Palanga vėl kviečia kinui ant žolės

 • Teksto dydis:

Ketvirtadienio vakarą, 21:30, “I Love Palanga”, (Vytauto g. 39A, Palanga) vėl kviečia kinui ant žolės. Šį kartą - trumpam, lietuviškam ir - kas dar labiau džiugina - pajūriškam seansui.

Tris savo trumpo metro filmus pristatys pats režisierius - Arūnas Eimulis, aistringas kino kūrėjas iš Klaipėdos.

Savo pirmuosius filmus kartu su operatoriumi Donatu Ravaičiu Arūnas sukūrė dar studijuodamas universitete. Namudiniai kino eksperimentai sulaukė didelio susidomėjimo bei pasisekimo, ir netrukus virto rimtu susidomėjimu kinu.

A. Eimulis kartu su tuo pačiu draugu ir kolega D. Ravaičiu šiuo metu dirba savo įsteigtoje “Vaizdo studijoje” Klaipėdoje ir kartu su būreliu bendraminčių toliau filmuoja trumpus filmus bei vykdo kultūrinius projektus po Klaipėdos Alternatyviojo Kino vėliava. Dar labiau džiugina tai, kad Arūno Eimulio ir jo kūrybinės komandos filmai sėkmingai keliauja po Lietuvos ir užsienio festivalius.

Rugpjūčio 1-osios vakarą "I Love Palangoje" Arūnas pristatys tris savo filmus - "Super M nuotykiai", "Sublimuojanti metamorfozė" bei "Pašteto brolija".

SUPER M NUOTYKIAI
Super M Adventures

Lietuva, 2011, 6 min.
Režisierius: Arūnas Eimulis
Scenarijus: Arūnas Eimulis, Donatas Ravaitis, Gediminas Skirmontas, Algirdas Sabaliauskas
Operatorius: Donatas Ravaitis
Vaidina: Modestas Vitkus, Arturas Iljinas, Linas Poška, Robertas Šimkus, Egidijus Gužauskas
Prodiuseriai: Algirdas Sabaliauskas

Tai paukštis... tai lėktuvas... ne, tai Super M! Pasitelkęs savo supergalias, išgautas pigiais specialiaisiais efektais, jis išgelbės mus, žemiečius, nuo grėsmingų padarų pigiais kostiumais. Tai trijų dalių trumpas filmas, kurį įkvėpė Turkijos 8-ojo dešimtmečio kino pramonės perliukai.

„Super M nuotykiai“ – tai trijų dalių trumpas filmas, įkvėptas turkiškų „trash“ filmų, sukurtų 8-ajame ir 9-ajame dešimtmetyje. Siužetai buvo sugalvoti nerūpestingai pokštaujant prie alaus. Prie filmo prisidėjo visas pulkas veiklių klaipėdiečių. Tai pogrindžio intelektualas ir istorinių anekdotų autorius Linas Poška, šokėjas Ufas, menotyrininkai Henrikas Riškus ir Egidijus Gužauskas, „Olialia“ pupytė Ignė Povilaitytė, Super M Modestas ir kiti teisingi jaunuoliai.“ – sako režisierius Arūnas Eimulis.

***
SUBLIMUOJANTI METAMORFOZĖ
Sublimating metamorphosis

Lietuva, 2012, 14 min.
Režisierius: Arūnas Eimulis
Scenarijaus autoriai: Arūnas Eimulis, Kristina Bertašiūtė
Aktoriai: Mantas Poškus, Kristina Bertašiūtė, Liudas Vyšniauskas
Prodiuseris: Arūnas Eimulis
Operatorius: Donatas Ravaitis

Kūrimas be siaubo, džiunglės be įkandimų, naktys be košmarų, jodinėjančių ant savo aukų. Ne, menininko įsitikinimų neprivers atsižadėti jokia mirtis, įsitikinimo, kad tik jis vienas valdo substanciją, pajėgią sutramdyti siaubą ir pakeisti tautos likimą. Filmas vaizduoja trijų modernių menininkų meilės istoriją.

***
PAŠTETO BROLIJA
Brotherhood of Pate

Lietuva, 2011, 18 min.
Režisierius: Arūnas Eimulis
Režisieriaus asistentė: Lina Linkevičiūtė
Scenarijus: Mindaugas Valiukas
Operatorius: Donatas Ravaitis
Muzika: Kristijonas Lučinskas
Vaidina: Nerijus Gedminas, Viačeslavas Mickevičius, Toma Gailiūtė, Kazimieras Žvinklys, Vaidas Jočys, Liudas Vyšniauskas, Darius Vaičekauskas, Nijolė Sabulytė, Kristina Kazlauskaitė – Kažukauskienė, Monika Svidraitė, Renata Idzelytė, Liepa, Žydrūnas Ramonas, Marius Plečkaitis, Adomas Stančikas, Monika Krilavičiūtė-Batienė, Raimonda Vaičiūtė, Marius Drakšas, Rima Tamošiūnaitė, Steponas Viluckas, Živilė Sabaliauskaitė, Artūras Iljinas, Edvardas Bertašius, Marijona Šopagienė, Vaidas Monstavičius, Vaida Šaltenytė, Dominas Pulokas, Mikalojus Urbonas, Kęstutis Bručkus, Kastytis Miliauskas
Prodiuseriai: Algirdas Sabaliauskas, Tomas Jašinskas
Prodiuserinė kompanija: KAK

„Pašteto brolija“ – filmas, kuriame nuotykiai persipina su egzistenciniais klausimais, o juodąjį humorą keičia liūdesys; kur žmogų dalinasi krikščionybė ir pagonybė, kuriame personažas per storą asfalto sluoksnį girdi požeminių upių gargėjimą ir žemės kvėpavimą.

Filmo personažai karališkais vardais, bet pilkomis vergiškomis sielomis. Jie keistuoliai, kankinami įvairių kompleksų ir manijų. Silpni, maži žmonės, tačiau patenkantys į nepaprastas, paradoksalias situacijas, kuriose dažniausiai nelaimi. Jie nepasinaudoja Fortūnos suteikiamais šansais. Jie nekeičia pasaulio. Tačiau... susiklosčius aplinkybėms, tokia galimybė jiems atsiranda.
Muzika ant padėklo: akustinis atlikėjo ONSA koncertas

Penktadienį "I Love Palangoje" taip pat skambės perkusija, gitara ir visiems gerai pažįstamas atlikėjas ONSA.

Pradžia – 20 val.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių