Dėl „Lietuvos balso“ finalininko Gabrieliaus – tyli prodiuserių kova

Finišo tiesiąją pasiekęs didžiausias visų laikų muzikinis projektas „Lietuvos balsas“ domina ne tik šalies melomanus, bet ir garsiausius Lietuvos bei užsienio prodiuserius. Paaiškėjo, kad vienintelis finalinėse šou kovose likęs vaikinas Gabrielius Vagelis itin sudomino pramogų pasaulio veteranus, kurie jau dabar žada jam stulbinamą ateitį.

Pagal tarptautinį formatą „The Voice of...“ kuriamo „Lietuvos balso“ prodiuseriai neseniai sulaukė užklausų dėl galimybės bendradarbiauti su Merūno Vitulskio komandoje dainuojančiu vilniečiu Gabrieliumi. Nors vaikinui tėra šešiolika, tačiau jau dabar neabejojama, kad jis įsitvirtints muzikos pasaulyje ir atras savo klausytoją.

Gražių žodžių „Lietuvos balso“ dalyviui negaili muzikos prodiuseris ir kompozitorius Deivydas Zvonkus. „Puikiai žinau Gabrielių. Jis dainavo mano bičiulio Stanislovo Stavickio-Stano chore. Man patinka jo dainavimas. Jeigu nenustos dirbti ir stengtis, tikrai turi galimybių tapti populiarus“, – sako Lietuvos muzikos pasaulio veteranas.

D. Zvonkus mano, kad G. Vagelio išskirtinumas – gražus jo balso tembras. Deivydas pabrėžia, kad Gabrielius yra itin muzikalus. „Be to, šis vaikinas turi naivų a la Justino Bieberio veidelį. Trumpai tariant, viską, ko reikia paauglių dievaičiui. Nors Gabrielius gali patikti ne tik jaunoms mergaitėms“, –nuomone dalijasi Deivydas.

Ir Stanislovas Stavickis-Stano negaili komplimentų savo buvusiam auklėtiniui. „Kai kadaise rinkausi dainininkus savo chorui, išklausiau daugiau nei kelis šimtus atlikėjų. Tačiau Gabrielius iš karto patraukė dėmesį ir įstrigo į atmintį. O pramogų pasaulyje tas yra svarbiausia. Šis vaikinas yra išskirtinis“, – mano Stano.

Dainų kūrėjas neslepia, kad norėtų bendradarbiauti su Gabrieliumi ir tapti jo prodiuseriu. Stano įsitikinęs, kad G. Vagelis galėtų sudominti labai įvairią auditoriją. „Nėra teisinga manyti, kad Gabrieliaus gerbėjos yra tik merginos. Iš savo patirties galiu pasakyti, kad tokie dainininkai kaip G. Vagelis patinka ir vaikinams, ir vyresnio amžiaus žmonės. Tad palinkėsiu „Lietuvos balso“ dalyviui nepaisyti jam primetamų klišių“, – sako S. Stavickis.

Kitas garsus Lietuvos muzikos prodiuseris Raigardas Tautkus taip pat įžvelgia Gabrieliaus muzikinės karjeros perspektyvą. Tiesa, priduria, kad G. Vageliui dar reikia atrasti tikrąją savo auditoriją.

„Manau, kad Gabrielius yra vienas geriausių „Lietuvos balso“ dalyvių. Jis yra muzikalus“, – teigia  Raigardas. Tačiau, anot dainų kūrėjo ir atlikėjo, Gabrieliui dar reikia atrasti savo platesnį klausytojų ratą. O tą jis gali padaryti atsiskleisdamas ne tik kaip dainų atlikėjas, bet ir kaip kūrėjas.

„Aš įsivaizduoju bendradarbiavimą su Gabrieliumi“, – pokalbį baigia R. Tautkus.

O pats šešiolikmetis vilnietis G. Vagelis, išgirdęs garsiausių šalies prodiuserių liaupses, neskuba užriesti nosies. „Čia man maloni naujiena, tačiau kol kas noriu kuo geriau pasirodyti „Lietuvos balse“ ir patekti į superfinalą“, – sako atlikėjas.

Kaip Gabrieliui seksis didžiajame „Lietuvos balso“ pusfinalyje? Ar pateks jaunasis dainininkas į išsvajotą superfinalą? Ar laimės sutartį su „Universal Music“ ir kelionę į Niujorką? Viskas paaiškės jau gegužės 27 dieną, 19:30, per LNK ir gyvai Vilniaus „Pramogų arenoje“. Bilietus į koncertą parduoda „Bilietai.lt“.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių