Muzikantai kviečia dalytis gerumu

Rugpjūčio 27-ąją Mokytojų namų kiemelyje įvyks nemokamas koncertas - maratonas "Gyventi negalima mirti", skirtas padėti sergantiems leukemija.

Koncerte bus galima išgirsti Jurgą Šeduikytę, Veroniką Povilionienę, Jurgį Didžiulį, Ericą Jennings, grupes "Subtilu – Z", "Stipriai kitaip", "Biplan", "ŽAS", bardą Domantą Razauską, Aidą Ginioti ir Atvirą ratą, duetą "Gerai gerai & Miss Sheep" ir daugybę kitų puikių atlikėjų, kurie nuo 13.30 val. iki vėlyvo vakaro dovanos savo muziką, negaudami jokio atlygio ir vedami vienos idėjos: padėti sergantiems leukemija, kurių gyvybes gali išgelbėti donorai.

Koncerto metu visi norintieji galės labai paprastai ir lengvai užsiregistruoti į negiminingų kaulų čiulpų donorų registrą, t. y. tapti kieno nors gyvybės gelbėtoju. Lietuvoje, Vokietijoje, Naujojoje Zelandijoje, Meksikoje ar Australijoje – bet kuriame pasaulio taške kenčiančiam nuo leukemijos žmogui gali prireikti būtent Jūsų kaulų čiulpų. Donoro ir priimančiojo kaulų čiulpus organizmai turi būti labai panašūs, todėl labai svarbu, kad kuo daugiau žmonių registruotųsi į donorų gretas, didindami sergančiųjų šansus išgyventi.

Visi akcijos dalyviai koncertuoja nemokamai, be jokio atlygio – tiesiog norėdami palaikyti šaunią Vilniaus mokytojų namų, Kristupo vasaros festivalio ir bendrijos "Kraujas" iniciatyvą – suteikti klausytojams progą sužinoti daugiau apie tai, kaip jie galėtų sugrąžinti sveikatą kenčiantiems skausmą ir tyliai nykstantiems žmonėms. Tai tikrai paprasčiau negu atrodo!

"Sužinojęs daugiau apie kaulų čiulpų donorystę, manau, galėčiau tapti donoru", – tvirtina dalyvaujančios akcijoje grupės "Stipriai kitaip" narys Vidas Bareikis. - "Labai svarbu, kad žmonės žinotų, jog tai ne taip jau ir sunku."

"Nebūtina būti asmens sargybiniu arba gaisrininku, kad galėtum išgelbėti kito žmogaus gyvybę", - antrina Robert Markovski, grojantis diksilende "The Rising Band", - "Užtenka tik užpildyti anketą ir prisėsti kelioms minutėms ant kėdės, kuri yra mačiusi labai daug gerų žmonių. Noriu papildyti jų gretas."

Kvinteto "Linksmai" narys Tomas Vaičiulis sakosi pats jau buvęs donoru: "Tikrai palaikome donorystę, nes niekada nežinai, kada pačiam ko prireiks. Neveltui sakoma: duok negailėdamas – grįš su kaupu." Grupės "Subtilu Z" bent du nariai – nuolatiniai kraujo donorai ir yra užsiregistravę negiminingų kaulų čiulpų donorų registre. Duetas "Gerai gerai & Miss Sheep", kurių "credo" – tiesti pagalbos ranką tiems, kam labiausiai to reikia, prisipažįsta ketinantis registruotis į kaulų čiulpų donorų gretas: "Labiausiai motyvuoja tai, kad mūsų kaulų čiulpai, galbūt išgelbės kažkam gyvybę." Gospel chore "A. K. Voices" atrastume bent keletą narių, kurie jau yra arba pasiryžę tapti donorais.

Rugpjūčio 27 d. Mokytojų namų kiemelyje, kur galima rinktis nuo 13.30 val. (koncerto pradžia – 15 val.) padėkime teisingą kablelį sakinyje GYVENTI NEGALIMA MIRTI. Bus gražus koncertas, daug puikios ir įvairios muzikos, o be to, tai - unikali proga pasidalyti savo gerumu kartu su daugybe kitų žmonių. "Padaręs gerą darbą – pats jautiesi smagiau, džiaugiesi vidumi. Jau nekalbam apie tai, kad taip žmogus pelno pagarbą, į jį žiūrima visai kitaip. Ir galiausiai, gerumas su kaupu sugrįžta atgal", - tvirtina atlikėjai. Vien savo dalyvavimu jie jau pasisako, kurioje vietoje turėtų atsidurti kablelis. 

Organizatoriai kviečia rugpjūčio 27 d. nuo 13 val. iki vėlyvo vakaro apsilankyti Vilniaus mokytojų namų kiemelyje ir tapti tais, kurie galbūt kažkam padovanos dar vieną šansą gyventi. Nuo 15 val. gros geriausi Lietuvos atlikėjai, kurie palaiko šią akciją: "The Rising Band", kvintetas "Linksmai", "Subtilu – Z", "A. K. Voices", Domantas Razauskas, Aidas Giniotis ir Atviras ratas, "Stipriai kitaip", "Gerai Gerai & Miss Sheep", "Biplan", Jurgis Didžiulis ir Erica Jennings, ŽAS ir Veronika Povilionienė, Jurga Šeduikytė, "Minimal.lt", "Baltic Riddim".NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių