Po grožio konkurso – pardavinėti kebabų

Po konkurso "Mis Lietuva 2013" daug simpatijų sulaukusi septyniolikmetė Karolina Augutytė grįžo namo. Trejus metus modeliu dirbanti Utenos Dauniškio gimnazijos moksleivė netrukus vėl pardavinės kebabus.

Valgo daug

"Taip, esu modelis, pardavinėjantis kebabus, – šyptelėjo nuo 12 metų padėjusi mamai, o nuo 15 metų oficialiai šeimos versle dirbanti 172 cm ūgio mergina. – Mamai dėkoju už figūrą ir valgau, ką tik noriu. Nuolat kažką veikiu, kol neturiu vairuotojo pažymėjimo, daug vaikštau pėsčiomis, tad greitai sudeginu  kalorijas."

Fotomodeliams leidžiama būti apvalesnėms, negu ant podiumo dirbančioms merginoms, todėl 172 cm ūgio ir 52 kg svorio Karolinai nekeliami reikalavimai būti ypač lieknai.
"Cepelinų nemėgstu, tačiau kebabus – labai, labai. Juos valgau beveik kasdien. Tiesa, tik mūsų pagamintus. Turkijoje, beje, kebabai nepatiko, – šypsosi du kartus Kinijoje, be to, Japonijoje, Turkijoje, Tailande modeliu dirbusi ECM agentūros mergina. – Kartais reikia sumažinti apsukas, bet valgyti mėgstu. Rekordas? Mūsų nuo dūšios pagamintą kebabą su daug daržovių suvalgau vieną, bet kepsnelius, kuriuos alkani vyrai suvalgo du, aš galiu įveikti ir keturis. O po to ir šaltibarščių suvalgyti."

Darbas žmogų puošia

Draugą lietuvį turinti Karolina nesureikšmina, kai vyrai giria jos iškilias formas: "Būkime atviri. Nebendravę su žmogumi, matome tik jo išvaizdą. Jei pamatyčiau liekną merginą su didesne krūtine, irgi atkreipčiau dėmesį. Tačiau tuštybės nemėgstu. Svarbu, koks tas žmogus, kokį jį išaugino tėvai. Tuo tu ir esi turtingas arba vargšas."

Nuoširdi mergina neslepia, kad jai įdomu dirbti ne tik modeliu, bet ir pardavinėti kebabus šeimos įkurtoje kavinėje Utenoje.

Nuo mažens įpratusi dirbti ir nieko negauti iš anksto padėto ant lėkštutės, Karolina nesidrovi savo darbo: "Ir šiukšles rinkau, ir kebabus pardavinėju. Kodėl turėčiau gėdytis darbo? Visi sąžiningai atliekami darbai puošia žmogų. Aš gerbiu visų profesijų žmones."

Žmonės Utenoje, sužinoję, kad kebabų pardavėja K.Augutytė dalyvauja "Mis Lietuva" konkurse, tapo dar malonesni, mandagiau elgtis pradėjo ir kai kurios vietinės gražuolės, nemėgstančios dailesnių už save konkurenčių.

Turtuolių dukrelės juokėsi

Dalyvauti konkurse "Mis Lietuva" Karolina ryžosi per savo 16-ąjį gimtadienį, susilažinusi su mama. Kebabus pardavinėjanti mergina  neslepia, kad ne visos dalyvės normaliai reagavo sužinojusios, ką ji dirba.

"Yra daug paprastų ir draugiškų merginų, tačiau yra ir tuštučių, materialisčių, – atvirauja K.Augutytė. – O viena vilnietė, išgirdusi, kad po repeticijų savaitgalį važiuosiu namo padirbėti kebabinėje, ėmė kvatotis. Buvo tokių turtingų tėvelių dukrelių, kurios nežino, kas yra darbas. Jos įpratusios, kad joms viskas padėta ant lėkštutės."

Penkerių metų broliuką turinti mergina nuo vaikystės labai myli vaikus ir neabejoja, kad jos gyvenimo pašaukimas – dirbti su vaikais.

"Kokia aš nesu? – pakartojo klausimą K.Augutytė. – Nesu materialistė ir savanaudė. Vienuoliktą klasę baigsiu Vilniaus Ozo mokykloje, kur yra internetinė programa. Po to – kaip Dievas duos. Ir, žinoma, po konkurso "Mis Lietuva" Utenoje vėl pardavinėsiu kebabus. Juk esu paprasta kaimo mergaitė."NAUJAUSI KOMENTARAI

Vilius

Vilius portretas
Eilinė pana. Ir darbas kaip eilinės panos. Viskas kaip priklauso. O mama jos irgi trynktelta, kad vaiką į tokį konkursą skatina eit. Bet ką ten. Kiekvienai motinai savas vaikas gražiausias.

..

.. portretas
Koks jums skirtumas apie ką ji šneka, ar apie savo motina ar apie broli. Apie ką norės apie ta ir šnekės, o čia matosi rašinėja komentarus tik tie, kurie pavydi jos grožiui ir jos pasisekusiam gyvenimui. Šaunuolė esi Karolina, taip ir toliau!

az

az portretas
melzeja ir lieka melzeja kaip ja bepuostum
VISI KOMENTARAI 9
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių