Pirmasis „Voro vestuvių“ koncertas pribloškė uteniškius

Balandžio 15 d. audringomis ovacijomis ir plačiomis vaikų šypsenomis Utenos arenoje prasidėjo grandiozinis „Voro vestuvių“ koncertinis turas per 7 didžiausias Lietuvos arenas.

Bendrovės „SEVEN Live“ organizuojamas koncertas, virtęs spalvinga pasaka, pakerėjo visus uteniškius, o mažuosius jau po pirmųjų muzikos akordų pakėlė iš jų vietų ir pakvietė įsikurti arčiau scenos. Žvelgiant į areną atrodė, jog ši porai valandų išties tapo įvairiausių mažų vabalų jaukiais namais, kuriuose nestigo nieko: judesio, juoko, šurmulio, geriausių emocijų, šilumos.

„Net mums patiems netikėtai buvo labai puikus koncertas. Nustebino ir Utenos publika, kurią norėčiau labai pagirti.

Nedažnai tenka koncertuoti Utenoje, o šioje arenoje iš viso buvau pirmą sykį, todėl labai smagu, kad publika „pagavo“ ir mūsų mintį, ir mūsų emociją. Vaikučiai šoko, trypė, tėveliai plojo. Mačiau besišypsančius veidus, o mūsų tikslas ir yra atnešti žmonėms pozityvią energiją ir gerą pramogą.

Mažieji sužavėti buvo jau nuo pirmųjų sekundžių. Mačiau pirmą vaikų reakciją, kai ekranuose pasirodė kylanti saulė, girdėjau jų tariamą „ooo“. Tai buvo nauja, šviežia. Manau pataikėme į dešimtuką“, – pirmuoju koncertu džiaugiasi Neringa Čereškevičienė.
Uteniškiai pirmieji galėjo įvertinti atnaujintą ir naujomis spalvomis sužibusią „Voro vestuvių“ istoriją. Nors koncerte skamba puikiai pažįstamos geriausios „Tele bim-bam“ roko operos „Voro vestuvės“ dainos, tačiau vakar jos skambėjo visiškai naujai.

Didžiulio šarmo joms įnešė prie komandos prisijungęs energingasis ir charizmatiškasis aktorius bei TV šokių projekto nugalėtojas Dominykas Vaitiekūnas. Intriganto Vabalo be ūsų vaidmenį kuriantis Dominykas pademonstravo ir savo TV projekto metu išmoktus Lotynų Amerikos šokių žingsnelius. Daug juoko salėje sukėlė ir vienam vakarui Vikšru Gražuoliu tapusio Algio Ramanausko – Greitai replikos bei komentarai, kuriuose suaugusieji įžvelgė šių dienų Lietuvos realijas atspindinčių tiek politinių, tiek socialinių atspalvių.

Gėris ir šiluma sklido nuo į Boružę įsikūnijusios Neringos Čereškevičienės bei įvairiausiais vabaliukais virtusių „Tele bim-bam“ vaikų. Griežto tono koncertui suteikė įspūdingu Voro kostiumu pasidabinęs operos solistas Rafailas Karpis, žaismingumo – musėmis virtę aktoriai Eimutis Kvoščiauskas ir Aldona Vilutytė bei skarabėją vaikams parodęs aktorius Andrius Kaniava. Na, o nuostabaus balso savininkės – trejos plaštakės – tapo tikromis viliokėmis. Papildomų spalvų įnešė ir sliekais tapę choro „Brevis“ choristai.

Spalvingi šou pasaulio giganto „Cirque du Soleil“ spektaklių artistų apdarus primenantys kostiumai, nuotaikinga muzika, šmaikštūs juokeliai, įtaigi Latvijos choreografo Agrio Danilevič kurta choreografija, spalvinga animacinė scenografija, „Tele bim-bam“ vaikų skleidžiama energija ir šiluma, aukščiausio lygio profesionalų komanda – visa tai koncertinį turą organizuojančiai bendrovei „SEVEN Live“ pavyko sujungti į vieną ir sukurti nepakartojamą bei magišką pavasario šventę tiek mažiesiems, tiek didiesiems.

„Pas mus, Utenoje, labai mažai renginių, į kuriuos galime ateiti su visa šeima. Norėtųsi, kad tokių pramogų, kuomet sekmadienio popietę netradiciškai, įdomiai, linksmai galime praleisti su visa šeima būtų daugiau. Net ir mums su tėčiu čia buvo į ką pažiūrėti, o mūsų mažieji viso koncerto metu negailėjo emocijų, po pirmųjų dainų su didžiuliu būriu vaikų jau šoko prie pat scenos ir aikčiojo pamatę vienas už kitą gražesnį vabalą. „Voro vestuvės“ mums tapo puikia ne tik pramoga, bet ir pamoka vaikams – išmokome naujų dainelių, naujų žingsnelių, susipažinome su vabalais bei Justino Marcinkevičiaus poema“, – sako dviejų vaikų mama uteniškė Jolanta.

„Voro vestuvės“ į arenas atkeliauja su 15 tonų sveriančia įranga, 40 žmonių aptarnaujančiu personalu, pusšimčiu kostiumų skirtų 50 artistų. Artimiausias „Voro vestuvių“ koncertas įvyks balandžio 20 d. Alytaus arenoje. Voro svita balandžio 22 d. lankysis Kauno „Žalgirio“ arenoje, balandžio 27 d. – Šiaulių arenoje, balandžio 29 d. – Panevėžio „Cido“ arenoje, gegužės 4 d. – Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, o gegužės 6 d. koncertinį turą vainikuos pasirodymas Vilniaus „Siemens“ arenoje.


Šiame straipsnyje: Voro vestuvės

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių