Radžio sužadėtinė: atleisčiau jam neištikimybę

„Ar būsi mano žmona?“, - kaip ir dera, priklaupęs ant vieno kelio, stebint tūkstančiams žiūrovų praėjusį šeštadienį ištarė geidžiamiausiu jaunikiu tituluojamas dainininkas Radži. Viešai, televizijos eteryje 25-erių scenos žvaigždė pasipiršo metais vyresnei Kaune gyvenančiai Ilonai Janulevičiūtei. Merginą į žmonas dainininkas išsirinko iš 19 pretendenčių po keturis mėnesius trukusio šou. O Ilona nė nedvejojusi Radži ištarė taip, ir netrukus ant merginos piršto sužibo auksinis sužadėtuvių žiedas. Šio vakaro laidoje „Nuo...Iki...“ išskirtinis Radži sužadėtinės interviu jos namuose. Du aukštuosius baigusi mergina prisipažins vis dar netikinti tuo, kad laimėjo šou ir susižadėjo su garsiu dainininku.

Anketą į šou mergina pasakos užpildžiusi atsitiktinai, susilažinusi su drauge. „Draugė manė, kad aš neišdrįsiu, nusprendžiau įrodyti, kad drąsos man pakanka“, - prisimena Ilona. Tačiau netrukus Ilona sulaukė šou organizatorių skambučio atvykti į atranką. O pakviesta dalyvauti šou sutiko tik todėl, kad suintrigavo būsimų konkurenčių kalbos apie Radži. „Jos tiek daug, ir taip gražiai apie jį kalbėjo. Galvojau gal ir man reikia pabandyti. Čia kaip parduotuvėje. Tau lyg ir nereikia tos prekės, bet matai kaip visi ją ima, kaip visi giria, ir susigundai“, - pasakos Ilona.

Mergina neslėps savo simpatijų dainininkui, tačiau apie santuoką su Radži kalbės atsargiai. „Norėčiau jaukių namų ir trijų vaikų. Ar jų tėvu taps Radži – parodys laikas“, - sakys Radži sužadėtinė. Mergina prisipažins, kad užsimezgus rimtai draugystei tarp jos ir garsiojo dainininko, ji vaikinui ateistų ir neištikimybę. Dainininkas ne kartą interviu yra sakęs, kad pramogų pasaulyje pagundų itin daug. O atsilaikyti prieš jas – sunku. Todėl jo mylimajai tektų susitaikyti su neištikimybe. Ilona sako tai puikiai žinanti. „Svarbiausia, kad būtų atviras ir viską pasakytų. Už atvirumą galima atleisti, o štai u melagystes - ne“, - įsitikinusi Ilona.

To tarpu Radži labiausiai apgailestaus savo sužadėtuvėmis sudaužęs tūkstančių merginų viltis tapti jo širdies draugėmis.

„Tačiau savo pasirinkimu kol kas neabejoju. Ilona išties yra tokia moteris, kuri atitinka beveik visus mano reikalavimus žmonai. Ji rami ir moteriška“, - susijaudinimo neslėps Radži. Tačiau dainininkas sako, kad jaučiasi kiek pasimetęs. Iki šiol Radži niekada nesusitikinėjo su tiek merginų kaip šou metu. Vaikinas nė neslepia, simpatiją jautė net kelioms dalyvėms vienu metu. Šiuo metu jo jausmai šiol šiek tiek susimaišę. „Dabar labiausiai noriu su Ilona pabendrauti nestebint kameroms. Tikiuosi kad ji taip pat parodys iniciatyvą. Galimybės bendrauti nestebint pašaliniams iki šiol neturėjau. Todėl dabar trokštu ramybės ir privatumo“, - sako Radži.

Tuo tarpu projekto „Radži ieško žmonos“ viena vedėjų, dainininkė Natalija Bunkė išreikš palaikymą Ilonai, bei duos moteriškų patarimų. Pasak jos, Ilona tokia, kokios ir reikia karštakraujui Radži. „Su šou verslo žmogumi, ypač vyru būti be galo sunku. Todėl, kad jo darbo grafikas toks, kad niekada nenustatysi kada jis grįš namo. O moterys linkusios tokiais atvejais prisigalvoti įvairiausių dalykų. Tad mano patarimas Ilonai – ji viską daro teisingai. Ir toliau elkis taip pat. Būk tokia pat rami, visada išklausanti, visada pritarianti jam, nes jis tikrai nėra paprastas. Ir apsišarvuok kantrybe, didele, begaline kantrybe. Aš daug kartų esu sakiusi, kad šou versle normalių žmonių nėra. Todėl tau teks išmokti gyventi, būti kartu su šiek tiek trenktu žmogumi“, - patarimus žarstys Natalija Bunkė.NAUJAUSI KOMENTARAI

as

as portretas
Nesuprantu kam daro si sou juk vistiek neves jis jos.be rysio laida.tyciojasi is zmoniu.
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių