„Lietuvos balso“ finalinėse kovose – žvaigždžių desantas

LNK muzikiniame projekte „Lietuvos balsas“ nuo pat Velykų iki birželio pradžios kiekvieną sekmadienį koncertuos ryškiausios šių laikų muzikos žvaigždės.

Trečiajame etape – „Finalinėse kovose“ – pasaulinio lygio muzikantai rengs užburiančius šou ir dainuos kartu su galingiausiais LNK muzikinio projekto balsais.

Apie didžiausią šio pavasario muzikos bombą kalbamės su „Lietuvos balso“ prodiuseriu Gediminu Jauniumi ir šou vedėju Vytautu Rumšu jaunesniuoju.

- Vytautai, kuo bus ypatingas trečiasis „Lietuvos balso“ etapas – „Finalinės kovos“?

- Šis muzikinis projektas išskirtinis tuo, kad jis nuolatos auga. Per pirmąjį etapą Mokytojai į savo komandas talentus rinkosi akluoju būdu kamerinėje aplinkoje, klausant 300 žmonių, o antrajame etape – „Muzikinėse dvikovose“ – klausytojų buvo daugiau nei dvigubai. Nuostabiai praleidom laiką. Tokių fantastiškų žiūrovų dar neturėjau! – įspūdžius prisimena Vytautas.

„Finalinėmis kovomis“ projektas pasieks kulminaciją. Ne veltui šis šou varo iš proto žmones visame pasaulyje. Įspūdingoje „Finalinių kovų“ scenoje projekto dalyviams akompanuos visas popmuzikos orkestras – net 13 muzikantų ir pritariančiųjų vokalistų grupė. Dainininkų pasirodymus lydės specialiai projektui suburta šokio trupė, vadovaujama choreografo Šarūno Kirdeikio. Fantastiškai išpuošti mūsų talentai scenoje bus tikrosios žvaigždės – nuėjusios ilgą kelią, sužibėjusios atrankose ir muzikinėse dvikovose įrodžiusios, kad jų balsas yra galingas ir vertas didžiosios scenos.

- Gediminai, kokie bus techniniai „Finalinių kovų“ perliukai?

- Taip jau susiklostė, kad pastaraisiais metais tenka prodiusuoti itin didelio masto televizijos šou. Tačiau manau, kad nepasakysiu per garsiai: „Lietuvos balsas“ į šalies televizijų įstoriją įneš revoliucingų šou dizaino naujovių, kurių lig šiol nematėme nė viename lietuviškame televizijos renginyje. Tuo jau netrukus bus įsitikinta „Finalinių kovų“ metu.

Pirmą kartą Lietuvoje turėsime aukštos raiškos važinėjančias LED sienas ir grindis, kurias šiam šou gabenamės net iš dviejų skirtingų pasaulio kraštų. Kaip niekad daug dėmesio skirsime vaizdo projekcijoms. Ką jau kalbėti apie ypatingą dėmesį apšvietimui ir aukščiausius standartus bei užsienio svečių techninius reikalavimus atitinkantį kokybišką garsą. Jau įprasta, kad naudosime geriausią filmavimo techniką. Šis šou labai dinamiškas – tad judesį suteikiančiai vaizdo technikai skirsime ypač daug dėmesio. Trumpai tariant, šis šou bus visiškai naujos kokybės!

- Kokie užsienio atlikėjai sutiko atvykti į „Lietuvos balsą“ koncertuoti ir dainuoti kartu su mūsų šalies talentais?

- Turėsime daug ryškių atlikėjų, kurių sėkminga karjera nekelia jokių abejonių. Džiaugiamės, kad kiekvieną sekmadienį Vilniaus „Pramogų arenoje“ pasirodys labai skirtingi, įdomūs bei talentingi muzikos atstovai iš įvairių šalių. Pasiūlysime žiūrovams tikrai geros ir skoningos muzikos puokštę.

Dimos Bilano pristatyti nereikia. Šis atlikėjas dėl „Lietuvos balso“ trumpam nutrauks savo turą ir atvyks į mūsų šalį su 15 žmonių kolektyvu. Išvysime rusišką, efektingą ir galingą šou. Šis dainininkas tarp dalyvių kelia bene daugiausiai intrigos, o viena didžiausių intrigų „Finalinėse kovose“ – kuriam dalyviui, o gal dalyvei teks galimybė uždainuoti su geriausiu Rusijos atlikėju.

Į LNK muzikinį projektą atvyksta ir ugningoji Ukrainos Ruslana, kurią daugelis atsimena iš Eurovizijos. Ji puikiai žino, kas yra „Lietuvos balsas“, mat praėjusiais metais pati išbandė „Ukrainos balso“ Mokytojos kėdę. Šiuo metu dainininkė yra koncertiniame ture ir į Lietuvą atskris specialiai iš Kipro. Ruslana taip pat atsiveža milžiniką savo komandą, su kuria parodys efektingą šou – bus daug gero garso, dūmų, šviesos ir veiksmo. Tokio Ruslanos šou Lietuva dar nematė.

Marlonas Roudettas – buvęs garsios grupės „Mattafix“ narys, hitų „New Age“, „Big City Life“ atlikėjas, pradėjęs solinę karjerą ir dėl savo išskirtinio muzikos skambesio sparčiai populiarėjantis visoje Europoje. Jo dainos stilingos, modernios, todėl itin mėgstamos jaunosios auditorijos.

Aleksandras Rybakas, kuris su savo hitu „Fairytale“ sužavėjo visą Europą, pradės „Lietuvos balso“ finalines kovas ir bus pirmasis projekto užsienio svečias. Koncerte Aleksandras atliks ne tik šį puikiai pažįstamą kūrinį, bet ir naujas dainas. Esame tikri, kad A. Rybako duetas su vienu iš „Lietuvos balso“ dalyvių paliks neišdildomą įspūdį.

Vokiečiai „Fools Garden“ niekada neslėpė savo simpatijų Lietuvai. Todėl džiaugiamės, kad romantiškieji atlikėjai savo grafike rado vieną laisvą datą – balandžio 15-ąją. Jie pažadėjo sudainuoti ne tik legendinį superhitą „Lemon Tree“, bet ir daugelį kitų žinomų savo dainų.

Išskirtintis pasirodymas laukia trečioje finalinėje kovoje balandžio 22-ąją. Į Lietuvą atvyks sparčiai visoje Europoje populiarėjantis pirmojo „Olandijos balso“ sezono (The Voice of Holland) nugalėtojas Benas Saundersas. Užtenka vos kartą išgirsti šį dainininką, kad merginos jį pamiltų, susižavėtų balsu ir ypatinga išvaizda.

Benas yra dainavęs su pasaulinio lygio žvaigždėmis, kaip kad Duffy, o dabar pats yra laikomas vienu perspektyviausių Europos atlikėjų. Jo koncertų geografija, prasidėjusi Amsterdame, sparčiai plečiasi. Džiaugiamės, kad į tą žemėlapį pateko ir Lietuva.

„Sunrise Avenue“ – suomių muzikos pažiba. Roko gerbėjams šios grupės pristatyti nereikia, o visi kiti puikiai žino kolektyvo hitus „Hollywood Hills“ bei „Fairytale Gone Bad“. „Lietuvos balse“ suomius išvysime gegužės 20 dieną.
Paskutinės finalinės kovos ir superfinalas, kur paaiškės, kas gi taps „Lietuvos balsu“ bei pasirašys sutartį su „Universal Music“, vertas atskiro aptarimo. Žinoma – pabaigai pasilikome ryškiausias žvaigždes. Bet apie tai vėliau...

- Ar buvo sunku prisikviesti pasaulinio lygio žvaigždes į lietuvišką muzikinį šou?

- Prisikviesti nebuvo sudėtinga. Tačiau mūsų komandai teko gerokai paplušėti, kad suderintume tokios gausybės žinomų užsienio atlikėjų atvykimo datas su „Lietuvos balso“ transliacijomis. Tenka pripažinti, kad tokiai mažai šaliai kaip Lietuva kai kuriuos atlikėjus būtų buvę gerokai sunkiau prisikviesti, jei ne „Universal Music“ užnugaris ir pasaulinė TV formato „The Voice of...“ šlovė.

- Kodėl verta stebėti „Finalines kovas“ gyvai – sostinės „Pramogų arenoje“?

- Aš pats gyvai mačiau „Olandijos balso“ superfinalą. Iš tiesų nepakartojamas reginys! Ne veltui mes pasirinkome šūkį „Tai šou, kurį privalai pamatyti ir išgirsti gyvai.“ Žinoma, televizijos žiūrovų laukia fantastiškas šou. Tačiau yra dalykų, kurių negali perteikti net pačios geriausios kameros: adrenalino, to virpesio, kai tūkstantinė minia palaiko atlikėjus, kai čia iškart sprendžiamas dainininko likimas. Galiausiai – mėgavimosi geru galingu garsu su muziką dievinančia tūkstantine minia.

Siūlyčiau kiekvienam nors sykį pamatyti „Finalinę kovą“ gyvai. Išsirinkite bent vieną jums labiausiai patinkantį užsienio atlikėją ir atvykite į „Pramogų areną“ stebėti šou. Patikėkite – verta. Juolab kad po transliacijos užsienio žvaigždės rengia išskirtinius pasirodymus tik arenoje esantiems žiūrovams, o mes esame paruošę galybę prizų specialiai į šou susirinkusiems „Lietuvos balso“ gerbėjams.

- Vytautai, kiek žmonių galės stebėti grandiozinius koncertus?

- „Pramogų arena“ nėra jau tokia didelė, daug vietos užims įspūdinga scena, galingosios „Lietuvos balso“ rankos bei Mokytojų kėdės. Nemažai erdvės prireiks ir filmavimo įrangai, kurios šiame šou bus tikrai daug. Suskaičiavom, kad kiekvieną sekmadienį šou galės stebėti tik du tūkstančiai žiūrovų.

- Trečiajame projekto etape – „Finalinėse kovose“ – bus daug interaktyvumo. Žiūrovai galės tiesiogiai užduoti klausimus dalyviams, Mokytojams. Ar tikitės aktyvumo iš gana santūriais laikomų lietuvių?

- Iš pradžių nežinojome, kaip santūrieji lietuviai priims „Lietuvos balsą“. Bet veltui nerimavome – jau pirmajame etape visi pamatėme, kaip žmonės entuziastingai palaiko savo numylėtinius, audringai reiškia savo emocijas.

Kai prasideda „Lietuvos balsas“, lietuvių reakcija netikėta ir neįprasta. Gal iš tiesų jau atėjo metas tokiems gyvos muzikos šou mūsų šalyje?

Smagu stebėti, kokie interaktyvūs ir smalsūs yra Lietuvos žmonės – tą pastebime tiek oficialioje projekto svetainėje, tiek socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Twitter“. Esu tikras, kad čia tik įspūdinga pradžia, kuri „Pramogų areną“ išsprogdins tarsi emocijų ir kokybiško garso banga.

LNK „Lietuvos balso“ „Finalines kovas“ tiesiogiai iš sostinės „Pramogų arenos“ pradės transliuoti jau balandžio 8 dieną, Velykų sekmadienį, 19.30 val. Bilietus platina „Bilietai.lt“.


Šiame straipsnyje: Lietuvos balsas

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių