Muzikos keliu žengiantį G. Vagelį gerbėjos atakuoja kvepiančiais laiškais

 • Teksto dydis:

Pirmojo LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ sezono finalistas Gabrielius Vagelis tvirtina, kad žvaigždžių liga susirgti dar nespėjo – sako, nuo jos yra specialių skiepų.

Nors balsingiausio tautiečio titulu apdovanotas ir nebuvo, Gabrielius turi kuo didžiuotis: šią vasarą pristatytos dainos „Negaliu atsilaikyt“ vaizdo klipas internete peržiūrėtas jau daugiau nei 30 tūkst. kartų, o prieš savaitę paskelbta – kylanti žvaigždė pasirašė kontraktą ir tapo vieno prekybos tinklo reklaminiu veidu. 

Draugai sako, kad jis turi gerą humoro jausmą ir pravardžiuoja smogoliu, o dainų gerbėjai rašo laiškus prisiekinėdami, kad Gabrielius dainuoja iš visos širdies. Šimtai merginų jo kūrinius nustatė kaip telefono skambėjimo melodiją, o iškvepintuose rašteliuose prisipažino meilėje. Paklaustas, iš kur jos sužino gyvenamosios vietos adresą, vaikinas tik gūžteli pečiais. Paprašytas papasakoti apie savo charakterį nuo klausimo išsisuka.

„Nemėgstu kalbėti apie save. Nepykite“, – flirtuoja merginų numylėtinis. 

Tik pasistaipyti neužteks Koks gyvenimas be svajonių? Kaip ir kiekvienas dainininkas Gabrielius tiki, kad vieną dieną į jo koncertus rinksis tūkstančiai jo kūrybos gerbėjų ir vienbalsiai dainuos mintinai išmoktus dainų žodžius.

„Žaviuosi Beyonce, Justin Timberlake. Tokiais, kurie koncertų metu surengia šou: keičia kostiumus, šoka su profesionaliais šokėjais. Noriu būti tokiu dainininku, kuris scenoje atiduos save visą, o žiūrovai tai jaus ir kartu išgyvens“, – mintimis dalijasi Gabrielius, buvęs „Lietuvos balso“ mokytojo Merūno Vitulskio mokinys.

Nors straipsnio herojui tik septyniolika, vaikinas aiškiai suvokia pop muzikos situaciją Lietuvoje. Žada į žvaigždžių padangę kilti po truputį, kad vėliau netektų greit nusileisti. „Muzika mano gyvenime užima svarbią vietą. Neketinu pasistaipęs prabangiuose vakarėliuose visko mesti“, – žada Gabrielius, kovojantis už savo vietą Lietuvos pop scenos padangėje.

 Ambicingas užsispyrėlis Paklaustas, kada pradėjo dainuoti, demonstruodamas jaunam maksimalistui būdingą užsispyrimą Gabrielius atšauna: „Vos tik gimęs. Atidariau burną ir uždainavau!“ Apie profesionalaus dainų autoriaus ir kūrėjo karjerą visuomet svajojęs vaikinas didžiuojasi, kad pernai jam pavyko pasiekti „Lietuvos balso“ pusfinalį.

„Girdėjau, kad tarp šou kūrėjų iki šiol sklando legenda, kaip Merūnas laužė galvą, ką deleguoti į finalą. Bendru mokytojo ir publikos sprendimu projekte liko varžovė Giedrė Smolskaitė, – lemtingą vakarą prisimena Gabrielius, pabrėždamas, kad „Lietuvos balse“ gavo daugiau, nei tikėjosi. – Išmokau taisyklingai dainuoti, dirbti su kameromis, bendrauti su publika – tokios žinios praverstų kiekvienam pradedančiam dainininkui. Šiandien muzikos keliu žengiu kur kas drąsiau, nei iki projekto. Neketinu sustoti.“

Patvirtindamas pažadą, po vasarą trukusio koncertų, fotosesijų ir filmavimų maratono, G. Vagelis jau planuoja privačias vokalo pamokas. Jų finansavimui vaikinas planuoja skirti ir dalį per vasarą uždirbto honoraro. 

Grožis – sėkmės ingredientas Pastebėjusi G. Vagelio potencialą po projekto jį iškart ėmė globoti „Show Makers“ talentų agentūra. Ispanijos pietuose vasarą nufilmuotas dainos „Negaliu atsilaikyt“ vaizdo klipas, ką tik visuomenei pristatyta menininkų „Fotogenijai“ inicijuota Gabrieliaus fotosesija „Kosminė Odisėja“, pakeliui į dienos šviesą – naujos dainos rudens sezonui. Vaikinas neslepia – gerbėjų dėmesys jam patinka.

„Būna, kad žmonės gatvėje atpažįsta, tačiau ir aš pats nužiūriu dailiai atrodančias merginas. Dėmesį praeiviai gali atkreipti nebūtinai dėl to, kad matė televizijos projekte, – svarsto dainininkas ir iškart prisimena situaciją, privertusią nurausti. – Važiuodamas troleibusu nugirdau dviejų jaunesnių merginų pokalbį. Abi tvirtino, kad esu labai gražus... Norėjosi tiesiog prasmegti žemėje!“ – dabar jau be gėdos jausmo įvykį prisimena Gabrielius ir tikina ankstesnėje, nei reikėjo, stotelėje neišlipęs.

„Lietuvos balse“ prigijusi dainuojančio gražuoliuko etiketė Gabrielių lydi iki šiol ir, tikėtina, padės atverti dar ne vienerias duris į sėkmę.   Muzika amžinai Šiandien Gabrieliaus gyvenime svarbių pokyčių metas.

Ką tik per televiziją pradėta transliuoti vieno elektrotechnikos prekybos tinklo reklama, kurioje pagrindinį vaidmenį atliko būtent Gabrielius. Tai tik pati antros populiarumo bangos pradžia – su šia prekybos įmone vaikinas pasirašė kontraktą ir tapo tarptautinio tinklo reklaminiu veidu Lietuvoje. Tokiam jaunam dainininkui, ko gero, šalyje dar niekada nebuvo pasiūlyta nieko panašaus: netrukus parduotuvių vitrinas papuoš Gabrieliaus nuotraukos, jose esančių televizorių ekranuose suksis dainininko dainų vaizdo klipai, gal net pats Gabrielius pirkėjams dalins savo debiutines kompaktines plokšteles su autografais. Kaip ant mielių populiarėjanti žvaigždė supranta – būtent tokios pop pasaulio taisyklės.

„Parodykite man žmogų, kuriam nepatinka dėmesys. Atstovauti solidžiam prekiniam ženklui ne tik malonumas, bet ir atsakomybė. Džiaugiuosi, kad profesionalai mane įvertina, o kai kurie jau ir rimtai pasitiki. Tai įkvepia ir skatina tobulėti“, – sako ambicingas jaunuolis. Jau dabar aišku, kad Gabrieliaus laukia intensyvūs metai: prieš akis – abitūros egzaminai, koncertų tvarkaraštyje lieka vis mažiau laisvų dienų, prodiuseriai kuria planus naujiems vaizdo klipams ir fotosesijoms, o augančio dainininko galvoje dėliojasi tekstai naujoms dainoms.

„Muzikai mano gyvenime visada bus vietos“, – pokalbį užbaigia Gabrielius, žadėdamas jau greitai pakviesti į atnaujintos programos solinius koncertus.NAUJAUSI KOMENTARAI

kiekvienas

kiekvienas portretas
savaip skinasi kelią. Vieni -grožiu, kiti - protu. Kas išliks ilgiau?

az

az portretas
ot atradot zvaigzde daunu daunas
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių