Shakirai ir Gerard'ui Pique gimė berniukas

Kolumbijos superžvaigždė Shakira (Šakira) ir jos draugas, Ispanijos futbolo žvaigždė Gerard'as Pique (Žeraras Pikė) trečiadienį paskelbė apie savo sūnaus Milano gimimą.

35 metų dainininkės ir futbolo klubo „FC Barcelona“ 25 metų gynėjo atstovė sakė, kad berniukas gimė antradienį Barselonoje.

„Mums malonu pranešti apie Milano Pique Mebarako, Shakiros Mebarak ir Gerard'o Pique sūnaus, gimimą sausio 22 dieną 21 val. 36 min (22 val. 36 min. Lietuvos laiku), Barselonoje, Ispanijoje“, - Twitter.com džiugiomis naujienomis pasidalijo pora.

Naujagimio tėvai nurodė, kad Milanas „slavų kalbose reiškia “brangus„, “mylintis„ ir “maloningas„, senovės romėnų kalba - “siekiantis„ ir “darbštus„, o sanskrito kalba - “susivienijimas".

Pareiškime, kuris popmuzikos žvaigždės interneto svetainėje buvo paskelbtas angliškai, ispaniškai ir kataloniškai, sakoma, kad „visai kaip ir tėtis, kūdikėlis Milanas nuo gimimo tapo “FC Barcelona„ nariu“.

Pareiškime taip pat sakoma, kad Milanas svėrė maždaug 2,9 kg ir kad „abiejų, motinos ir vaiko, sveikata puiki“.

„Hips Don't Lie“ atlikėja anksčiau antradienį „Twitter“ paprašė savo gerbėjų „lydėti ją savo maldomis šią labai svarbią jos gyvenimo dieną“.

Milanas yra pirmasis poros vaikas.

Shakira apie savo nėštumą paskelbė rugsėjo mėnesį, atšaukusi pasirodymą Las Vegase.

Praėjusią savaitę pora prašė gerbėjų per internete surengtą dovanėlių jos kūdikiui vakarą paaukoti tokių daiktų, kaip tinkleliai nuo uodų ir vakcinos, kurie bus skirti stokojantiems vaikams. Shakira yra UNICEF geros valios ambasadorė.

Shakira ir G.Pique susipažino, kai dainininkė filmavo vaizdo klipą „Waka Waka (This Time for Africa)“ Pietų Afrikos Respublikoje (PAR) vykusiam pasaulio čempionatui. Savo santykių jie neslėpė nuo 2011 metų kovo, o rugsėjo mėnesį „Facebook“ paskelbė, kad Shakira laukiasi.

Po to pareiškimo „Tortura“ dainininkė džiugiai kalbėjo apie savo nėštumą, dalijosi didėjančio pilvuko nuotraukomis. „Galėčiau taip gyventi dar devynis mėnesius“, - parašė ji prie savo ir G.Pique nuotraukos.

Shakira susitikinėti su G.Pique pradėjo netrukus po to, kai po vienuolikos metų draugystės išsiskyrė su Antonio de la Rua (Antonijumi de la Rua).

Kolumbijos prezidentas Juanas Manuelis Santosas (Chuanas Manuelis Santosas) per „Twitter“ nusiuntė porai sveikinimus „Kolumbijos ir savo šeimos vardu“.

Praėjusį mėnesį G.Pique suerzino kone viso pasaulio žiniasklaidą, kai paskelbė, kad jo draugė pagimdė sūnų, o paskui pareiškė, kad tai buvo pokštas.

„Mūsų sūnus jau gimė! Mes labai laimingi! Ačiū visiems už jūsų žinutes!“, - 4,7 mln. savo „sekėjų“ ispaniškai tada parašė „FC Barcelona“ žaidėjas.

Tačiau žinutė pasirodė „Nekaltųjų dieną“, - kai ispanai apgaudinėja vieni kitus, panašiai kaip per Melagių dieną. Be to, keista buvo tai, kad džiugių „naujienų“ nepatvirtino pati Shakira.

Vėliau G.Pique, kaip atrodo, leido gerbėjams suprasti, kad tai buvo pokštas - antra jo žinutė skambėjo taip: „Jis jau turi vardą! Jis vadinasi Nekaltuoju! Laimingos Nekaltųjų dienos visiems!“

Britų laikraštis „Daily Mirror“ savo interneto svetainės paskalų skyrelyje parašė: „Šiandien dėl Gerard'o Pique nesame labai laimingi“.

Laikraštis nurodė, kad pirmoji futbolininko žinutė iš pradžių „labai sujaudino“, bet skaitytojams patarė: „Neapsidžiaukit taip, kaip mes. Manoma, kad visa tai - didelis pokštas“.

Ispanijos vienas pagrindinių laikraščių „El Pais“ taip pat nebuvo sužavėtas ir išspausdino antraštę: „Shakira ir Pique yra tėvai ... prasčiausio metų pokšto“.


Šiame straipsnyje: ShakiraGerard'as Pique

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • „Kino pavasario“ žiūrovai išvydo ilgai lauktas lietuvių filmų premjeras
  „Kino pavasario“ žiūrovai išvydo ilgai lauktas lietuvių filmų premjeras

  „Kino pavasario“ žiūrovai pirmieji turėjo progą išvysti ilgai lauktas lietuvių filmų premjeras – režisieriaus Andriaus Blaževičiaus pilnametražį debiutą „Šventasis“ ir šešis trumpametražius...

 • Priekulėje išdalyti garbingi mėgėjų teatrų apdovanojimai
  Priekulėje išdalyti garbingi mėgėjų teatrų apdovanojimai

  Didžiausios Lietuvos mėgėjų teatro šventės „Tegyvuoja teatras“ scenos uždanga šiemet kilo Pamario krašte – iškilmingame renginyje, skirtame tarptautinei Teatro dienai paminėti, ryškiausiems mėgėjų ...

 • Italų literatūros metai Lietuvoje: pagrindinės vertimo spragos
  Italų literatūros metai Lietuvoje: pagrindinės vertimo spragos

  Viena italų autoriaus knyga Lietuvoje, kitaip negu Italijoje, vis dar beskaitoma, tai – Edmondo de Amicis „Širdis“, LRT KLASIKAI sako Italų kultūros instituto Vilniuje direktorė Paola Cioni. Jos nuomone, tai lemia vertimas, nes kny...

 • Kaunas vėl taps Lietuvos teatrų sostine
  Kaunas vėl taps Lietuvos teatrų sostine

  Kaip ir kasmet, balandį Kaunas taps Lietuvos teatrų sostine.  Balandžio 5–26 d. "Girstučio" rūmuose ir teatrų scenose vyks XXIX festivalis "Lietuvos teatrų pavasaris", kurio programoje – naujausi, aktualiausi spektak...

  3
 • 20 metų kelionė nuo Kauno iki Niujorko
  20 metų kelionė nuo Kauno iki Niujorko

  "Meno parko" galerijos vardas žinomas ne tik Kauno publikai – tai įrodo aktyvi galerijos veikla tarptautiniame lauke. Keliai į muges nuo Londono iki Singapūro ir Niujorko bei svarbiausias Europos meno institucijas praminti kantriu komandini...

 • Uostamiesčio teatralams įteiktos „Padėkos kaukės“
  Uostamiesčio teatralams įteiktos „Padėkos kaukės“

  Tarptautinę teatro dieną Klaipėdoje teatralai pasitiko „Padėkos kaukės“ apdovanojimais. Penktadienį jie surengti Klaipėdos dramos teatre, kur pirmadienį bus įteikti ir Auksiniai scenos kryžiai. ...

  6
 • Keramikai pabudo kartu su pavasariu
  Keramikai pabudo kartu su pavasariu

  Jau vienuolika metų bundant gamtai keramikai pakviečia į tradicinę parodą, kurioje savitai interpretuoja pavasarį. Galerijoje "Meno parkas" šiuo metu eksponuojama XI Baltijos šalių šiuolaikinės keramikos paroda "Pava...

  1
 • Ko šiandienėje literatūroje ieško paaugliai?
  Ko šiandienėje literatūroje ieško paaugliai?

  Ar lemta išsipildyti distopinėms pranašystėms, ko šiandienėje literatūroje ieško paaugliai ir kur mus nuves išmaniosios technologijos? ...

 • Kaune atgijo „Žvaigždžių sėjikas“
  Kaune atgijo „Žvaigždžių sėjikas“

  Antroji konkurso „Kauno akcentai“  idėja  įgyvendinta – skulptūra „Sėjikas“ atgijo. Tamsiu paros metu valstietis vėl sės mažus stebuklus. Šį kartą – granitines žvaigždes. ...

  1
 • Prezidento A. Smetonos sargyboje ir po jos
  Prezidento A. Smetonos sargyboje ir po jos

  Visuomenei pristatomoje knygoje "Prezidento sargyboje. Leitenanto Povilo Skardžiaus istorija" atverta galimybė pažvelgti ne tik į Antano Smetonos apsaugos karininko ir jo šeimos sudėtingą likimą, bet ir į istorinių asmenybių privat...

  3
Daugiau straipsnių