Kultinė A. Pugačiovos daina parašyta remiantis tikrais įvykiais?

Mažai kas žino, kad istorija, papasakota žymiojoje Alos Pugačiovos dainoje „Milijonas raudonų rožių", nėra išgalvota. Esti versija, kad šie įvykiai nutiko iš tikro - gruzinų dailininkui Niko Pirosmani, skelbia Delfi.lt.

Būdamas maždaug keturiasdešimt septynerių, jis įsimylėjo prancūzų aktorę Margaritą De Sevr, kuri atvyko į Tbilisį gastrolių. Kokiais tik būdais jis nesistengė pelnyti gražuolės dėmesio: tapė jos portretą, bučiavo žemę po jos kojomis, tačiau aktorė nekreipė į tai dėmesio.

Tuomet Niko nupirko kelis vežimus su gėlėmis, ten buvo visokiausių spalvų rožių, lelijų, anemonų, alyvų ir kitų. Visą šį grožį pristatė į viešbutį, kur gyveno Margarita, ir nuklojo jomis visą gatvę.

Vienintelis mylimosios pabučiavimas - tik tiek gavo dailininkas už savo poelgį. Paskui aktorė išvažiavo iš miesto ir niekada negrįžo. O Niko mirė iš bado visiškame skurde po devynerių metų, 1918-taisiais.




NAUJAUSI KOMENTARAI

Labą dieną

Labą dieną portretas
O ko jis daugiau ir galėjo tikėtis, kai aiškiai tai išpaikintai gražuolei nepatiko, negi kad apsidžiaugusi tokiu jai rodomu dėmesiu bei susižavėjimu jį "ant meilės" pas save į viešbučio numerį užkvies ar panorės už jo tekėti? Kai nėra abipusio jausmo, tai jokios dovanos ar nuoširdžiausi prisipažinimai paprastai nepalieka jokio įspūdžio žmogui, kuris yra tau abejingas...

žMOGAUS

žMOGAUS portretas
kvailumas neišmatuojamas.

Buvo

Buvo portretas
kažkada nuostabiai miela moteris su galingu balsu ir tik jai sukurtomis dainomis. Talentas neužginčijamas. Dabar liko tik parodija. Ir kodėl ir kodėl jie laiku nenulipa nuo scenos, kol dar netapo juokingi?
VISI KOMENTARAI 6

Galerijos

Daugiau straipsnių