V.Juščenkos sūnus vedė žinomos televizijos vedėjos seserį

Ukrainos prezidento Viktoro Juščenkos sūnus Andrijus Kijevo Pečiorų rajono civilinės metrikacijos skyriuje ketvirtadienį vedė žinomos šalies televizijos vedėjos seserį.

Per tuoktuves jaunesni prezidento vaikai patiesė vestuvinius rankšluosčius, ant kurių atsistojo nuotaka ir jaunikis. Santuokos registracijos ceremonijoje dalyvavo keli artimiausi jų giminaičiai, tarp jų pats V.Juščenka.

Nuotaka, Jelizaveta Jefrosinina, pasirinko vyro pavardę. Jaunavedžiai vyks į povestuvinę kelionę į Seišelių salas.

Jie abu gimė 1986 metais. Šįmet A.Juščenka gavo Kijevo tarptautinių santykių instituto diplomą. Nuotaka yra žinomos televizijos vedėjos Mašos Jefrosininos sesuo.

Prieš kelerius metus A.Juščenka buvo vienas labiausiai geidžiamų jaunikių Ukrainoje. Su juo visada buvo profesionalaus bokso žvaigždė Volodymyras Klyčko.

Andrijus nuolat patekdavo į žinasklaidos dėmesį, ir su jo vardu yra susiję daugybę viešų skandalų, tiesa, pripažinta, kad jis dalyvavo tik viename. 2007 metų birželį, kelių interneto leidinių teigimu, prezidento sūnus buvo įsivėlęs į muštynes restorane "Kazačok", kur buvo šaudoma iš šautuvo į orą.

2006 m. birželį Andrijaus vardas buvo minimas kilus triukšmui dėl Kijevo srities Borispolio tarprajoninės prokuratūros prokuroro Oleksandro Kuzovkyno sumušimo.

Vėl, kaip teigia žiniasklaida, Kijeve tamsios spalvos automobilis BMW pažeidė eismo taisykles automobilio "Opel", kuriuo važiavo prokuroras, atžvilgiu. Abu automobiliai sustojo, ir iš jų išlipę žmonės pradėjo aiškintis santykius.

Kaip pranešė milicija, BMW vairuotojas pasiėmė prietaisą šaudyti guminėmis kulkomis ir šovė į dešiniąją prokuroro šlaunį.

Buvo kalbama, kad į prokurorą galėjo šauti Ukrainos prezidento V.Juščenkos sūnaus apsaugininkas, o pats jis smogė kelis kartus prokurorui į veidą. Tiesa, prokuroras vėliau pripažino, kad žmogus, kuris jį sumušė, - ne A.Juščenka.

2005 metų lapkritį Andrijų Juščenką apkaltino verslininkas iš Libano Validas Arfushas tuo, kad šis padegė jo automobilį "Bentley".

"Šveicarijos detektyvui pavyko išsiaiškinti, kad organizuojant padegimą dalyvavo žmonės iš Juščenkos jaunesniojo aplinkos, o tiesioginiai vykdytojai buvo jo parankiniai. Vienas žiūrėjo, kaip viskas vyksta pro priešais esančio namo langą, kiti trys priėjo prie automobilio, išmušė stiklą ir įmetė į saloną plastikinį bakelį su benzinu ir petardą", - pareiškė tada V.Arfushas interviu laikraščiu "Komsomolskaja pravda".

Jis taip pat pažymėjo, kad vandalizmo akto priežastis gali būti straipsnių apie prezidento sūnų išspausdinimas žurnale "Paparaccii".

2005 metų liepą interneto leidinio "Ukrainskaja pravda" tinklalapyje pasirodė straipsnių, kuriuose buvo pranešama, kad tada, būdamas dar 19 metų, Andrijus važinėja labai brangiu automobiliu ir turi prestižinį mobilųjį telefoną, naudojasi nevalstybinės apsaugos tarnybos paslaugomis ir lankosi brangiuose restoranuose.

Po šios publikacijos įvykusioje spaudos konferencijoje šalies prezidentas buvo priverstas atsakinėti į labai nemalonius klausimus dėl sūnaus pajamų.

Pats Andrijus pripažino savo kaltę, bet teisinosi. Jis pažymėjo, kad, pavyzdžiui, telefoną jis gavo dovanų ir jam neatėjo į galvą jį deklaruoti. Automobilis pasirodė esąs išsinuomotas. Besigailintis Juščenka jaunesnysis tada pridūrė, kad pripažįsta savo klaidas ir kad jis dėl to turėjo rimtą pokalbį su tėvu.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Kauniečius moksleivius kviečia į interaktyvią pamoką teatre
  Kauniečius moksleivius kviečia į interaktyvią pamoką teatre

  Analizuoti ir interpretuoti literatūrą bei stebėti, kaip ji virsta scenos menu, paauglius kviečia Kauno Kamerinis teatras. Netradicinėje pamokoje moksleiviai ne tik aiškinasi pagrindinių dramaturgijos žanrų skirtumus, bet ir pažįsta save. ...

 • L. Mažylis atskleidė, į kurią dieną prieš 100 metų norėtų nusikelti
  L. Mažylis atskleidė, į kurią dieną prieš 100 metų norėtų nusikelti

  „Norėtųsi sustabdyti tą akimirką, kuri labiausiai paslaptinga, apie kurią dar nėra nuodugnių atsakymų. Žinote, atsakymų nėra ir istorijos miglose slypi daug kas. Kad ir ta pati Vasario 16-oji yra tam tikra paslaptis“, – sako naujos...

 • Klaipėdos savivaldybei – apdovanojimas už kultūros puoselėjimą
  Klaipėdos savivaldybei – apdovanojimas už kultūros puoselėjimą

  Šiemetiniai "Auksinės krivūlės" apdovanojimai klaipėdiečiams buvo ypač sėkmingi. Miesto tarybos nariui Vytautui Čepui už ypatingus nuopelnus Lietuvos savivaldai, jos plėtrai ir stiprinimui įteiktas "Auksinės krivūlės riterio...

  2
 • Muzikiniame teatre – reveransas lietuviškam baletui
  Muzikiniame teatre – reveransas lietuviškam baletui

  Belaukiant Lietuvos baleto šimtmečio Kauno valstybinis muzikinis teatras kauniečius kviečia į pasimatymą su Lietuvos baleto kūrėjais. Išskirtiniame koncerte bus pristatyta Lietuvos choreografų kūrinių retrospektyva. ...

  1
 • Dovana meno gurmanams – S. Bako muziejus
  Dovana meno gurmanams – S. Bako muziejus

  Lygiai už mėnesio, lapkričio viduryje, sostinėje duris atvers garsaus litvakų tapytojo Samuelio Bako muziejus. ...

 • Kaip XIX a. atrodė bajoriškų puotų stalas Lietuvos dvaruose?
  Kaip XIX a. atrodė bajoriškų puotų stalas Lietuvos dvaruose?

  Dvarų kultūros tyrinėtojai teigia, kad to meto stalas smarkiai neatsiliko nuo šių dienų puotų, o kai kurie bajorai išsiskirdavo ypatingai prabangia stalo puošyba, tuo, kad būdavo valgomi 5–6 ar netgi daugiau patiekalų, o per ...

 • Kviečia pasimatyti su D. Kazragyte
  Kviečia pasimatyti su D. Kazragyte

  Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka kviečia kauniečius į susitikimą su aktore, rašytoja Doloresa Kazragyte. ...

 • D. Puišys: J. Naujalio konkursas – it prinokęs ir sultingas obuolys
  D. Puišys: J. Naujalio konkursas – it prinokęs ir sultingas obuolys

  Chorai visuomet buvo aktyvūs ne tik muzikinio, bet ir visuomeninio Lietuvos gyvenimo dalyviai. Chorų atliekama muzika skambėjo ir tebeskamba koncertų salėse, dainų šventėse, bažnyčiose, o ir televizijoje, radijuje. ...

 • Ką žiūrėti „Nepatogiame kine“?
  Ką žiūrėti „Nepatogiame kine“?

  Spalio 12–lapkričio 5 d. Vilniuje ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose festivalis „Nepatogus kinas“ jau vienuoliktą kartą pakvies į kino sales, kurios, kaip rodo mūsų patirtis, dažniausiai būna pilnutėlės. Nenuostabu, festiv...

 • Paskelbti geriausi Lietuvos chorai
  Paskelbti geriausi Lietuvos chorai

  Vėlų sekmadienio vakarą Šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje baigėsi vieno didžiausių chorinio žanro renginių – Lietuvos suaugusiųjų chorų konkurso – finalinis turas. Net dvi dienas dėl pagrindinių konkurso prizų varžėsi 38 ger...

Daugiau straipsnių