Po operacijos atsigaunanti N.Bunkė: nerealus jausmas matyti

Šiandien, pažiūrėjus į naujai iškeptąją mamytę Nataliją Bunkę, niekas net neįtartų, jog vos prieš pora dienų moteris gulėjo ant operacinės stalo. Neapsikentusi jau penkerius metus trunkančio diskomforto dėl prastos regos, garsi atlikėja nusprendė šio savo trūkumo atsikratyti kartą ir visiems laikams.

„Mano vyras kadaise irgi prastai matė, tačiau eksimerinio lazerio pagalba šią problemą išsprendė, tą patį padaryti nutariau ir aš, juolab, kad regėjimas vis prastėjo ir prastėjo, pradėjau nebematyti kelio ženklų, nutariau nebelaukti, o perskaityti tolumoje esantį užrašą tapo neįmanoma“ - sako Natalija ir čia pat kvatodama priduria“ - nelaukti nutarė ir Kristupėlis, pasijutau besilaukianti ir operaciją atidėjau, tačiau savo svajonės neatsisakiau“ - pasakoji ji. 

„Kai mažylis paaugo, o aš pradėjau aktyviai koncertuoti, senoji regos problema vėl apie save priminė, tačiau blogiausia kad aš itin prastai mačiau ne abiem, o tik viena akimi – kol skirtumas nebuvo didelis, geresnioji –kairė kompensuodavo „tinginę“ dešinę, tačiau po Kristupo gimimo situacija tik blogėjo, o ir Danielius pradėjo šaipytis, neva nieko jau nebematau“ - prisimena jauna moteris. Tad suradusi laiko, dainininkė nukeliavo ten pat kur buvo jos vyras ir ten kur prieš pusantrus metus lankėsi ji pati – akių lazerinės chirurgijos centre, pas oftalmologą Algimantą Gutauską. Šis užimtai moteriai operaciją paskyrė jau po savaitės.

„Nerealu, atėjau, aprengė tokiais juokingais žaliais drabužiais ir dar stebuklingą tabletytę davė,, tada ir jokios narkozės... Operacijos metu, kuri, beje truko lygiai penkiolika minučių su pasiruošimu, juokavome su gydytoju. Daugiau nejutau nieko, nors LASIK metodu atlikdamas operaciją, gydytojas atkėlė mano akies rageną, tada nerealiai greitai sutvarkė visas blogybes, uždėjo rageną atgal ir paleido namo – dabar matau ryškiai, tik tiek kad reikia akinių nuo saulės“ - apie tokį atrodytų sudėtingą dalyką kaip operacija, labai paprastai kalba atlikėja. Ir priduria, kad nuo šiol dažnas, ir itin mėgstamas jų šeimos užsiėmimas varžytis kuris iš toliau pamatys priešais važiuojančio automobilio numerius ji ar Danielius -“kol kas kova apylygė“ - kvatoja N. Bunkė.

Natalija ne pirmoji Lietuvos garsenybė pasidariusi akių korekcijos operaciją – ji prisijungė prie akinių atsikračiusio renginių vedėjo Algio Ramanausko -Greitai, dainininkės Vilijos Matačiūnaitės, prodiuserio Gintaro Ruplėno, dainininkės Astos Pylipaitės, prodiuserio ir laidų vedėjo Edvardo Žičkaus ar baleto primarijaus Nerijaus Juškos, būrio.NAUJAUSI KOMENTARAI

Siandien KM

Siandien KM portretas
Vis daugiau vazineji dviraciu? Nesi patenkintas savivaldybes darbu kuriant kokybiska infrostruktura dviraciams? SIANDIEN GALI ISREIKSTI TAI VIESAI. RENGINYS KRITINE MASE klaipedoje JAU SIANDIEN. ATVAZIUOK SAVO DVIRACIU PRIE BIG'O 18:00. iS TEN STARTUOSIM DIDELIU BURIU MIESTO GATVE. SAVIVALDYBES ATSTOVUS PRASOME NEPAMIRSTI JOG MES EKOTRANSPORTO ATSTOVAI KURIE TURI BUTI NE DUSINAMI O SKATINAMI! NEREIKALAUJAME KOSMINIU TAKELIU, BET UZ AKIVAIZDZIAI PRIDARYTUS PIKTYBINIUS BROKUS ANT DVIRACIO TAKU MES KOVOSIME !!!

pa

pa portretas
palauk metelius-kitus, o jau tada galėsi džiaugtis. Jei galėsi...

profesionalas

profesionalas portretas
po 5metu rega vel seda.po to akiniai nepadeda.gal kada pazengs med sitoje srityje
VISI KOMENTARAI 23
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių