Penkis darbus turintis O. Gasanovas: Lietuvoje – daug didesni šansai pasiekti svajonę

Lietuva yra perspektyvų šalis, o jos mažumas, dėl kurio nuolat skundžiamės, yra tikras privalumas. Taip sako net penkis darbus turintis, o LRT TELEVIZIJOS žiūrovams iš laidos „Emigrantai“ pažįstamas žurnalistas Orijus Gasanovas. „Bet kuris žmogus bet kurioje veikloje Lietuvoje turi žymiai daugiau šansų pasiekti savo profesijos viršūnę“, – tvirtina „Editos šou“ svečiavęsis žurnalistas ir įrodo tai savo pavyzdžiu.

 

„Nesvarbu, nori būti miesto meru, geriausiu tortų kepėju ar žurnalistu, tai Lietuvoje pasiekti yra žymiai lengviau, nei svetur. Bet kuriame krašte – Londone, Jungtinėse Amerikos Valstijose – konkurencija yra tokia milžiniška, turi tiek daug iškęsti ir padaryti, ir vis tiek tą viršūnę pasiekia vienetai“, – pažymi savo laidoje emigrantus nuolat kalbinantis O. Gasanovas.

Pačiam žurnalistui baisiausias dalykas emigracijoje atrodo gyvenimas ne savo namuose, o name, kuriame, O. Gasanovo žodžiais, gyvena dar penki ar dešimt kitų žmonių, kurie būna tualete, virtuvėje, pykstasi, triukšmauja, palieka šiukšles ir pan. „Man tai yra labai baisu, ir kartais, kai pasveri, supranti, kad atlyginimas Lietuvoje gali būti dvigubai mažesnis, nei užsienyje, bet visas komfortas…” – nutęsia televizijos laidos vedėjas.

Visgi, jei tektų emigruoti, jis pasirinktų Jungtines Amerikos Valstijas arba Braziliją. Būtent Brazilijoje jis teigia sutikęs laimingiausius žmones. 

„Lankiausi mažame miestelyje, kuriame visiškai neturėdami pinigų, neturėdami nieko, jie žaidė futbolą, gaudė žuvį ir 16 val. visi sėdo žiūrėti serialų. Ėmiau juos kalbinti: gyvenate labai vargingai, jums čia tikriausiai labai sunku. O jie: ai, svarbiausia, kas seriale šiandien čia bus“, – stebisi O. Gasanovas.

Žinomas vyras Lietuvoje turi penkis darbus: kuria laidą „Emigrantai“, rašo žurnalui ir naujienų portalui, veda radijo laidą ir režisuoja televizijos projektą. Tokios darbų gausos nustebinta „Editos šou“ vedėja Edita Mildažytė klausia, kaip pavyksta rasti temų ir prisikalbinti herojų, ir čia pat nuotaikingai pareiškia, kad O. Gasanovas interviu padarytų ir su skorpionu vidury dykumos.

Tokia mano prigimtis, aš mėgstu su visais žmonėmis kalbėti apie bet ką: taksi, parduotuvėje, ar prie kasos.

„Tokia mano prigimtis, aš mėgstu su visais žmonėmis kalbėti apie bet ką: taksi, parduotuvėje, ar prie kasos. Ypač, jeigu žmogus atrodo liūdnas, mėgstu pakalbinti ir pakelti nuotaiką. Užsienyje gyvenę tautiečiai, grįžę į Lietuvą sako, kad čia niekas nesišypso, visi pikti ir liūdni, o aš manau, kad taip nėra. Jei moki tinkamai prieiti prie žmogaus, visi gali nusišypsoti, todėl ir stengiuosi tai daryti“, – kalba žurnalistas.

„Editos šou” studijoje visiems svečiams tenka imtis neįprastų užduočių. Čia išsisukti nepavyksta ir O. Gasanovui. Laidos vedėja jam paruošė du žaidimus. Pirmasis – pakomentuoti socialiniame tinkle „Facebook” talpinamas nuotraukas. 

„Manęs dažnai studentai ir moksleiviai klausia, kaip aš atsirenku herojus. Dažniausiai pats pirmas momentas yra herojaus išvaizda. Juk sutiktumėte, kad ta ponia raudonais plaukais turi istoriją. Nuotrauka daryta Ukrainoje, Odesos mieste. Tai – dvi poilsiautojos, kurias užkalbinau. Jos be galo apsidžiaugė, kad esu lietuvis ir labai linksmai su manimi pasišnekučiavo. Žinoma, nesiteiravau dėl plaukų, nes ji manytų, kad man nepatiko, galėtų ir įsižeisti“, – dėsto O. Gasanovas.

Tačiau žurnalistas sako tai darantis ne dėl populiarumo „Facebooke“ – anot jo, tokio pobūčio nuotraukas supranta tik jo draugai ir vyresnė auditorija.

„Tokios ponios „Facebook“ pasisekimo neturi. Jeigu fotografuočiausi su blondine, kurios krūtinė didesnė už jos galvą, tada būtų pasisekimas. O tokias ponias, jų fainumą, išskirtinumą supranta vyresni žmonės arba mano draugai, kurie žino, dėl ko aš jas fotografuoju“, – pažymi televizijos laidos kūrėjas.

Antrajame žaidime dalyvauti teko ir geriausiai O. Gasanovo draugei, žurnalistei, rašytojai Agnei Pačekajei. Ji ir O. Gasanovas, atsakydami į tuos pačius klausimus, gavo progą pasitikrinti, kaip gerai vienas kitą pažįsta. Vienas klausimų apie didžiausią staigmeną, kurią Agnė yra padariusi Orijui.

„Per mano namų tvarkytoją ji gavo namų raktus ir visas būrys draugų išnešė mano seną sofą ir pastatė naują, tas siurprizas buvo labai netikėtas. Tai buvo mano gimtadienis. Grįžęs namo supratau, kad viena durų spyna neužrakinta ir man iškart šovė mintis, kad kažkas įvyko blogai – turiu vagių fobiją, išeidamas visuomet patikrinu signalizaciją, spynas, paklibinu rankeną. Tąkart aš tiesiog drebėdamas įėjau į butą, o ten – krūva draugų. O aš vis tiek drebu ir negaliu džiaugsmo parodyti“, – pasakoja žinomas vyras.

Tą pačią situaciją įvardino ir Agnė: „Orijus labai nemėgsta staigmenų. Jam nepatinka du dalykai: kai liečia jo plaukus ir įsiveržia į jo asmeninę erdvę, t. y., namus. Aš su kolegomis suorganizavau jam staigmeną gimtadienio proga, mes įsiveržėme į namus, kai jo nebuvo, o tai yra blogiausia, ką galima sugalvoti, ir pakeitėme jo sofą, papuošėm gimtadieniui namus. Aš iki dabar nežinau, kaip jis turėjo susikaupti apsimesdamas, kad jis džiaugiasi ta sofa, matydamas 20 žmonių jo namuose.“

Visas pokalbis – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Editos šou“ sekmadienį 18.30 val.!NAUJAUSI KOMENTARAI

Orijui

Orijui portretas
Bet visgi jo vedama laida Emigrantai yra įdomi

Orijos ežeras

Orijos ežeras portretas
Oralijus Hasanas

magduese

magduese portretas
kokie judu ziaurus,,,pasiziurekit i save du grazuoliai protinguoliai ,,,,,matosi pavydas sikna griauzia ,,,,gaila bet tokiu d,,,,,,,,,,iu yra ,
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių