkymą, kurią reikia normaliai išrūkyti o negadinti. Uždrausti visokius dirbtinus priedus, nuo kurių susergama - ot čia ir bus sveikatinimas. Atrodo protingi žmonės, o kalba kaip beraščiai

Kaunas

Kaunas portretas
Kaip galima tokiais pasitikėti? Aiškus kosmoso gyventojai.Zemiski reikalai tokiems nerupi

Durnelis..

Durnelis.. portretas
Būtent ta lološvilė ir užnešė jam nesėkmę.Visada reikia žinoti,kad juodosios raganos kaip užmokestį ima ir pinigus ir tavo gyvenimo sėkmės dalį.Todėl jos ir juodosios.

Himalajai

Himalajai portretas
Deja, bet straipsnis tikrai vertas dėmesio ir suklusimo. Jau apie dešimtmetį čia minimas nesąmones galima dar būtų papildyti kvailių postringavimais apie Himalajų kalnuose įsikūrusius oligarchus, kurie siekia sunaikinti didelę dalį žmonijos ir už tai iš lėktuvų barsto mums ant galvų nano miltelius, mitais apie už viską atsakingus žydus ir t.t. O iš tikro per tokias kalbas mes galime pamatyti tuos, kuriems seniai reikia psichiatro pagalbos

Alis Petkus...

Alis Petkus... portretas
O tas tualetinis popierius panaudotas turi būt kur gydo? ... jei toliau nepanaudosi pagal tiesioginę paskirtį po procedūros,- tai nesuveiks...

Alis Petkus...

Alis Petkus... portretas
seniai laikas įteisinti alternatyvią mediciną... o tai tradiciniai gydytojai labai verkia... tik namus statosi prestižiniuose rajonuose...a

ALKOHOLIKAS

ALKOHOLIKAS portretas
MATOSI , KAD JOS ŽVILGSNIAI KELNES MAUNANTYS PAKSELIUI .A

ALGIS

ALGIS portretas
Ir dabar matosi , kad ligonis .

čžv

čžv portretas
Stašaičio buvo pirmoji, biznio sveikatingumo mokykla.Paskiau verslo konsultanto verslas ikurtas. Nejaugi pamiršo visuomenė, kam dirbo Kepenis,Stašaičiui dirbo.Trumpa atmintis visuomenės.Ar žino kieno pusesere Karaliūnaites mama,Karaliūnaitė,Stašaičio.Ar žinote ,kada Stašaitis buvo nuteistas ir sedėjo.Pamiršote runkeliai, šunauja,balvonai.Ar žinote iš vis kas tas yra V.Landsbergis,jo ir jo artimųjų istoriją?

Sofija

Sofija portretas
Kai dvasinius dalykus komentuoja politologas - tai tas pats, kaip pav. gydytojo darbą komentuotų koks nors menininkas. Gal žmonės nežino, kad kūniški žmonės nepajėgūs komentuoti dvasingų žmonių? Yra žmonės, ir yra biorobotai. Jaučiate skirtumą ? Valdymo piramidės struktūra nepasibaigia politiniu lygiu. Aukščiau už šį sluoksnį yra dvasinis lygis. Žmonijos evoliucijos etapai skirtingi. Buvo laikas, kai vystėme fizinį kūną ir žmogui buvo keliami vienoki reikalavimai. Vystėme mentalinį kūną - mokėmės tikslumo pav. skaičiavime. Vystėme astralinį kūną - vystėme emocijas. Dabar atėjo metas, kai žmonės iš materijos vėl kyla link Dievo Šviesos ir dvasinių mokslų. Šis mokslas sunkiai suprantamas tiems žmonėms, kurie įstrigo giliai materijos tamsoje. Dvasinės studijos tokios pat realios, kaip pav. medicinos ar matematikos mokslai. Neigti dvasinius dalykus linkę dvasiškai neišprusę žmonės, užvaldyti materijos, pinigų bei valdžios troškimo. Daugelis žmonių bunda iš latentinio miego. Ir tai Puiku :)

koks skirtumas

koks skirtumas portretas
ar žmonėms lakstyti paskui Krivius ar valdantiesiems paskui popiežių ir jo tarnus? Esmė ta pati - šamanizmas. Be to, kai Lietuva buvo pagoniška, tai ji buvo nuo Baltos iki Juodosios jūros. Lietuva priėmusi krikščionybę susitraukė į špygutę. Ir dabar garbinti krikščionis vien tam, kad jie buvo (ir yra) žymiai nuožmesni ir žiauresni už pagonis, na nežinau.

cinikas

cinikas portretas
Tai jau valdantieji negali paaiškinti "valstiečių" sėkmės kaip burtininkais ir tamsia tauta. :) Tai kodėl blaiviai mąstantys politikai per 30 metų tamsiai tautai neįjungė šviesos? :)

Kas atsakys?

Kas atsakys? portretas
O tie banko analitikai, silenai, maciuliai, nausėdai su visomis kelertienėmis ir palmiromis- NE TAS PATS OPIUMAS LIAUDŽIAI?

pasiuleme seimui

pasiuleme seimui portretas
iteisinti-astrologu ir bureju indeli i Lietuvos vystymosi raida- ir priimti istatyma-kad jie dirbtu-psichoterapeutais.Ateityje- ju skaicius dides,nes atskirtis tarp socialiniu sluoksniu auga valandomis-o tai sudaro terpe sarlatanams siauteti

Gffgg

Gffgg portretas
Yra žmonių kurie supranta iš veido išraiškos, kūno judesio,kaip žmogus jaučiasi, ką galvoja.Tačiau toks žmogus nesiafišuos,tai sunkus darbas ir kiekvieną kartą nuo senso pavargsti.Neapsakysi koks tai jausmas,tikras aiškeregys, psichologas nemėgsta tokios būsenos.To neišmoksi ir neišmokysi,tai įgimta.Aferistai tik gali išmokti apgavysčių metodų.

Pilietis

Pilietis portretas
Šitos "aiškeregės" turėtų atsisakyti,ji nesąžininga,ji kaip slimokas, prilipo ir neatsitrauks ,dėl savo interesų , tikrai ne dėl R.Pakso.Jai patogų vyniotinis kaip gyvatei aplinkR. Paksą,jį juk tokiu būdu uždirba pinigus,už dyką ji nesivynioja.Manau atejo laikas visiem šarlatam nešti asmeninę atsakomybę prieš istatymus,už padarytus nuostolius žmonėms,kurie pasitikėjo jais.

Rinkėjas

Rinkėjas portretas
Įdomu ,kokia liga sirgo R.Paksas?Mano nuomonė, kad R.Paksas susirgo nuo įtampos ir kritikos seime.Juk visus išrinktuisius konservatoriai stengiasi pribaigti, jų Hitlerio metodas.Pribaigsi,tada valdysi.Lietuvoje negali būti geriai visai tautai, ką tada darys vagys seime, jų kompanijos ,kurie juos nupirko , sumokėjo didelius pinigus.R.Paksas neišskirtinis, jis į seimą irgi pateko nuo tam tukros žmonių grupės,kuriai jis buvo reikalingas.R.Paksas save sukonpromitavo su tą "auškiarege",kuri sekiojo paskui jį.Aiškiai matėsi ,kad žmogus buvo palaužtas psicholigiškai.Jam pagalba buvo reikalinga, tačiau tos pagalbos nereikėjo demonstruoti,jis niekas neturėjo matyti."Aiškregės"galėjo naudotis paslaugomis , tačiau pats turėjo spręsti kokius sprendimus priimti ,kokius ne.R.Paksas psichologiškai sužlugdytas atlaikė, nenumirė , buvo tokių, kad apsirgo nepagydomai.R.Paksas psichologiškai silpnas ir patarčiau trauktis viš politikos, jeigu nori dar pagyventi,nes gali neatlaikyti politikų žudikų purvo d

Pasisaugokit

Pasisaugokit portretas
Sirijus ateina apsivyniojas tuoletiniu popierium

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Klausimėliui,klausimėlis.O kuris geriau ant kaktos prilimpa?

Safyras

Safyras portretas
Lietuvos žiniasklaida tapo ne saulės spinduliu apsiniaukusią dieną, bet nešvarių žaidimų skleidėja. Tiek teatrai, tiek kino filmai ar knygos turi turtinti žmogaus vidinį pasaulį , o ne jį bukinti.. Kai neišsilavinę žmonės tampa turtuoliais, tai jie visus nori auklėti per savo prizmę.Todėl ir sukasi tie patys veidai TV ekranuose, nors nieko naujo ir įdomaus nepasako, bet yra gerai apmokami.Jei žmogui skauda koją, jis neina pas akių gydytoją, o TV ekranuose , radijuje daug atsiranda "išminčių", kurie negaili patarimų apie sveikatą, nors nėra tos srities specialistai, bet gerai apmokami verslininkų konsultantai...Galima tikėti visokiausiom nesąmonėm, gali jas ir ignoruoti... Švaresnė bus atmintis..

Klausimelis

Klausimelis portretas
O tas tuoletinis popieras panaudotas turi but kur gydo?

Žemaitijos kaunietis

Žemaitijos kaunietis portretas
Išeina,kad Paksas valdė tik Borisovo lėktuvą,o Lietuvą valdė Lolišvili.

Saulius

Saulius portretas
Užsakytas straipsnis iš tuščio į kiaurą... Gal geriau JAV iliuminatai, kurie valdo pasaulį, apie juos neišdrįstų kiauktelėt joks laikraštėlis.

Anonimas

Anonimas portretas
Labai nuostabus straipsnis,tiesiai i taikini...

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Pamenu,kai sūnūs lankė darzelį vieną iš jų pavadinau ,,sisius'',jis man atsakė: -kas ant kito vaiko sako,tas ant save pasisako.Taigi Kauno diena,kodėl skleidžiate horoskopininkus,Palmyras,Kleopatras ?Ar ne tas pats tikslas,kuo durnesnis,tuo labiau tiki,tuo lengviau valdyt?

nu jo

nu jo portretas
Noreciau pamatyti Paksa apsivyniojusi galva su toletiniu popieriu.

Batareika

Batareika portretas
Sirijaus planetos gyventojai ateina i zeme

Čiolė

Čiolė portretas
Purvasklaida pateisina savo vardą. Maišo nemaišomus. Prie ko čia pagonybė ir paksoidai, o Puidokas, jeigu kas domėjosi paaiškino situaciją. Žemas lygis. Kauno diena, dar anksčiau buvusi beveik normalus dienraštis, parsidavinėja už skatikus.Žmonės ne kvailiai. Nebe tie laikai, o jūs, žurnalistai, sau garbės nedarote pilstydami pamazgas

to

to portretas
Bet keisčiausia, kad tie šamanai visi daugiausia iš Rytų kaimyno pusės. Visi aukščiausi postai valstiečių partijoje užimti gana įdomių asmenybių, gal išskyrus tik ponia Baškienę ir poną Baką, kurie dar kalba normalia paprastam žmogui suprantama kalba.

Taip

Taip portretas
Paskaičius šį straipsnį, gaunasi, kad Lietuvos žmonės išrinko partiją , Lietuvai valdyti, kurioje daug narių su nestabilia psichika, o tai ir matosi, kad jų sprendimuose vien draudimai ir jokios prošvaistės ateitin. Kaip sako seni žmonės, norėdamas nubausti žmogų, dievas pirmiausia atima protą.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių