R. Mackevičius išvedė iš kantrybės „Neptūno” krepšininką

„Neptūno“ krepšininkas Edgaras Želionis, dainininkas Vaidas Baumila ir radistas Rolandas Mackevičius susirungė krepšinio aikštelėje turėdami užduoti pelnyti kuo daugiau taškų per dvi minutes.

E. Želionis startavo turėdamas -5 taškus, o V. Baumila ir R. Mackevičius su nuline taškų sąskaita. Kol V. Baumila stengėsi pataikyti į krepšį, R. Mackevičius ištvermingai užgauliojo E. Želionį replikomis apie jo išvaizdą ir žaidimo stilių.

„Tavo rankos tokios didelės, kad apima visą kamuolį. Duok paglostyti savo barzdą ir sušukuoti tavo krūtinės plaukus“, – komentavo R. Mackevičius.

Ši netradicinė krepšinio technika E. Želionį paveikė neigiamai ir padėjo rungtynes baigti lygiosiomis 10:10.

Visgi pratęsime „Neptūno“ krepšininkas įrodė, kad geba prisitaikyti prie bet kokių žaidimo sąlygų ir išpešė pergalę lažybų bendrovės „Betsafe” iššūkyje.

„Netikėtos Rolando įžvalgos tikrai nepadėjo koncentruotis žaidime“, – juokėsi E. Želionis.