Sashai Song – išbandymas su simfoniniu orkestru

Dainininkas Sasha Song ruošiasi debiutui su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru (LVSO) ir maestro Gintaru Rinkevičiumi.

Birželio 19 d., šeštadienį, 20 val. Vilniaus paveikslų galerijos kieme įvyks trečiasis, paskutinis LVSO vasaros koncertas, kuriame - pripažinimo sulaukusio dainininko Sashos Song debiutas su LVSO ir Maestro Gintaru Rinkevičiumi.

Šis koncertas dovanoja net dvi naujienas: Sasha Song pirmą kartą dainuos kartu su LVSO, o koncerto klausytojai pirmą kartą išgirs garsaus Didžiosios Britanijos pop roko dainininko Georgo Michaelo dainas, aranžuotas simfoniniam orkestrui (aranžuočių autorius Rimantas Giedraitis).   

Skambės ir kitų roko milžinų - grupės „Pink Floyd“ muzika, - LVSO grieš ištraukas iš „Simfoninių Pink Floyd“, britų kompozitoriaus Jeremy „Jaz“ Coleman orkestrui aranžuotų dešimties „Pink Floyd“ dainų rinkinio. Pirmą kartą simfoninį populiariosios grupės dainų perdirbinį 1995 m. atliko Londono simfoninis orkestras, įrašęs kompaktinę plokštelę „Us an Them : Symphonic Pink Floyd“, sulaukusią didžiulio populiarumo visame pasaulyje.

Legendiniai, daugelio mėgstami hitai gyvo garso koncerte, atliekami nuostabaus balso vokalisto ir pritariant simfoniniam orkestrui – retas įvykis Lietuvos muzikos padangėje. Tokie koncertai – proga išgirsti garsių autorių dainas gyvame koncerte. Lietuvoje, kitaip nei Vakarų šalyse, gana retai prie tokių projektų prisijungia simfoniniai orkestrai, suteikdami populiariajai muzikai kitokį skambesį.

Dainininko Sashos Song balsas dažnai gretinamas su Georgo Michaelo balsu, o pats atlikėjas laiko jį savo įkvėpėju. Todėl Sashai Song Georgo Michaelo dainų atlikimas – didelis iššūkis. Dvylikos metų išleidęs savo pirmąjį albumą, Sasha Song turi ką pasakyti publikai – intensyviai koncertuojantis, kritikų ir auditorijos mylimas dainininkas nuoširdžiai ir įtikinamai atlieka garsiojo brito muziką, suteikdamas jai išskirtinių, savo spalvų.

„Tokio mastelio projektas yra labai rimtas išbandymas, tačiau aš tuo, be abejo, labai džiaugiuosi...“ – pasakojo Sasha Song.

„Labai džiaugiuosi, kad toks orkestras kaip Lietuvos valstybinis simfoninis, kad pats Maestro Gintaras Rinkevičius sutiko padaryti simfoninio Georgo Michaelo šou.  Man tai didžiulis pliusas, didžiulis laiptas aukštyn, šeštadienio laukiu su nekantrumu. Atrinkome mano mėgstamiausias dainas, tai tikrai patys geriausi Georgo Michaelo hitai. Manau publika galės dainuoti kartu!”

Georgas Michaelas yra perdainavęs legendines dainas, pavyzdžiui, viena jų – nepaprastos sėkmės sulaukusi Freddy Mercurry‘o „Somebody to love“. Jis taip pat išgarsėjo tokiais hitais kaip „Careless Whisper“, „Freedom“, „Jesus to a Child“, „Faith“, „Fast Love“, „Kissing a Fool“ ir daugybe kitų; 2004 m. buvo paskelbtas kaip dažniausiai britų radijo eteryje 1984-2004 m. skambėjęs dainininkas; dainavo su Aretha Franklin, Astrud Gilberto, Eltonu Johnu, Paulu McCartney, Mary J. Blige, „Queen“, Lisa Stansfield ir kitomis žvaigždėmis.

Išskirtinis, melodingas LVSO vasaros koncertas birželio 19 d. su Sasha Song bei G. Michaelo ir „Pink Floyd“ muzika žada jaukų vakarą, kuriam ypatingos charizmos suteiks turtingas ir gilus Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro skambesys.
Koncerte taip pat dainuos šeši gospelų choro „Sounds in G“ dainininkai, gros ritmo grupė.

Bilietus parduoda Kongresų rūmai ir Bilietai.lt


Šiame straipsnyje: Sasha SongRinkevičius

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių