M.Jacksono dukra: jis buvo „geriausias tėvas“

JAV popmuzikos superžvaigždės Michaelo Jacksono mažametė dukra Paris antradienį pagerbė savo mirusį tėvą, per jaudinančią atsisveikinimo ceremoniją pareiškusi, kad jis buvo „geriausias tėvas, kokį galima įsivaizduoti".

11-metė, kuri pirmąkart kalbėjo viešumoje, tramdė ašaras, kreipdamasi į milijonus žmonių, visame pasaulyje stebinčių šią ceremoniją. Jos žodžiai smogė daugybei įvairiausių gandų apie žvaigždės privataus gyvenimo keistenybes.

„Nuo tada, kai gimiau, Tėvelis buvo geriausias tėvas, kokį galima įsivaizduoti. Aš tenorėjau pasakyti, kaip labai jį myliu", - mergaitė sakė pritilusiems žiūrovams, o vėliau pravirko.

Kai pagarbą M.Jacksonui pareiškė jo broliai Jermaine'as ir Marlonas, Paris taip pat pareiškė norinti pasisakyti, tačiau šiek tie sutriko mėgindama pritaikyti mikrofoną pagal savo ūgį.

„Kalbėk", - tyliai pasakė jos teta Janet Jackson. Paprastą juodą sunelę su baltu diržu vilkinti ir juodą rankinę laikanti Paris ištarė viešą atsisveikinimą su tėvu.

Paris Katherine ir jos broliai - 12-metis Prince'as Michaelas  bei 7-metis Prince'as Michaelas II - stovėjo scenoje kartu su daugeliu žvaigždžių, o baigiantis ilgai atminimo ceremonijai sudainavo M.Jacksono dainą „We are the World".

Per šią ceremoniją pasaulis pirmąkart aiškiau pamatė tris atlikėjo vaikus, kuriuos M.Jacksonas visada įnirtingai stengėsi apsaugoti nuo per didelio visuomenės dėmesio.

Jo buvusi žmona Debbie Rowe, su kuria jis gyveno trejus metus, yra dviejų vyresnių vaikų motina, o Prince'ą Michaelą II, dar vadinamą Blanket, 2002 metais pagimdė nežinoma surogatinė motina.

Nuo penkerių metų amžiaus kentėjęs dėl perdėto žiniasklaidos ir visuomenės dėmesio M.Jacksonas labai stengėsi apsaugoti savo vaikus, pridengdamas jų veidus šydais arba kaukėmis, kai tik jiems tekdavo rodytis viešumoje.

Jo vaikų niekas nematė nuo birželio 25 dienos, kai 50 metų atlikėjas mirė paslaptingomis aplinkybėmis, pagal preliminarius pranešimus - nuo širdies smūgio.

Tačiau visos trys superžvaigždės atžalos kartu su kitais Jacksonų klano nariais dalyvavo Los Andželo sporto arenoje „Staples Center" antradienį vykusioje ceremonijoje. Jie sėdėjo tarp savo senelių Katherine ir Joe (Džo) Jacksonų priešais 14 karatų (585-osios prabos) auksu padengtą karstą su jų tėvo palaikais.

Paris retkarčiais apsipildavo ašaromis, kai garsenybės viena po kitos kalbėjo apie jos tėvo palikimą pasauliui, o jos jaunesnis brolis ant kelių laikė M.Jacksoną vaizduojančią lėlę.

Tačiau dukra atsistojo ir paplojo, kai pilietinių teisių aktyvistas Alas Sharptonas (Alas Šarptonas) tiesiogiai kreipėsi į vaikus ir tvirtai pasakė: "Jūsų tėvelis visiškai nebuvo keistas."

Atlikėjo atžalų globa laikinai buvo patikėta jų senelei K.Jackson, vykdant M.Jacksono testamentą, kuriame taip pat nurodyta, jog kitu atveju vaikai gali būti perduoti popmuzikos daininkės Dianos Ross globon.

Tačiau D.Rowe, kuri 2001 metais atsisakė tėvystės teisių į du savo vaikus, pažadėjo kovoti teisme dėl jų globos, nors manoma, kad motina daugelį metų su jais beveik visiškai nebendravo.


Šiame straipsnyje: Michaelas Jacksonasjacksonas

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Klaipėdoje – folkloro festivalio „Parbėg laivelis“ džiaugsmai
  Klaipėdoje – folkloro festivalio „Parbėg laivelis“ džiaugsmai

  Šio penktadienio vakaras Klaipėdoje ypatingas – miestą sujudino tarptautinis folkloro festivalis „Parbėg laivelis“. Šiemet didžioji dalis festivalio renginių vyksta dešinėje Dangės pusėje. ...

  1
 • Tapytoja: spalva – kaip tylus buvimas
  Tapytoja: spalva – kaip tylus buvimas

  Studijuojant antrame kurse pasisekė mokytis pas tapytoją Audronę Petrašiūnaitę. Ryškiausiai atsimenu kompozicijos užduotis, per kurias dėstytoja skatindavo ne tik pajusti laisvę, bet ja būti: per tapybines dėmes, per piešinio ele...

 • Knygoje – sovietizacijos matrica Rytų Europoje
  Knygoje – sovietizacijos matrica Rytų Europoje

  Pastaraisiais metais pasirodė daug knygų, supažindinančių su naujaisiais sovietmečio Lietuvos tyrinėjimais – istorikai žingsnis po žingsnio atskleidžia šio nostalgiškais prisiminimais apipinto laikotarpio tamsiąsias puses. Tačia...

 • Kauno Kristaus Prisikėlimo bazilikoje – unikali D. Slavinsko paroda
  Kauno Kristaus Prisikėlimo bazilikoje – unikali D. Slavinsko paroda

  Kauno Kristaus Prisikėlimo bazilikoje eksponuojamas Deivio Slavinsko tapybos darbų ciklas "Trys lelijos šventam Kazimierui" – unikali paroda, atskleidžianti nepaprastą šv.karalaičio Kazimiero asmenybę, jos reikšmę Li...

 • „SLA307“ – lietuvių meno sala Niujorke
  „SLA307“ – lietuvių meno sala Niujorke

  Aktyvią veiklą tiek Lietuvoje, tiek užsienyje vykdanti galerija "Meno parkas" – užmezgė ryšius su Niujorke esančia lietuvių išeivijos bendruomenei priklausančia meno erdve "SLA307". Pirmasis draugystės vaisius &...

 • Į svečius – pas skautus
  Į svečius – pas skautus

  Šią savaitę Liaudies buities muziejuje Rumšiškėse kas vakarą dega laužai, skamba dainos ir klega jauni balsai – čia 100-mečio stovykloje „Laužų karta“ stovyklauja skautai iš Lietuvos ir kitų pasaulio vals...

 • Alpinistai Tian Šanio kalnyne ieškos bevardės viršūnės Vydūnui pagerbti
  Alpinistai Tian Šanio kalnyne ieškos bevardės viršūnės Vydūnui pagerbti

  Lietuvių alpinistai bandys oficialiai registruoti lietuviškus viršukalnių pavadinimus Tian Šanio kalnyne, toliau tęs ekspedicijas į Tian Šanio ir Pamyro kalnus. ...

  1
 • „Aurai“ – aplodismentai Azijoje
  „Aurai“ – aplodismentai Azijoje

  Kauno šokio teatras "Aura" neseniai sugrįžo iš Azijos. Pirmąjį pasirodymą surengę Kinijoje (Honkonge), koncertinį turą šokėjai baigė Malaizijoje (Kvala Lumpūre). "Auros" šokėjai svetur tobulino savo ...

 • VDU sukurto dokumentinio filmo premjera vyks Japonijoje
  VDU sukurto dokumentinio filmo premjera vyks Japonijoje

  Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Azijos studijų centro sukurtas dokumentinis filmas „Kaunas. Sugiharos ir Japonijos ženklai“ pirmą kartą bus pristatytas Japonijoje. Filmo premjera bus Japonijai Lietuvą pristatančių renginių ciklo &bdquo...

  1
 • „Panoramoje“ – nauja aštrių pokalbių rubrika „Dienos tema“
  „Panoramoje“ – nauja aštrių pokalbių rubrika „Dienos tema“

  „Ko tikrai žiūrovai gali tikėtis, tai aštrių klausimų“, – įsitikinusi Rita Miliūtė, jau nuo rugpjūčio 1 d. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Panorama“ kartu su kitais keturiais apžvalgininkais, taip pat žinomais aktualij...

  6
Daugiau straipsnių