V.Bičkutė: netekusi savo vaiko, ko gero išprotėčiau ar prasigerčiau

Birželio mėnesį LNK žiūrovai išvys jau trečiąjį serialo „Pavogta laimė“ sezoną. Žiūrovai po antrojo sezono buvo palikti itin intriguojančiu momentu: dėl dingusios dukros sugniuždyta motina pasiryžusi viskam. Ar lemta motinai dar kartą pamatyt savo dukrą?  Ar verta  tikėti žmogumi, kuris tave bandė nužudyti? Kas iš tikrųjų nutiko pagrobtai mergaitei? Tai bus atskleista naujausiose serialo serijose.  

Pagrindinę serialo heroję Editą vaidinanti Valda Bičkutė su entuziazmu pasakoja apie savo personažą. Jau trečią sezoną besifilmuojanti aktorė prisipažįsta esanti serialo gerbėja ir mėgstanti savo intriguojančią siužetinę liniją.

Kaip elgtųsi patekusi į tokią situaciją gyvenime, Valda atsako labai greitai ir kategoriškai: „Gyvenime aš silpnesnė, po tiek nelaimių ir sukrėtimų nebūčiau tokia stipri kaip Edita. Vaiko dingimas – baisiausia, kas gali nutikti moteriai, ta nežinomybė bet ką išvestų iš proto. Edita daug stipresnė, aš būčiau palūžus jau po keleto dienų, būčiau atsidūrus ligoninėje, prasigėrus arba be perstojo meldusis. Nors, žinoma, tokius dalykus galima tik spėlioti.”  

Aktorė mano, kad jos personažo tvirtybė nėra iš piršto laužta: „Edita yra tiek daug patyrusi per pastaruosius dešimt metų, kad jau nebemoka būti silpna ar pasiduoti, ji labai greitai apsisprendžia ir priima itin sudėtingus sprendimus. Pavydžiu Editos stiprybės”, - teigia Valda Bičkutė.

Antrajame sezone šmėstelėję nauji personažai atsiskleis netikėčiausiomis spalvomis. Valda išskyrė Leo (akt. Sauliaus Sipario) ir jo gyvybės gelbėtojos Viktorijos (akt. Gabrielė Kuodytė) meilės posūkius. „Manau, ši linija bus itin spalvinga ir įdomi žiūrovams”.

Paklausta, su kuriuo aktoriumi maloniausia vaidinti, Valda lieka diplomatiška ir mini pagrindinius savo herojės gyvenimo vyrus. Tai -  Germanas (akt. Rolandas Dovydaitis), Mindaugas (akt. Jokūbas Bareikis) ir Aleksas (akt. Dalius Mertinas). „Visi trys yra tikrai puikūs profesionalai ir su jais labai malonu dirbti“.

Trečiojo sezono filmavimo darbai jau baigti. Paklausta, kokie jos tolimesni planai, aktorė pirmiausia pamini poilsį: „Teatro sezonas jau baigėsi, oras itin puikus ir būtinai reikia jį išnaudoti“.     
Nors Valdai Bičkutei retai kada tenka ilsėtis. Ir šiuo metu dar vyksta baigiamieji darbai M. Martinsono filme, kuriame Valda suvaidino pagrindinį vaidmenį. Ji, itin sunkius naktinius filmavimus turėjo derinti ir su „Pavogtos laimės 3” gamyba – todėl besibaigiantis sezonas aktorei buvo tikrai nelengvas periodas.

Su M. Martinsonu Valda Bičkutė dirba jau ne pirmą kartą („Nereikalingi žmonės“, „Anastazija“). Valda savo naująjį darbą vertina kaip itin provokuojantį ir svarsto, kaip tai priims Lietuvos žiūrovai.  Taip pat ji neslepia turinti planų Lietuvoje ir Rusijoje: naujas spektaklis, įvairūs projektai.

Naujas „Pavogtos laimės“ sezonas su Valda Bičkute – jau birželį per LNK.


Šiame straipsnyje: Valda BičkutėPavogta laimė

NAUJAUSI KOMENTARAI

sirse

sirse portretas
manyciau su tokiais pareiskimais reiketu buti atsargesnei,mieloji,jie gali stipriai uzgauti tas mamas,kurios patyre viena is baisiausiu netekciu gyvenime,bet vaitu,maldu pagalba eina tyliai toliau per gyvenima su savo skausmu...

Teja

Teja portretas
As antradieni palaidojau savo 19 metu sunu, bet gyvenu iki siol, todel pries ka nors kalbant reikia pamastyti.
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių