Lietuviams labiausiai rūpi N.Bunkės, A.Sabonio ir A.Užkalnio veikla

Į aktyviausiai socialinėje medijoje aptariamu Lietuvos garsenybių trejetuką pateko Natalija Bunkė, Arvydas Sabonis ir Andrius Užkalnis.

Tarp žinomų šalies žmonių šie asmenys sulaukia daugiausia komentarų interneto tinklapiuose, forumuose ir socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Twitter“. Tai parodė rinkos ir žiniasklaidos tyrimų kompanijos TNS LT atliktas mūsų šalies interneto vartotojų komentarų tyrimas.

Minėtas tyrimas parodė, kad 2012 m. sausio-vasario mėnesiais labiausiai komentuojamų žymių žmonių dešimtuką sudarė: N.  Bunkė – 691 komentaras, A. Sabonis – 517, A. Užkalnis – 489, D. Montvydas – 402, Stano – 324, J. Arlauskaitė-Jazzu – 287, E. Dragūnas – 247, M. Mikutavičius –  216, D. Zvonkus – 190 ir J. Statkevičius – 153 pasisakymai.

Socialinės medijos vartotojai dažniausiai aptarinėjo žinomų Lietuvos žmonių profesinę veiklą – 1703 komentarai bei jų įvaizdį – 1139 komentarai, rečiau asmeninį gyvenimą – 235. Daugiausiai  lietuviai komentavo D. Montvydo, J. Arlauskaitės-Jazzu ir A. Užkalnio profesinio gyvenimo naujienas.

Aktyviausiai sausio-vasario mėnesiais socialinėje medijoje buvo diskutuojama apie D. Zvonkaus asmeninį gyvenimą, taip pat dažniau nei kiti šiame kontekste komentatorių buvo minimi M. Vitulskis bei A. Butkus.

„Šiandien socialinės medijos tyrimai padeda atskleisti tikrąsias žmonių simpatijas ne tik tam tikriems produktams ar paslaugoms, bet ir garsenybėms. Ir nors komentarų kiekis apie žinomų asmenų gyvenimą labai priklauso nuo tuo metu vykstančių įvykių bei aktualijų, kurios sukelia daugiausia diskusijų viešojoje erdvėje, reikėtų pastebėti, kad matoma ryški tendencija – lietuvius visgi daugiau domina profesinis žvaigždžių gyvenimas, o ne jo asmeninės detalės. Žinoma, nereikėtų pamiršti, kad kai kurių įžymybių profesinis kelias ir asmeninės detalės labai persipynę“, – teigė TNS LT Komunikacijos analizės vadovas Linas Spėčius.

Atlikus tyrimą paaiškėjo, kad aktyviausiai per šiuos du mėnesius savo nuomonę apie žinomus Lietuvos žmones vartotojai reiškė naujienų tinklalapiuose – 3277 komentarai, forumuose ir socialiniame tinkle „Facebook“ – atitinkamai 822 ir 794 pasisakymai. Žymiai rečiau įžymybės aptarinėjamos socialiniame tinkle „Twitter“ – 45 komentarai – ir įvairiuose tinklaraščiuose – 28 komentarai.

Tyrimas, kurio metu buvo analizuojami Lietuvos žymių žmonių paminėjimai Lietuvos socialinėje medijoje, buvo atliktas 2012 m. sausio-vasario mėnesiais, pasitelkus „TNS/NewsPoint“ interneto socialinės medijos monitoringo sistemą.

Buvo matuojamas Lietuvoje žinomų žmonių populiarumas pagal tai, kiek dėmesio jie sulaukia iš interneto komentatorių. Tyrimo metu išanalizuoti 4966 komentarai.NAUJAUSI KOMENTARAI

kaip

kaip portretas
kaip sakydavo (rašydavo) vienas klasikas: KLAIDA pavadinime: ne "labiausiai", o MAŽIAUSIAI rūpi ...

jonas

jonas portretas
apsaugk viespatie nuo karo maro ir nuo nuo tokiu berasciu ir menkystu kaip Bunke,nejaugi lLietuva nusirito iki tiek ,kad bruka kazkokis nesamones zmonems.Kai tokos kiaip bunkes atidaro burna ti gali is gedos mirt.Matai reikia tureti grazia subine ,gerus papus ir nieko nebereikiaTai ju zargomu kalba ,kai tokios menkystos kalba televizijos laidose.Nejaugi nebera padoriu ,talentingu ,protingu,daug gyvenime pasiekusiu zmoniu,kurie garsina visa pasauli,muzikai ,dailininkai ,sportininkai?Tik BUNKES UNTES,CESKES IR T.T

nereikia bumbeti

nereikia bumbeti portretas
o ko rašote? kiekvienas populiarus žmogus jau yra žvaigžde, kadangi vienaip ar kitaip jis visiems rūpi.
VISI KOMENTARAI 14
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių