Sasha Song atkirtis piktai kaimynei: ji mane šmeižia

Neseniai į naujus namus su drauge ir akitų veislės augintiniu Ray įsikraustęs dainininkas Dima Šavrovas, arba tiesiog Sasha Song, nenujautė, kad taps vienos kaimynės pykčio auka.

Atlikėjas apgailestauja dėl tokio kaimynystėje gyvenančios moters poelgio ir svarsto galimybę ginti savo garbę ir orumą teisme.

– Dima, neseniai tavo kaimyne prisistačiusi moteris išsiuntinėjo žiniasklaidai laišką, kuriame teigė, kad tu neprižiūri savo augintinio Ray, todėl jis nuolatos staugia ir trukdo šalia gyvenantiems žmonėms. Kaip reagavai į tokius tau mestus kaltinimus?

– Aš ketinu nepagailėti pinigų geram teisininkui ir artimiausiu metu kreiptis į teismą, kad apsiginčiau nuo mane šmeižiančios kaimynės. Man mesti kaltinimai esą kankinu šunį yra laužti ir piršto. Savo augintinį aš labai myliu ir jį prižiūriu. Ray yra duodamas gersiausias maistas, jis nuolat vedamas pas veterinarus, vedžiojamas šalia esančiame miške. Todėl kaltinimai šuns nepriežiūra yra melagingi.

– Kaip manai, dėl kokių priežasčių kaimynė žiniasklaidai išsiuntė laišką su neigiama informacija apie tave?

– Manau, kad kaimynė tiesiog manęs asmeniškai nemėgsta ir siuntinėdama melagingą informaciją žurnalistams nori man pakenkti. Viskas prasidėjo maždaug prieš pusantro mėnesio, kuomet su drauge naujai išsinuomotame bute nusprendėme padaryti įkurtuvių vakarėlį. Jis nebuvo audringas, jame dalyvavo tik keletas artimų draugų, tačiau jie buvo atsivežę savo šunį, ir išties tą vakarą buvo šiek tiek triukšmo. Kaimynei tai nepatiko, todėl ji iškvietė policijos pareigūnus. Nuo tada su drauge ir užsitraukėme tos moters nemalonę, nors po to karto daugiau jokių vakarėlių neorganizavome.

– Ar mėginai su piktąja kaimyne gražiuoju susitarti ir išsiaiškinti?

–  Jau bandžiau tai padaryti, tačiau nepadėjo. Ta moteris patikino, kad nenori su manimi kalbėti. Nenustebau, kadangi jau pačią pirmąją savaitę ji mane užsipuolė bevedžiojant šunį, vėliau straipsnyje viename internetiniame portale perskaičiau, kad ši moteris manęs negalinti pakęsti.

– Kaimynė žiniasklaidai siųstame laiške, taip pat policijai rašytame pareiškime tikino neva tavo augintinis nuolatos staugia ir trukdo gyventi aplinkiniams. Kaip tai pakomentuotum?

– Per pusantro mėnesio, kol gyvenu naujame bute, Ray tik keletą kartų buvo paliktas vienas namuose ir tuo metu galėjo staugti. Tai būdinga šios veislės šunims. Tačiau per visą šį laikotarpį taip galėjo nutikti tik kelis kartus.

Šiaip niekada nepaliekame šuns vieno: su juo būnu arba pats, arba mano draugė, arba mama.

Su kitais kaimynais sutariu puikiai, nekyla jokių konfliktų. Nė vienas man į akis nesakė, kad yra nepatenkintas, jog mūsų bute gyvena šuo. Žinote, pastaruoju metu dėl vienos piktos kaimynės savo bute aš bijau net garsiai kalbėti ar uždainuoti, nes baiminuosi, kad ji vėl kvies policiją dėl menamo triukšmo. Reakcijos susilaukiau ir viešai - dėl jos melagingų pareiškimų jau įvyko incidentas, kuomet tiesiog gatvėje žmogus užsipuolė mane dėl jos mestų kaltinimų. Mane tai labai skaudina, juk augintiniu labai rūpinuosi!

– Galbūt paprasčiausia išeitis būtų susirasti kitą butą nuomai?

– Aš visai nenoriu imtis tokių kraštutinių priemonių. Su drauge ilgai ieškojome tinkamo buto. Viena pagrindinių sąlygų buvo, kad šalia būtų miškas, kuriame galėtume vedžioti šunį. Šis butas kaip tik atitiko mūsų norus: jis didelis, 120 kvadratinių metrų, todėl tinka laikyti didelius augintinius, tokius kaip Ray. Todėl keltis iš čia nenorime.

Savo nuomonę apie nemalonų incidentą su pikta kaimyne turi ir Sasha Song draugė, su kuria jis gyvena. Mergina tikina, kad šalimais gyvenanti moteris tiesiog kabinėjasi prie jos ir Dimos dėl nesuprantamų priežasčių.

– Kaip tu vertini šią situaciją? Ar iš tiesų kaimynė judu su Sasha Song kaltina nepagrįstai?

– Ši situacija yra labai neįprasta ir aš ją vertinu itin neigiamai. Atsakingai galiu pareikšti, kad šuo per pusantro mėnesio tik kelis kartus buvo paliktas vienas ir tuo metu galėjo iš liūdesio užstaugti, tačiau paprastai visada su augintiniu bent kas nors būna namuose. Mūsų su Dima darbo grafikai skiriasi, todėl kai vienas negali, kitas mielai rūpinasi šunimi. Ray yra prižiūrėtas, labai mylimas.

– Kaip manai, kodėl kaimynė tuomet skundžiasi policijai ir žiniasklaidai, kad judu neprižiūrite augintinio?

– Galbūt viskas prasidėjo nuo mūsų vakarėlio, o gal tai tik asmeniškumai. Žinau tik tiek, kad ta moteris kryptingai mus šmeižia ir kalba nepagrįstus dalykus. Liūdniausia, kad ji mus kaltina šuns nepriežiūra be jokių argumentų. Galų gale toje pačioje laptinėje, kitų kaimynų bute, taip pat gyvena šuo, kuris nuolatos loja, tačiau jis niekam nekliūna.

Mes su Dima esame taikūs ir paprastai į jokius konfliktus stengiamės nesivelti, tačiau negalime tylėti, kai esame šmeižiami prieš visą Lietuvą, todėl tikrai šios situacijos nepaliksime neužbaigtos. Kiekvienas turi atsakyti už savo žodžius, ypač kuomet pradedamas viešas šmeižimas. Esame atsakingi žmonės todėl ramiai negalime reaguoti į tokį viešą purvo pylimą. Tikrai kreipsimės į atitinkamas instancijas, galų gale patys inicijuosime patikras gyvūnų apsaugos tarnyboje.


Šiame straipsnyje: Sasha Song

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių