„Šok su manimi“ premjeroje - jaudulys ir kritikos strėlės

Šeštadienio vakarą įvyko TV3 projekto "Šok su manimi" antrojo sezono premjera. Dvylika porų pasinėrė į šokio sūkurį ir pradėjo kovas ant išblizginto parketo.

Šokėjai pradėjo rodyti pirmuosius rezultatus

Įnirtingai plušėjusius keletą savaičių šokio mėgėjus pasitiko nauja pasipuošusi studija ir liežuvius per metus išgalandusi kandi komisija, kurią šiemet sudarė Povilas Vanagas su Margarita Drobiazko bei Europos ir pasaulio sportinių šokių virtuozė Edita Daniūtė, kurią atlydėjo Jurijaus Smorigino mokinys Gytis Ivanauskas. Žymiausiems Lietuvos šokėjų treneriams sudėliojus paskutinius pasirodymų akcentus bei projekto stilistei Kristinai Mališauskienei paruošus specialus "Šok su manimi" didžiajam atidarymui skirtus kostiumus, šokėjai pradėjo rodyti pirmuosius išmoktus žingsnelius.

Ant parketo šeštadienį pasirodė dvylika porų, iš viso jų bus penkiolika. Pagal projekto taisykles kas antrą šeštadienį kris po vieną porą. Balsavimas vyks ir internetu, ten bus galima spręsti, kuri pora taps neliečiama. Šokiai truks iki Kalėdų.

"Atrodo, ką tik parketas degė nuo Šorenos ir Vido Blekaičio, o iš tiesų jau praėjo devyni mėnesiai", - suskaičiavo Jurgita Jurkutė premjeros atidarymo pradžioje. "Kaip taip greitai suskaičiavai? Nors, atrodo, tie devyni mėnesiai moterims yra įaugę į kraują", - šmaikštavo vedėjos asistentas Vytautas Šapranauskas.

"Atėjo laikas naujam šokių sezonui ir šį kartą poros aria kaip nešuliniai jaučiai", - sezonų poras palygino projekto vedėjas.

"Visų perspektyvių vyrų svajonių nuotaka ir verslininkė“, - Astą Valentaitę ir Andrių Kandelį pristatė šokių projekto vedėjai. Ši pora  ant parketo pasirodė pirmoji. Svajonių moterimi vadinama A.Valentaitė prisipažino, kad labai jaudinasi, tačiau jos partneris skubo raminti, kad po dviejų filmavimų jaudulys tikrai dings. "Labai graži mergina ir jos šypsena. Šokių partneris taip pat patiko", - pirmąją vakaro šokėjų porą pagyrė M.Drobiazko. "Gal, po velnių, šita nuotaka taps laiminga?" - kandžiai pasiteiravo G.Ivanauskas. "Šiknius!" - į komisijos nario komentarą atrėžė V.Šapranauskas. Pora tą vakarą surinko 27 balus. A.Valentaitė prisipažino, kad jai dar yra kur tobulėti. "Jeigu nebūtų kur tobulėti - gyvenimas būtų tobulas", - filosofijos išmintį dėliojo moters šokių partneris.

Kaip plačiaširdė popdaininkė, virkdanti savo dainomis ir meilės istorijomis, buvo pristatyta Irma Jugelevičiūtė, kuri ant parketo su savo partneriu Tomu Slaugalviu sušoko ča ča ča.

G.Ivanauskui šokio mintis buvo aiški, tik prastas jos įgyvendimas. "Intymių dalykų telefonas negali nutraukti, bet Irma užpakalį vizgina gerai", - pastebėjo komisijos narys. V.Šapranauskui pasiteiravus, ar P.Vanagas klausęs Irmos dainų, šis prisipažino, kad I.Jurgelevičiūtę matęs tik Kauno ledo čiuožykloje. Edita Daniūtė pastebėjo, kad šokėjai reikėtų atkreipti dėmesį į laikyseną. "Čia didelė krūtinė atsveria, todėl su ja reikia kažką daryti", - susirūpino V.Šapranauskas. Antroji pora surinko dvidešimt šešis balus. "Aš ir nesu daugiau verta", - save įvertinino I.Jurgelevičiūtė. "Kas tau yra? Tai kiek tu verta?" - tiesiai pasiteiravo V.Šapranauskas. Komisijos nuomone, pora verta 26 balų.

"Bravo!" - po Donato Montvydo ir Katerinos Voropaj lėto valso sušuko publika. "Po šio pasirodymo plojo netgi komisija, išskyrus Editą Daniūtę", - kandžiai leptelėjo J.Jurkutė. Šokis iki kaulų smegenų sužavėjo ir vedėjos kolegą V.Šapranauską. "O man per kūną lakstė šiurpuliukai!" - atviravo G.Ivanauskas. Išliaupsinta pora surinko 34 balus.

Negerų politikų siaubu pavadinta Rūta Grinevičiūtė per pertraukėlę atliko savo monologą, kurio esmės niekaip neįkando V.Šapnanauskas. "Ką visas šitas kliedesys reiškia?" - atsakymo ieškojo renginio vedėjas. R.Grinevičiūtė paaiškino, kad tai buvo mėginimas pažvelgti į žmogaus vidinį pasaulį. "Vis tiek nieko nesupratau, gal geriau prisėskite", - pasiūlė V.Šapranauskas.

 

Ineta Stasiulytė ir Deividas Meškauskas atliko lėtą valsą ir sulaukė itin audringų ovacijų. Po šokio projekto vedėjas prisipažino, kad visada sirgo ir sirgs už aktorius. "Inetos pečių linijos yra geresnės už Deivido", - savo pastebėjimus žarstė komisijos vedėja E.Daniūtė, kuri porai pasiūlė daugiau paplušėti ant parketo. G.Ivanauskas susidomėjo, kiek sveria aktorė, ir prisipažino, kad jam ši skrendanti it plunksna. Pora buvo apdovanota 38 balais.

Aistis Mickevičius ir Viktorija Kunauskaitė pirmąjį vakarą smagiai sutrypė ča ča ča. Po itin šmaikštaus prisistatymo J.Jurkutė A.Mickevičiaus pasiteiravo, ar šiam lengviau juokauti su V.Šapranauskui ar šokti. "Juokauti", - nedvejodamas atšovė A.Mickevičius. G.Ivauskas prisipažino negalintis išsakyti kritikos šiai porai, mat A.Mickevičius jam padovanojęs kvepalų. "Aš ir galvoju, kas čia taip smirda", - kandžiai pajuokavo V.Šapranauskas. Šiam šokėjas atrėžė, kad smirda ne nuo to. "Smirda, nes tuos kvepalūs jūs geriat", - į laidos vedėjo komentarą atsakė A.Mickevičius. Pora surinko 30 komisijos balų.

"Vaizdas kaip per rugsėjo pirmąją – su gėlėmis ir bučiniais", - po šeštosios poros pasirodymo kalbėjo vedėjai. Lėtą valsą sušokus pedagogei Eiridai Daukšienei ir Olegui Koliakinui, V.Šapranauskui parūpo, ar visa mokykla, kurioje dirba mokytoja, stebėjo  pasirodymą. "Aš labai tikiuosi..." - vylėsi moteris.  Iš komisijos narių pora surinko 26 balus.

Bene daugiausiai publikos šūksnių sulaukė Svetlana Pronina ir Tomas Uroška. "Povilai, kas jus sužavėjo, o gal sutrikdė?" - P.Vanago pasiteiravo V.Šapranauskas. "Aš nemėgstu kritikuoti ir čia jų pirmas išėjimas į orbitą“, - tarstelėjo komisijos narys. V.Šapranauskas jam atrėžė, kad tai pirmas S.Proninos išėjimas ne į orbitą, bet į sceną. "Į orbitą ji jau buvo išėjusi", - tikino V.Šapranauskas. Pora sulaukė 21 balo.

Ramūnui Matoniui, šokančiam su Rasa Židonyte, V.Šapranauskas juokaudamas pasiūlė šiek tiek atidžiau elgtis su partnere, mat ji ne policininko lazdelė, o gyvas žmogus. P.Vanagas pagyrė porą, kuri jį sužavėjo, ypač Ramūnas, nes jame komisijos narys įžvelgė nuoširdžias emocijas. Policininkas su partnere surinko 28 balus.

"Čia yra šokių, o ne pasivaikščiojimų projektas", - kritikos strėles į Gediminą Jaunių, šokantį su Gaudre Kazlauskaite, nutaikė G.Ivanauskas. G.Jauniui pažadėjus pasitempti, J.Jurkutė pasiūlė pasitempti petnešas. "Atsarga gėdos nedaro", - pridūrė V.Šapranauskas. Komisija šią porą įvertino 23 balais.

Anot V.Šapranausko, Raimondas Rumšas su Rūta Ramanauskaite šokių projekte žada pasilikti iki finalo, mat į Lietuvą dviratininkas atsivežė žieminius drabužius. G.Ivanauskas tikino nebūtų pagalvojęs, kad žmogus, vairuojantis metalo gabalą, gali taip gerai šokti. Gavus 29 balus J.Jurkutė tarstelėjo, kad kaip pirmam kartui - tikrai neblogas rezultatas.

 

"Žiebtuvėlis!" - šūktelėjo M.Drobiazko po Onos Kolobovaitės ir Andriaus Butkaus ča ča ča. Dieviškąja sirena pavadinta O.Kolobovaitė su savo šokių partneriu sulaukė pačių audringiausių plojimų ir komisijos liaupsių. "Net šiurpas kūnu laksto", - tarstelėjo viena iš moterų, sėdinčių studijoje. Pora iš komisijos susižėrė 37 balus.

Žilvinui Šilgaliui, šokančiam su Karina Jeremian E.Daniūtė patarė mažiau dirbti klubais. "Aš tikiu, kad ši pora bus ant pjedestalo", - poros sėkmę šokių konkurse prognozavo P.Vanagas. M.Drobiazko teigė nustebusi pamačiusi Ž.Šilgalio profesiją. Paskutinioji pora iš komisijos sulaukė 32 balų.

Susumavus bendrus komisijos ir žiūrovų balsavimo rezultatus paaiškėjo, kad pirmąją vietą šeštadienio vakarą pelnė A.Butkus ir O.Kolobovaitė. G.Jauniui ir G.Kazlauskaitei rezultatai tą vakarą nebuvo džiuginantys - jiems teko atsisveikinti su šokių projektu jau pirmąjį šeštadienį. "Labai blogai jaučiuosi prieš Gaudrę, kad buvau jai toks akmuo po kaklu, kad jai nepavyko iškopti į tolesnį etapą. Bet... ***t happens", – su nusivylimu kalbėjo G. Jaunius, o jo šokių partnerei tą vakarą buvo sunku tramdyti ašaras. Tačiau į sceną įžengęs P. Vanagas ir M. Drobiazko pasinaudojo savo debiutu projekte ir paprašė leidimo šiai porai likti projekte dar vieną savaitę.


Šiame straipsnyje: Šok su manimi

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių