Š. Bartui – dar vieni kaltinimai: prakalbo ir dailininkė P. Bocullaitė

...

... portretas
Dar viena tarpukojo darbininkė, pasiguldytus vyrus kolekcionuojanti?

Senmergės

Senmergės portretas
Be talento, be grožio senmergės "artistės"- važiuoja geria ir pačios provokuoja tikėdamosios bent rolės, o kai ir to negauna- pradeda kaltinti

Nunu

Nunu portretas
Bartas turėtų paaiškinti kaip ten buvo. O gal jos priekabiavo,o dabar kaltina Bartą... Kiek yra tokių atvejų,kai moterys priekabiauja prie vyrų. Vyrai kodėl tylite ir nepapasakojate savų istorijų,kai prie jūsų priekabiavo moterys. Būna tokių atvejųir ne vienas.

BF

BF portretas
Pakankamai paprastas pradinis procedurinis sprendimas - kadangi, pati kaltinancioji (nukentejusi) tik dabar kreipesi , nepateikdama (bent jau neskelbiama) jokiu konkreciu irodymu t.y. pati praleidusi reikalingas istatymo bei atitinkamo reglamento nustatytas irodymu pateikimo periodu datas, siuo atveju butent ji turetu buti issyk apkaltinta del nepranesimo apie ivykusi nusikaltima , o galimai ir del ivykusio nusikaltimo slepimo. Manau, kai kam tai padetu arba issyk apsispresti arba bent jau nebandyti galimai daryti sau "piaro" panasiais visame pasaulyje paplitusiais budais.

Nieko sau

Nieko sau portretas
Matyt,panos sumanė holivudiškai atsikeršyti už kažką režisieriui.Netikiu,kad buvo būtent taip,kaip jos čia giriasi.Pasišlykštėjau ne Bartu,o tomis mergomis.

Taip

Taip portretas
... izuliai,visais budais demonstruoja savo seksualuma. Paziurek i nuotraukas. Isrietusi uzpakali,prisispaudusi prie "krasavciko"mero... Kukli ? Hmm... Vienu "kukuliai" iskrenta,kitu sijoneliai "vos tik"... kitos issisketusios... O diedai... snioksciantys,nei savigarbos sau,nei pagarbos kitiems,kitoms,nei savo seimai. Yra kaip yra.

Klausimas

Klausimas portretas
Jeigu merginai vyras tinka i tevus, tai cia pedofilija kvepia?

...

... portretas
Ech, juk žinom: "Moterys meluoja geriau" (o tiksliau - "Moterys nemelavusios negali").

Gerai kad mergos netyli

Gerai kad mergos netyli portretas
Pamatysim tikrus menininkų veidus....

Asss

Asss portretas
Sneka mergos vejus ! Kur yrodymai ??? 5metus miegojo , dabar atsibudo ;-)))))) reikejo dar paknarkti 20 metu ir ant senatves konstatuot faktus :-)

terminas

terminas portretas
labai jau ilgas terminas išsipagirioti - penkeri metai, ir tiek laiko svarstė: ar pati davė, ar buvo "patvarkyta"? Moralo čia nebus, greičiau jau paprotinimas; IR KUR TAVO GALVA BUVO, DUKRYTE? ANT PADUŠKOS, MAMYTE...

Šančiokas

Šančiokas portretas
Nu debilės.Lesbietės.Visoje gamtoje,tiek pas gyvūnus,tiek pas žmones priekabiavimas buvo ir bus.Tokie jau patinai.O kelios frigidiškos feministės kelia čia šaršala.Jei nebus priekabiavimu,nebus ir šeimų,meilės ir net paprasto,normalaus sekso tarp vyro ir moters.

mur mur

mur mur portretas
...dar viena nelaiminga menininke,sugunde,bet nepatvatino:-),bet uztai ant visos salies apsiskelbe ir izimybe tapo!

Kęstas

Kęstas portretas
Ar tokio jaunimo laukėme pasirodant Lietuvoje? Režisierius Bartas bando išprievartauti filmų kūrime dalyvaujančias moteris, o Gabrielius Landsbergis bando apsaugoti nuo teisėsaugos dėmesio Landsbergių klaną (daugiau apie tai - čia). Daugiau apie tai - guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

juokas

juokas portretas
Pačios lipa ant by.....o o kai laiptelio negauna šaukia kad mažas pačios čiut....a nori būti pis...s

nesusipratėliams

nesusipratėliams portretas
bet jei jūsų visų tokių dukros "liktų nepaduklintos" kokių nors bartų ???? Kaip tada ????

ei

ei portretas
gal dar apie dailes pedagogu seksualinius priekabiavimus isdris merginos parasyti. slyksciu seiletu dvasios galiunu buvo nemazai, kad ir Kaune.

Dar baisiau

Dar baisiau portretas
Dar baisiau - nespėjo kažkokios girtuoklės paskleisti būtas ar nebūtas paskalas, visa žiniasklaida jas spausdina, neatsižvelgdama į tai, kad minimos žmonių pavardės

cha - juokas pro ašaras

cha - juokas pro ašaras portretas
Visos girtuoklės liko nepadulkintos - pyktis neatslūgsta ir po 5 metų

davatkoms

davatkoms portretas
koks skirtumas-girta, blaiva , linksma, liūdna.Niekas neturi teisės kabinėtis prie žmonių.Jei pradėtų rašyt visi, kurie darbuose patyrė tai, apsiverstų popiežius grabe.

...

... portretas
Dar viena barakuda dėmesio užsimanė.

Holivudo mada Lietuvoje?

Holivudo mada Lietuvoje? portretas
Gal ir šita mergaitė buvo girta, kaip anoji artistė, kada režisierius bandė priekabiauti? Reikia turėti padorumo tiek mergaitėms, tiek berniukams. Šiandien mūsų moterys yra labai drąsios, net gali būti agresyvios, savo seksualumą viešai demonstruoja, tad sunku apkaltinti tik vyrus. Gali būti abi pusės kaltos, o tada skundimas ir viešo skandalo sukėlimas labai negražiai, nenuoširdžiai atrodo ir nenaudingas abiem pusėm. O gal šiandien mada tapo, sekant Holivudo pavyzdžiu?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių