Kėdainių Ledinio choro skandalas – Giulijos atstumto vyro kerštas?

„Dainuoti su Monika galėčiau nors ir dabar, bet su tuo kolektyvu išeiti į sceną ir vaidinti, kad nieko nebuvo, nesugebėčiau – per daug įskaudino“, – praėjus vos kelioms dienoms po šiuo metu žiūrimiausio pramoginio televizijos projekto Lietuvoje – „Chorų karai“ – kilusio skandalo TV3 laidai „Gyvenimas yra gražus“ jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. prisipažins dainininkė Giulija.

Žiniasklaidos dėmesys dėl projekto užkulisiuose kilusių nesutarimų tarp Kėdainių Ledinio choro ir jų generolių – Giulijos ir Monikos – nenuslūgsta.

Giulija neslepia: choras, kurį ji su dukra šešias savaites sėkmingai vedė finalo link, privertė rinktis: arba projektas – arba Monika.

„Kokia normali moteris pasirinktų kitaip? Tikrai ne aš. Esu įžeidi ir atkakli, o jei dar kas užkabina mano vaiką, galiu padaryti bet ką!“ – jau šįvakar TV3 eteryje piktinsis dainininkė.

Kilusį skandalą Giulija norėtų kuo greičiau pamiršti, tačiau su TV3 gyvenimo būdo žurnalo „Gyvenimas yra gražus“ kūrėjais dainininkė buvo itin atvira: „Juk galėjo viskas baigtis kitaip. Tie patys žmonės, kurie prieš televizijos kameras aiškino, kad išsiskyrėme taikiai, vos prieš kelias dienas siūlė atsisakyti chormeisterio Algirdo Viesulo ir projekte dalyvauti su manimi. Tąkart nesutikau – man sąžinė nebūtų leidusi išvaryti žmogų, kurį pati pasikviečiau. O vėliau paaiškėjo, kad ir jis buvo intrigų iniciatorius!“

Tiesa, toks chormeisterio elgesys visiškai nenustebino nei pačios Giulijos, nei A. Viesulą seniai pažįstančių scenos senbuvių. Pasirodo, daugelis jų puikiai prisimena laikus, kai Algirdas nesugebėdavo nuo aplinkinių nuslėpti savo simpatijų pietietiško kraujo turinčiai gražuolei. Gal tai – atstumto vyro kerštas?

Kas iš tikrųjų išdavė Giuliją? Itin atviras dainininkės interviu – jau šįvakar 20.30 val. laidoje „Gyvenimas yra gražus“ tik per TV3!Komentarai 22 Rašyti komentarą

v

v portretas
Julija Monika jus puikios ! Nesispjaukit i ta chora ka jis be jusu gali !/

ha

ha portretas
Pervadinkit tą chora iš Ledinio į Guminį....tada jos dainuos.Fufa visą tai,rašoma,kad kažką rašyt,apsoliut fuflekas

Femmes souriantes.

Femmes souriantes. portretas
Comme le parfum d'une rose qui chante l'harmonie d'un rêve éternel, comme le son de la neige qui décrit la lumière.... Francesco Sinibaldi

Tyrimas

Tyrimas portretas
Čia tokios iškarpėlės iš ankstesnių interviu su Giulija, jei kas pąmastys darys logiškas išvadas apie jos karachterį;- Giulija neslepia, kad šeimos narių gyvenimas sukasi apie jos ašį. “Kai vienas žmogus šeimoje yra toks, kaip aš, kiti turi aukotis”, Bet aš sugebu gyvenimą pakreipti taip, kaip reikia man, - pareiškia ji. - Esu labai užsispyrusi. Jei ką nors nusprendžiu, tai taip ir bus”. Daug moterų savo gyvenimo visiškai neturi. Jos gyvena savo vyro, savo vaikų, tėvų gyvenimus. O save pamiršta. Mes Lietuvoje taip jau išauklėtos. Bet man tai nepatinka”, - kalba Giulija, kažkada nusprendusi, kad ji niekada negyvens tipiško lietuvių moterų gyvenimo Neramus rytietiškas kraujas, tekantis jos gyslomis, gena dainininkę į priekį net tada, kai ji susiduria su lietuviškomis intrigomis, piktdžiuga, pavydu. Nesijaučiu išskirtinė, bet esu gana stipri asmenybė, - kalba Giulija. - Emocinga. Greitai užsiplieskianti. Nepastovi, galinti kardinaliai pakeisti nuomonę. Aš niekada nežinau, kas man šaus į galvą rytoj”. “Ką gali žinoti, gal vieną dieną pajusiu, kad Kaune man darosi ankšta, - kalba Giulija. - Galbūt tada kelsiu sparnus į Vilnių. Bet kol kas Kaune man gerai”.
Skaityti visus komentarus
Tavo komentaras

Komentuoti

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių